Mitt Romney odwiedzi Polskę

Warszawa znajdzie się na trasie zagranicznej podróży, w jaką pod koniec lipca uda się republikański kandydat na prezydenta. Takie nieoficjalne informacje podała Agencja TVN. Według TVN24 Mitt Romney Polskę odwiedzi 31 lipca.

fot. Wikipedia - Gage Skidmore/ Mit Romney 31 lipca odwiedzi Polskę

O planowanej przez polityka GOP podróży informował niedawno portal Politico. Mitt Romney ma odwiedzić Wielką Brytanię, Izrael, Niemcy, Polskę i Afganistan. Agencja TVN twierdzi, że dotarła do nieoficjalnych informacji, które potwierdzają plan międzynarodowej podróży i wizytę Romneya w Warszawie. Według TVN24 dojdzie do niej 31 lipca.

Czytaj więcej o WYBORACH 2012

Międzynarodowe tournee republikańskiego polityka porównywane jest do podróży Baracka Obamy, jaką odbył on w 2008 roku, odwiedzając Bliski Wschód i Europę. Wizyta w pięciu państwach w przededniu wyborów prezydenckich ma według komentatorów wzmocnić jego wizerunek polityka posiadającego doświadczenie w polityce międzynarodowej.

Mitt Romney swą podróż rozpocznie w Londynie, gdzie uczestniczył będzie w otwarciu igrzysk olimpijskich i wygłosi wykład na temat amerykańskiej polityki zagranicznej. Były gubernator Massachusetts uda się następnie do Izraela; potem zatrzyma się w Niemczech. Stamtąd przyjedzie do Polski. Ostatnim przystankiem w podróży ma być Afganistan.

in

 

Categories: Polityka, Wybory 2012

Comments

 1. Mariano_Italiano
  Mariano_Italiano 17 lipca, 2012, 20:25

  niech sie wstrzyma kilka miesiecy i odwiedzi polske jako nowy prezydent usa . teraz to obama powinien poleciec pozegnac sie z naszymi rodakami…

  Reply this comment
 2. Niezalezny
  Niezalezny 17 lipca, 2012, 20:27

  Niech sobie i odwiedzi. Ale niech NIE wspomina o OBOZACH.
  http://www.wicipolskie.org

  Reply this comment
 3. marchic
  marchic 17 lipca, 2012, 21:56

  Niech obieca zniesienie wiz .Polski Rzad to polknie jak malpa banany

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*