Polki ukrywające się przed ICE wpadły w czasie kradzieży

Dwie Polki – Zofia i Patrycja Kwiatkowski – zostały zatrzymane przez policję Northbrook na północnych przedmieściach Chicago, kiedy z jednego ze sklepów skradły towar na 300 dolarów. Po aresztowaniu okazało się jednak, że kobiety są poszukiwane przez agentów imigracyjnych. 

fot. Northbrook Police Dept./ Od lewej 58-letnia Zofia Kwiatkowski i 25-letnia Patrycja Kwiatkowski

58-letnia Zofia Kwiatkowski i 25-letnia Patrycja Kwiatkowski 11 stycznia „robiły zakupy” w sklepie sieci HomeGoods przy 840 Willor Rd. w Northbrook. Ochrona zauważyła jednak, że kobiety opuszczają sklep w wyładowanym towarem wózkiem, omijając kasy. Zofia Kwiatkowska uderzyła ochroniarza, który chciał je zatrzymać. Kobiety wrzuciły skradziony towar o wartości około 300 dol. do swego samochodu i rzuciły się do ucieczki.

W pogoń za kobietami ruszyła powiadomiona przez obsługę sklepu policja. Kwiatkowskie zostały zatrzymane w Glenview. W samochodzie zabezpieczono skradzione przedmioty.

Po przewiezieniu na komisariat policji i pobraniu odcisków palców okazało się, że kradzież i napaść na pracownika ochrony to nie jedyne problemy z jakie mają na koncie Polki. Kobiety były również poszukiwane przez agentów Urzędu Imigracji i Ceł (ICE). „Okazało się, że obie uciekały przed urzędem imigracyjnym” – powiedział oficer Mike Shep z Northbrook Police Department. Zofia i Patrycja Kwiatkowski usłyszały zarzut kradzieży, a starsza z Kobie dodatkowo oskarżona została o napaść na pracownika ochrony. Kobiety prosto z aresztu przekazane zostaną urzędnikom imigracyjnym i najprawdopodobniej zostaną deportowane do Polski.

mp

 

Categories: Polecamy, Wydarzenia

Comments

  1. Niezalezny
    Niezalezny 22 stycznia, 2012, 07:06

    Bym wcale nie powiedzial ze sa to Polki?

    Reply this comment
  2. GOMER
    GOMER 22 stycznia, 2012, 07:22

    JAKIE TO POLKI TO SA CYGANKI A NIE POLKI ONI KRADZIEZ MAJA W TRADYCJI NARODU

    Reply this comment
    • GORAL
      GORAL 22 stycznia, 2012, 12:29

      Masz racje,to jest zona i corka Mariano_debiliano.Jak one takie”ladne” to jak „piekny”musi byc nasz ignorant i kpiarz mokotowski?:-))

      Reply this comment
  3. klim z chicago
    klim z chicago 22 stycznia, 2012, 07:26

    ciekawe jakiego wyznania one byly?

    Reply this comment
  4. Mariano_Italiano
    Mariano_Italiano 22 stycznia, 2012, 08:45

    przeciez to widac ze goralki. moze jakis goral odpowie naszemu oszustowi forumowemu jakiego wyzanania sa gorlalki bo on juz nogami przebiera zeby napisac o kradnacych katoliczkach
    zlitujcie sie nad nim….. 🙂

    Reply this comment
    • GORAL
      GORAL 22 stycznia, 2012, 12:13

      TY MATOLE MOKOTOWSKI NADAL PROWOKUJESZ.JAK CHCESZ TO ZGASZE CI USMIECH NA TWOIM PARSZYWYM PYSKU maiano_debiliano !

      Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 22 stycznia, 2012, 12:21

        moze bys i chcial tylko „ni ma cym” 🙂
        za cienki jestes pasterzu…co sie tak ciskasz, poznajesz te ze zdjecia? 🙂

        Reply this comment
        • GORAL
          GORAL 22 stycznia, 2012, 12:37

          J/W MATOLE!

