Wideo. Batman w Lamborghini zatrzymany przez policyjny patrol

Wielkie było zaskoczenie policjantów drogówki w stanie Maryland, kiedy po zatrzymaniu do kontroli czarnego Lamborghini wysiadł…Batman. Samochód zamiast tablic rejestracyjnych miał symbol bohatera z Gotham City. Kiedy okazało się, że Batman jest w drodze na spotkanie z chorymi dziećmi, skończyło się jedynie na pouczeniu. I pamiątkowym zdjęciu.

fot. Batman z Maryland i jego Lamborghini

Kilka dni temu w policjanci z Silver Spring w stanie Maryland dostrzeli czarne Lamborghini, które nie miało tablic rejestracyjny. W ich miejscu znajdował się symbol Batmana. Wkrótce okazało się, że za kierownicą samochodu siedzi sam pogromca przestępców z Gotham City. Kierowca został jednak zatrzymany za wykroczenie drogowe. Przepisy stanu Maryland mówią bowiem, że po drogach stanu mogą poruszać się jedynie pojazdy posiadające dwie, widoczne z daleka tablice rejestracyjne.

Kierowcą Lamborghini okazał się być Lenny B. Robinson, biznesman, który był w drodze do szpitala, gdzie „Batman” miał spotkać się z chorymi dziećmi. Policjanci, wyraźnie podekscytowani spotkaniem z bohaterem, udzielili mu jedynie ustanego pouczenia i pozwolili odjechać. Wcześniej zrobili sobie jednak z Batmanem pamiątkowe zdjęcie, które wraz z nagraniem z radiowozu, umieścili w Internecie.

Jak pisze dziennik Baltimore Sun, Lenny Robinson znany jest w hrabstwie z Montgomery z zaangażowania w akcje charytatywne. W swym wartym 5 tys. dolarów stroju Batmana często odwiedza chore dzieci w szpitalach. Co roku wydaje także 25 tys. dolarów na gadżety związane z bohaterem z Gotham City, które potem rozdaje maluchom.

Zobacz wideo:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a4jpXDKk-rY&list=UUgpV_dPpYZHAVaQHJI_ERxg&index=1&feature=plcp[/youtube]

in

 

Categories: Ciekawostki, Polecamy, Wideo

Comments

 1. dragon
  dragon 31 marca, 2012, 22:17

  no i widac ze policja nudzi sie

  Reply this comment
 2. Mariano_Italiano
  Mariano_Italiano 31 marca, 2012, 22:30

  juz myslalem ze to ten co w mega wygral i tak szybko mu odbilo….

  Reply this comment
 3. goral
  goral 31 marca, 2012, 23:09

  moze i kedys wygral albo praca dorobil sie jakiejs fortuny. W kazdym badz razie szlachetny cel jego podrozy. jednak sa ludzie ktorzy potrafia dzielic sie swoim majatkiem i poswiecac czas.

  Reply this comment
 4. Clinton
  Clinton 16 grudnia, 2012, 21:00

  Znasz jakiś dobry system ruletkę ? Znalazłem jeden system w google, ale potrzebujesz porady od zaawansowanych graczy , system ten jest tak łatwe i powinno działać , myślę. Proszę to sprawdzić i dać mi znać na email , wystarczy poszukać w google platinum roulette system

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*