Wideo. Zapłacił mandat…świniami z origami

137 jednodolarowych banknotów zwiniętych starannie w świnie z origami i ułożone w dwóch pudełkach po pączkach – w taki sposób mieszkaniec Teksasu postanowił uregulować – niesłuszny jego zdaniem – mandat. Przekazanie zapłaty w nietypowej formie origami mężczyzna nagrał telefonem komórkowym. Pomysłowość kierowcy rozbawiła nawet policjantów.

fot. Smoog - Imgur.com/ 137 jednodolarówek zwiniętych w świenie w pudełkach po pączkach

O autorze nagrania wideo, które przed kilkoma dniami pojawiło się na YouTube wiadomo jedynie, że mieszka w Houston w Teksasie… i opanował japońską sztukę orgiami, a przynajmniej wykonanie jednego zwierzęcia: świni. Użytkownik o pseudonimie „Bacon Moose” po otrzymaniu mandatu w wysokości 137 dol. postanowił uregulować go w sposób, jasno dający do zrozumienia, że z grzywną się nie zgadza. Kierowca 137 jednodolarowych banknotów zwiniętych starannie w świnie z origami i ułożone w dwóch pudełkach po pączkach przyniósł na posterunek i poinformował, że za mandat zapłaci gotówką. Całą sytuację mężczyzna nagrał telefonem komórkowym ukrytym w kieszeni koszuli.

Mimo, że początkowo sposób uregulowania mandatu wywołał spore poirytowanie, ostatecznie policjanci uznali go za dobry i pracochłonny dowcip. Aby płatność została przyjęta kierowca musiał jednak rozwinąć banknoty. Symbolicznie pozostawił jednak policjantom jednego prosiaka.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4yTBHCNHaQo[/youtube]

km

 

Categories: Ciekawostki, Polecamy, Wideo

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*