          Reply this comment
        • jaga
          jaga 22 stycznia, 2012, 16:54

          Mariano_italiano musisz byc dumny ze swej rodzinki ze tak o nich walczysz .mozesz jasniej czy to Twoja mama z siostra czy moze babcia z wnuczka?

          Reply this comment
          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 22 stycznia, 2012, 17:02

            ty napisz , moze byc corka z kazirodczego zwiazku – ja podpisze cokolwiek, tylko …tylko juz skonczcie te monotematyke , czy tak bedziecie jak dekle trajkotac w kolko „matka-corka yyyyyyy…yyyyyyy…”?

          • jaga
            jaga 22 stycznia, 2012, 17:14

            Nie denerwuj sie Mariano_italiano szczerze ci wspolczuje a Ty mnie atakujesz ,dobrze zostawiam Twoja matke w spokoju .A moze podzielilbys sie fantami co ci przynosily ?? Tak tylko pytam

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 22 stycznia, 2012, 19:17

            yyyyy……..yyyyyyy………yyyyyyyy

  5. alvaro
    alvaro 22 stycznia, 2012, 09:04

    To stara romska tradycja, ale swoja droga musialy sie bardzo do tego towaru przywiazac skoro nie porzucily go w trakcie poscigu

    Reply this comment
  6. Brian
    Brian 22 stycznia, 2012, 09:05

    Ja też myślę że to Romowie z Polski. Owszem romowie kradną, ale Polacy też.
    Wypad z nimi, a i wystwic rachunek za wszystko.

    Reply this comment
  7. Katarzyna
    Katarzyna 22 stycznia, 2012, 12:26

    A pózniej sie dziwią,dlaczego ICE deportuje ,,niewinnych,,ludzi!!!nielegalne a tyle narozrabialy zamiast cicho siedzieć,do domu z nimi

    Reply this comment
  8. peter
    peter 22 stycznia, 2012, 13:48

    ZNAM TE POLKI TO GORALKI Z KROSNICY

    Reply this comment
  9. Mariano_Italiano
    Mariano_Italiano 22 stycznia, 2012, 14:13

    mariano nigdy nie pisze na nickach…nigdy.
    jak widac nie tylko ja rozpoznalem goralskie rysy twarzy 🙂

    Reply this comment
    • GORAL
      GORAL 22 stycznia, 2012, 14:38

      A od kiedy cyganie to gorale pajacu? Rodziny swojej niepoznajesz?:)

      Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 22 stycznia, 2012, 16:48

        jak to? kilka tyg temu przedstawiales sie nam jako goral o cyganskich korzeniach. organizowales jakas bande-grupe ktorej celem bedzie wyeliminowanie mnie z tego forum. dawales jakis link, mowiles ze masz juz „ciekawego” ( w bialym dresie) „starego” ( w okularach) i jeszcze kogos potrzebowales. proponuje dokoptowac klima z chicago- wprawdzie jehowy ale rownie prymtywny jak reszta z was. to byl chyba ten link:
        http://www.youtube.com/watch?v=jVTva7igHh8&list=FLU7iwBtINJ2psSMsUxxfGjg&index=35&feature=plpp_video

        Reply this comment
        • smiechuwarte
          smiechuwarte 22 stycznia, 2012, 16:59

          Mariano a ty z polski,tez?

          Reply this comment
          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 22 stycznia, 2012, 17:03

            nie, ja jestem tajem z phuket-u

          • GORAL
            GORAL 22 stycznia, 2012, 20:09

            Italiano jestes tajem czy tajniakiem,wiesz…taki cichociemny typ ?

