Wybrano najgorzej wychowanego Amerykanina 2011 roku

The National League of Junior Cotillions to organizacja zajmująca się krzewieniem dobrych manier i przekazywania zasad nienagannej etykiety wśród młodych Amerykanów. Co roku elitarna grupa wybiera 10 najlepiej wychowanych obywateli USA, którzy swoim przykładem inspirują innych. Co roku powstaje także lista osób wychowanych najgorzej. W 2011 roku za taką postać została uznana celebrytka Kim Kardashian. Dlaczego?

fot. Kim Kardashian i Kris Humphries byli małżeństwem przez zaledwie 72 dni

Oryginalna nazwa niechlubnej listy, na której szczycie znalazła się zamieszkała w Los Angeles Kardashian to „Most Ill-Mannered Person of 2011”. Rada National League of Junior Cotillions podała uzasadnienie dla swojej decyzji, które nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tego, że kręcenie reality show przedstawiającego losy własnej rodziny od kilku sezonów i sprzedawanie własnego ślubu, a nawet rozwodu to przejaw złych manier.

W uzasadnieniu NLJC czytamy, że Kim Kardashian została uznana najgorzej wychowaną Amerykanką 2011 roku „za upublicznianie swoich problemów osobistych i brak poszanowania dla instytucji małżeństwa, jaki okazała”.

Członkowie NLJC w swoim uzasadnieniu odnoszą się do ślubu celebrytki z amerykańskim koszykarzem, Krisem Humprhies. Sam ślub i warta miliony dolarów ceremonia transmitowana przez kanał E! nie był wystarczającym powodem potępienia wychowania Kim. Czarę goryczy przepełnił rozwód pary, który nastąpił zaledwie w 72 dni i stał się wydarzeniem publicznym, szeroko komentowanym w mediach.

Dla równowagi warto dodać, że najlepiej wychowaną osobą 2011 roku została uznana świeżo upieczona księżna brytyjskiego Cambridge – Kate Middleton. Wszystko to, dzięki godności i gracji, z jakimi bierze udział we wszystkich publicznych wystąpieniach.

Na chlubnej liście ludzi dających młodym Amerykanom jak najlepszy przykład w poprzednich latach znaleźli się m.in. pływak i olimpijski medalista Michael Phelps, była sekretarz stanu w administracji Georga W. Busha, Condolezza Rice oraz wokalistka Taylor Swift.

AS

 

Categories: Kultura, Polecamy

Comments

 1. Charlie_Charlie
  Charlie_Charlie 18 grudnia, 2011, 08:01

  widocznie The National League of Junior Cotillions nie wie o tej strone , w przeciwnym razie i charlie bylby nominowany

  Reply this comment
  • klim z chicago
   klim z chicago 18 grudnia, 2011, 13:26

   Charlie, zglos kandytature, ode mnie masz glos zapewniony 😉

   Reply this comment
  • Anna
   Anna 19 grudnia, 2011, 07:09

   Chwala Ci za to Charlie ze jestes przynajmniej tego swiadonm ,tzn ze jednak nie jestes az tak do konca zle wychowany ,beda z Ciebie jesczce ludzie .Pozdrowienia i zyczenia swiateczne tez dolaczam.

   Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*