Wideo. Casey Anthony w Ohio. Na razie nie wróci do Orlando

Casey Anthony na razie nadal może spokojnie przechadzać sie po ulicach, gdzieś w Ohio. Sąd na Florydzie nie zdecydowął w piątek czy 25-latka musi wrócić do Orlando i oddać się pod nadzór sądowy za sfałszowanie czeków w 2008 roku.

Sędzia Belvin Perry, który prowadził proces o zabójstwo Caylee Anthony, a który kilka dni temu przejął sprawę fałszerstwa czeków, jakiego odpuściła się Casey Anthony, w piątek zakończył posiedzenie sądu bez rozstrzygnięcia. Sędzia Perry oznajmił, że potrzebuje więcej czasu na dokładne przeanalizownaie sprawy, która – jak sam określił – jest w stanie ogromnego „bałaganu”. Decyzja, czy Anthony będzie musiała oddać się pod nadzór kuratorski w Orlando na Florydzie została więc odroczona.

Zobacz: Werdykt ławy przysięgłych: Casey Anthony jest niewinna

5 lipca Anthony została uniewinniona z zarzutów o morderstwo swojej dwuletniej córki Caylee, a na wolności przebywa od 17 lipca. Oprócz sprawy o morderstwo córki, kobieta została oskarżona o kradzież i sfałszowanie książeczki czekowej przyjaciółki Amy Huizenga.

Zobacz: Casey Anthony za 72 godziny znowu stanie przed sądem?

Anthony wystawiła nielegalnie pięć czeków opiewających na sumę niemal 645 dolarów. Została ona uznana winną stawianych zarzutów i skazana na rok nadzoru kuratorskiego w 2010 roku. Sekretarz sądu zrozumiał, że decyzją sędziego jest zaliczenie roku jaki spędziła w więzieniu na poczet nadzoru kuratorskiego. Sędzia jednak sprostował, że nie wyraził takiej zgody.

W piątek, pierwszym świadkiem przesłuchanym w sprawie Anthony, była Susan Finigan, szefowa wydziału kuratorskiego w Orlando. Kobieta powiedziała, że Anthony odbyła już nakaz nadzoru kuratorskiego, przebywając w więzieniu. Sama oskarżona nie pojawiła się w sądzie.

Zobacz: Ameryka nie wierzy w niewinność Casey Anthony

Oficjalnie nie wiadomo gdzie przebywa Casey Anthony. Jej miejsce pobytu utrzymywane jest w tajemnicy ze względu na liczne porgóżki, w związku ze śmiercią jej córeczki Caylee. Plotkarski portal TMZ wysledził jednak Casey Anthony kiedy przechadzała się po ulicach jednego z miasteczek w stanie Ohio. Zobacz wideo:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WrK0c1y7xFI[/youtube]

PT

Categories: Polecamy, Wideo, Wydarzenia

Comments

 1. null_null_sieben
  null_null_sieben 5 sierpnia, 2011, 14:39

  no prosze krociok chodzi i cieszy sie swoboda

  Reply this comment
 2. null_null_sieben
  null_null_sieben 5 sierpnia, 2011, 15:05

  boczus, ja jestem miastowy ,nawet nie wiem co to jakis krociok wiec jesli chcesz chocby przez chwile byc null null sieben-em musisz go umiejetnie podrabiac. to co robisz to tania podrobka ,obawiam sie ze jak twoje cale zycie….

  Reply this comment
 3. hanna wodzynska
  hanna wodzynska 5 sierpnia, 2011, 15:33

  Ty i ja mozemy sie cieszyc zyciem.A na jej miejscu by tak nie bylo)))

  Reply this comment
 4. hanna wodzynska
  hanna wodzynska 6 sierpnia, 2011, 10:16

  Milego weekendu dla wszystkich.nie warto sie martwic innymi,ostatnio na swiecie ciagle jakies horrory)))Pozdrawiam.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*