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 22 stycznia, 2012, 20:57

            goral, nie wiem czy to jakis wyszukany dowcip jest czy jakas „mysl” ktora bedzesz dopiero rozwijal,ale jak na razie jest ona na poziomie „ciekawego” .taki ranking ma jedna zalete- juz nizej nie spadniesz …

        • GORAL
          GORAL 22 stycznia, 2012, 18:34

          Przykre debiliano italiano,ze tak trudno jest tobie sie przyznac do rodziny….cyganie tacy jak ty to tez ludzie doslownie i w przenosni a swoje linki wyslij romom tzn.twojej rodzinie wiesniaku mokotowski:-))

          Reply this comment
          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 22 stycznia, 2012, 19:24

            goral, to jest to twoje grozne gaszenie usmiechu z mojej twarzy ? 🙂
            sam widzisz ze jestes baranim pomiotem 🙂

  10. smiechuwarte
    smiechuwarte 22 stycznia, 2012, 16:38

    ….ciekawe czy ta stara-sza ma dosc cory,zakupow czy moze zycia ?
    „liczna ta polonia w chicago”
    P.S.
    jakby to polki to nir daly by sie zlapac–napewno nie polki 🙂

    Reply this comment
  11. smiechuwarte
    smiechuwarte 22 stycznia, 2012, 16:56

    a moze polki — niwazne napewno amatorki . dobrze ze nie armatorki bo jakby tak chcialy ukrasc statek to nici nawet z planow–przeciez to nie igla 🙂

    Reply this comment
  12. smiechuwarte
    smiechuwarte 22 stycznia, 2012, 16:58

    ….ale wsomie ta starszawa ma cos z polski–„grymas”…..

    Reply this comment
    • GORAL
      GORAL 22 stycznia, 2012, 18:40

      ,,,a ta mlodsza urodziwa jak nasz mariano debiliano, wkoncu dzieci podobne sa do swoich ojcow:)))

      Reply this comment
  13. stan
    stan 23 stycznia, 2012, 00:19

    Przecież dzieci urodzone w Czarnej Górze na Podhalu to górale. Podhalanie jak się patrzy. A że mają trudności z polskim i rozmawiają raczej po cyg… przepraszam, po romsku, to przeciez ich nie dyskfalifikuje z góralskiego rodu. A dzieci Romów z Niu Marketa z oś. Tysiąclecia? A te od Romów z Szaflar? z Frydmana? to nie górale?

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 07:41
    • GORAL
      GORAL 23 stycznia, 2012, 13:03

      Czyli jak kolo ciebie stan urodzi sie murzyn to ty tez nim jestes? Podaj reke mariano debiliano,przeciez on ma ten sam tok myslenia a moze bezmyslnosci co ty.No wlasnie takie przybledy z nikad osiedlily sie na Podhalu podobne do debiliano i wypaczaja obraz i piekno tego regionu.Podobnie z Warszawa gdzie najechalo ludzi z okolicznych wsi i nazywaja sie warszawiakami tak jak prostak wsiowy czarus.

      Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 13:19

        dokladnie tak jak piszesz – ty sie urodziles miedzy owcami w jakims szalasie w chocholowskiej, dlatego od malego mowia na ciebie „baran”. tak jak i cyganie – urodzili sie na pastwisku obok dlaczego wiec uwazasz sie lepszy od nich?
        proste.

        Reply this comment
        • GORAL
          GORAL 23 stycznia, 2012, 14:02

          Debiliano a moze wymienimy sie nr.telefonow i spotkamy sie celem wyjasnienia czy to ty smierdzisz,czy moze twoje pochodzenie?

          Reply this comment
          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 14:23

            goral nie strasz mnie bo ja sie zaczynam wtedy jakac 🙂
            z czym ty pastuchu do ludzi 🙂

      • stan
        stan 23 stycznia, 2012, 19:04

        góral to nie jest żaden szczep, żadne plemię tylko człowiek urodzony w górach, góralski tępaku. Tak samo jak chicagowianinem jest zarazem metys, syn Meksykanki, Polki, Rumuna, Amerykanina, Hiszpana, murzyna, indianina jeżeli urodził się w Chicago. Ty masz wyłącznie przynależność rodzinną, bo do górala zaliczy się każdy urodzony na tamtym terenie

        Reply this comment
        • pepe
          pepe 23 stycznia, 2012, 20:23

          A jak sie ktos urodzi w samolocie to jest bocianem a moze krukiem lub orlem? Stan ty sie pewnie urodziles w kopalni i jestes gornikiem:-)

          Reply this comment
        • jas fasola
          jas fasola 25 stycznia, 2012, 20:39

          nie ma to jak ‚Jada wozy kolorowe”chyba Rodowicz?

          Reply this comment
  14. nowy
    nowy 23 stycznia, 2012, 14:53

    Z kazdym toczy wojne tem Mariano_Italiano

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 15:32

      a „nowy ‚ to „stary” tylko po reranimacji ? 🙂
      i co tu z tym mariano zrobic hmmmm……fbi nie pomoglo, placze i listy zalosne do admina tez nie….hmmmm, jest nas z 5ciu a on jeden hmmmm….. 🙂
      mamusi sie poskarz albo starszemu w zborze

      Reply this comment
      • ciekawy
        ciekawy 23 stycznia, 2012, 17:29

        nie kasujcie czarusia!!! daje pajacowi tak niewiele a ile on sie dla mnie napoci zeby sie przypodobac 🙂

        Reply this comment
      • Adam
        Adam 23 stycznia, 2012, 19:15

        Mariano jak ktos ma wiedze to uszanuj i docen i ucz sie od madrzejszych jakim jest ”stary”a nie podskakuj jak bezwiedny nakrecony pajac co jedyna twoja domena na tym portalu jest prowokaowanie i agresja .Przypuszczam ze to taka ”taktyka”administratora zeby bylo wiecej wpisow ,nie wazne jakich i na jakim poziomie byle byly.ludzie sie nie licza najwazniejszy interes ,tyle tylko ze coraz mniej chetnych juz na tym portalu dzieki takim ”pseudointeligentom ”jak ”mariano-italiano.

        Reply this comment
        • Mariano_Italiano
          Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 19:30

          jest i maz anny czyli adam- kolejny troll portalowy o kilku nickach
          zasmuce cie ze „stary” to mzoe ma wiedze dla takich jak ty co lubia makulature po domach roznosic, ja jehowych z daleka na smyczy trzymam i tak pozostanie, wiec kazdy jehowy z ich „wiedza” typu „stary” vel „krolik” vel „nowy” czy klim z chicago vel „kobieta z indii” , jak rownize inni ktorzy beda chcieli swoja sekte propagowac beda podobnie milo witani przez mariano.
          tyle i az tyle, ty jak chcesz posiasc „wiedze ” 🙂 starego umow sie z nim na bezbolesne pranie mozgow w ich siedzibach, oni po domasz sie szlajaja wiec daj mu adres wpadna z klimem powiedziec ci zebyc pakowal walizki bo koiec swiata juz za dni pare …

          Reply this comment
          • klim z chicago
            klim z chicago 23 stycznia, 2012, 21:51

            Mariano Parafiano-16 grudnia 2010, wowczas jako Charlie 2x, tak napisales o Swiadkach Jehowy,blednie myslac ze to ja nim jestem:”nawet jakbys byl – twoja to sprawa nic mi do tego w co wierzysz i z kim sypiasz. oczywiscie pod warunkiem ze nie bylbym to JA !”
            A z powyzszego wpisu wynika, ze ci sie w glowie klepki poprzestawialy.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 22:35

            to jest max co sekciarzu mozesz dostac od marianka
            http://www.youtube.com/watch?v=JSoZ8XsCtK4

          • klim z chicago
            klim z chicago 24 stycznia, 2012, 05:48

            co jest w linku , bo nie zagladalem?

    • Anna
      Anna 23 stycznia, 2012, 18:11

      Jak ci sie chce tak z wszystkimi szarpac ”mariano”.Zycie jest za krotkie na nieustanne klotnie i wzajemne wyzwiska .Forum ma sluzyc do madrych i kulturalnych dyskusji a nie wzajemnych wyzwisk i drwin z ludzii.Nie pojmuje jak mozna sie cieszyc zyciem majac taki paskudny charakter i zupelnie nie pracujac na sila woli.Podejrzewam ze jestes jeszcze mlodym czlowiekiem i jestes porywczy i butny ,bo nie wierze ze mozna byc dojrzalym czlowiekiem zachowujac sie w taki sposob.

      Reply this comment
      • nowy
        nowy 23 stycznia, 2012, 18:52

        To jego zywiol.

        Reply this comment
        • Mariano_Italiano
          Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 19:15

          teraz juz nie jako nowy czy krolik ale jako stary dopowiedz cos w ww temacie ( oczywiscie jak zwykle w temacie mariano italiano)

          Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 19:01

        adasiu, na dwa moje komentarze nie licz. przeczytaj ten na samym dole. dodam ci tylko ze mam dorosle dzieci wiec nie wiem czy jesem jeszcze mlody czy juz dojrzaly wiekowo.

        Reply this comment
        • Adam
          Adam 23 stycznia, 2012, 19:25

          Dojrzaly wiekowo moze i jestes , ale emocjonalnie niestety nie.

          Reply this comment
          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 19:32

            czyli zgdzasz sie z anna? 🙂
            pajac 🙂

          • Adam
            Adam 23 stycznia, 2012, 19:37

            Od trzydziestu lat sie zgadzamy.

          • krolik
            krolik 23 stycznia, 2012, 19:50

            … to ile wiosenek masz i ile sie nie zgadzales z Anna? 🙁

        • pepe
          pepe 23 stycznia, 2012, 21:25

          Udalo sie nie zwariowac twoim dzieciom dorastajac przy tobie?Szacunek dla nich!:-) do italiano

          Reply this comment
  15. GORAL
    GORAL 23 stycznia, 2012, 16:25

    Zegnaj tepy portalu promujacy wasnie i swary,promujacy szczekaczy i cwaniakow pokroju kzet,charlie,mariano italiano…ta sama osobe uzywajaca sobie na calego za przyzwoleniem „administratora”,uwlaczajacego wszystkiemu i wszystkim.Cenzura byla modna nad Wisla i przywedrowala tutaj udajac portal spolecznosciowy dla Polakow a raczej dla CWANIAKOW..!

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 17:22

      nie wiem czemu portal od tepakow wyzywasz, nie wiem czemu zalisz sie na amdina . byc moze on dobrze pamieta kto zaczal dyskusje o cwnaiakach warszawiakach wtedy gdy napisalem ze jestem z mokotowa? ja czy ty nasz meczenniku? a nawet w tym watku – czy to ze wg mnie obydwie kobiety wygladaja na goralki ( ktos jescze sie z tym zgodzil) bylo jakims atakiem na ciebie? to ty wlazles jak do obory ryczac ze zaraz bedziesz „gasil usmiech z mojej twarzy”? chciales kozaczyc to pokozaczyles, tylko jak widac nastepnym razem mierz sily na zamiary bo jeszcze za krotki jestes.
      a to twoje pozegnanie z portalem …. wycisa lzy jak argentynski serial 🙂

      Reply this comment
      • Anna
        Anna 23 stycznia, 2012, 18:20

        No i co ”mariano” twoje jak zwykle na ”gorze dzieki wtykom tylko ambicji i honoru zero u ciebie ale co tam wszyscy sa za ”krotcy”zeby dorownac twojej bezczelnosci.

        Reply this comment
        • Mariano_Italiano
          Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 18:57

          mam ciebie przepraszac za to ze mam racje? moze ty przyjmij skruche i powiedz co ty wnosisz do tego portalu logujac sie na przemian na 3 nickach- adam zosia i anna – ten sam leszcz. ano nic, jak kilkukrotnie byla jakas dyskusja adama, za chwile udzielala sie anna opluwajaca mariano lub wczesniej charliego i taka kretynska dziecinade ciagniesz na tym portalu chcac mnie teraz oceniac? zerknij na ostatnie 10-0-30 czy nawet 40 watkow i ich komentarze- prawie wszedzie moje , najczesciej rzeczowe i na temat . a co wy placzki oferujecie- zerknij na posty- co ty czy jakis smieszny goral tutaj wnosi ? prawie zero…jaa na zaczepki nie pozostaje dluzny gdyz taki jestem , a dla wieeeelu z was jak goral- yur-stary vel nowy vel kilka inych nie wspominajac o tym prymtywie ciekawym czy obserwatorze, dla takich jedynym sensem i celem wchodzenia na ten portal jest pyskoweczka z moja skromna osoba . wy jestescie juz obsesyjni 🙂 wez sie czlowieku w garsc i jak mezczyzna odpowiadaj lub wysmiewaj jesli pisze glupoty a ty masz argumenty po swojej stronie. na dzien dzisiejszy, jedyna osoba na tym forum ktora ma cos do powiedzenia , broni swoich argumentow we wlasciwy sposob to jest rysio. tak, demokrata rysio, i mimo ze nasze poglady sie rozmijaja to go szanuje bo nie sa to jakies troki od kaleson co wy popaprance o 3 nickach czy placzliwy goral co na zlosc babci bedzie sobie uszy odmrazal.
          jak zauwazyles wczesnie,ja gardze tymi co sie ukrywaja ( czyli jada) na kilku nickach, wiec traktuj to jako akt wielkiej dobroci tak dlugi liscik do ciebie smieszny anno

          Reply this comment
          • nowy
            nowy 23 stycznia, 2012, 19:20

            JAK TYLE WNOSISZ TO MOZE ZOSTAN TU SAM. Moze sie internauci wstrzymaja z komentarzami, ciekawa bedzie dyskusja.

          • Adam
            Adam 23 stycznia, 2012, 19:21

            Nawt nie czytam twoich ”madrosci ”dla mnie jest to dziecinada albo jestes cholernie samotnym i zagubionym czlowiekiem ,lepiej zebys znalazl klucz do swojej duszy niz sie tu wyzywal emocjonalnie na forowiczach ,Szkoda mi ciebie czlowieku ,i trudno ci bedzie uwierzyc ale naprawde mi cie szkoda.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 19:25

            „stary” zrob akcje „okupuj informacje ” bo na hekerstwo to ciebie nie stac skoro nawet nie wiesz jak sie logowac zeby nie bylo widac na ilu nickach jedziesz 🙂

          • Adam
            Adam 23 stycznia, 2012, 19:36

            A ty mariano co wnosisz kazdy juz wie ze masz wtope z administratorem albo sam po czesci nim jestes albo robisz dla niego i drwisz i kpisz w wsystkich forowiczow ,oprocz bezwiednej ”kici”ktora lasi sie do ciebie i miauczy przytakujaco nie majac zupelnie swojego zdania i opinii .Chcesz byc autorytetem ale nikt cie nie traktuje powaznie bo podpierasz sie tylko linkami i nieustawicznymi klotniami i sprzeczkami.To jest twoja obsesja niestety.

          • Adam
            Adam 23 stycznia, 2012, 19:58

            Wiem ze takim delikwentom jak ty trudno zrozumiec ze inni nie musza udawac i cwaniaczyc tak jak ty grajac tzw ”hakerow” i i robic z siebie mieustajacych i miezmordowanych idiotow po to tylko zeby dopiec i dokuczyc innym ,masz cholerne kompleksy czlowieku ,a to wynika tylko z twojej niepwenosci i niedojrzalosci.

        • krolik
          krolik 23 stycznia, 2012, 18:57

          a ja sie tak staram byc z bezczelnoscia 🙁

          Reply this comment
          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 19:14

            no prosze, kolejny kolega o kilu nickach bedzie dawal rady jak forum powinno wygladac 🙂

  16. krolik
    krolik 23 stycznia, 2012, 19:26

    Mariano..czemu moj nick wazysz w kilo ? a moze to nie waga ino muza ?

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 19:35

      „ino”? co to jest „ino”? 🙂 🙂 🙂
      proponujesz obrazic sie na portal zostawiajac mnie samego a rozbrykales sie jak koziolek …panie „ino”
      moze to jakies haslo skrzykiwania jehowych…hmmmmm..
      cala banda mnie wezcie zniszczcie
      http://www.youtube.com/watch?v=jVTva7igHh8&list=FLU7iwBtINJ2psSMsUxxfGjg&index=36&feature=plpp_video

      Reply this comment
      • Adam
        Adam 23 stycznia, 2012, 20:04

        Icki maja to do siebie ze niszcza innych ale nigdy siebie ”mariano”

        Reply this comment
        • Mariano_Italiano
          Mariano_Italiano 24 stycznia, 2012, 07:23

          „icki”? dziadzius , ty masz chyba z 70 lat. co ty sie do kompa rwiesz i narazssz swoje cisnienie na takie dyskusje.zjedz owsianke i idz golebie pokarmic

          Reply this comment
          • Anna
            Anna 24 stycznia, 2012, 08:14

            No widzisz mariano nie taki z ciebie jednak tumano nawet wiesz co icki znacza choc udajesz swiatowca i wywrotowca,a moze pejsaty to predzej twoja generacja .

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 24 stycznia, 2012, 08:45

            nie wiem czy to wazne ale ten twoj belkocik kupy sie nie trzyma. przeczytaj co naplisalas sprobuj raz jeszcze.
            „uwolnij swoje mysli ” 🙂
            sorka, z ta 70ka przesadzilem, 54 lata to jeszcze nie geriatria …. 🙂

          • Anna
            Anna 24 stycznia, 2012, 09:25

            To jeszcze napisz mariano ile posiadam na koncie a uwierze ze jestes ”wielki”.White page nie chce ci dostarczyc takich danych ???.szkoda bo mialbys dobry punkt zaczepienia pojezdzic po mnie ,tak jak w przypadku Kim z Chicago ktory uchylil swojej prywatnosci odnosnie dochodow a ty od razu go zmieszales z blotem.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 24 stycznia, 2012, 10:24

            po pierwsze powiedziec ile masz na koncie byloby wbrew prawu, po drugie przeceniasz sie hafciarko myslac ze ja musze cokolwiek tobie udowadniac, po trzecie pan klim z chicago to zwykly jehowy oszust wciskajacy bajki o tym ile on nie zarabia faktycznie bedac golasem golym w r…j ” , takze zadnych osobistych tajemnic on przed nami nie otwieral tylko lgal jak przysklowiowy pies.
            ostatnia spraw, zeby byc odrobine bardziej wiarygodna, jesli odpowiadasz jako kobieta nie uzywaj meskiej formy jak adam 🙂
            ty nawet z tym sobie nie radzisz a mnie chcesz testowac ? ? ? 🙂

          • Anna
            Anna 24 stycznia, 2012, 10:46

            Mariano moze trudno ci w to uwierzyc ale ja mam taki kaprys zeby wlasnie nie zmieniac imion zeby tez tobie cokolwiek udawadniac i robic cos wg twoich zyczen .W sumie szkoda tylko ze tyle ludzii zrezygnowalo z dyskusji rzeczowych na tym portalu ”zawdzieczajac” to niestety tobie ,bo bylby to o wiele ciekawszy i merytoryczny portal gdyby nie wnosil tyle agresji i personalnych atakow z twojej strony w przewazajacej czesci.Szkoda bo zamiast sie wzajemnie atakowac moglibysmy wszyscy wymienic sie wzajemnymi doswiadczeniami i odczuciami bo na tym polega kontakt miedzyludzki i konwersacja.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 24 stycznia, 2012, 11:20

            wow! a gdzie sa te twoje rzeczowe wpisy? od 24 godzin ja akuram mam czas i energie zeby od was patalachow netowych sie odganiac i zrobic kilka wpisow. a wy? zadne z was nie dalo w tym czasie ani jednego wpisu w innych watkach, tylko jak te kundle ujadacie szarpiac za moja nogawke. chcesz ” uprzejmie ” doniec cos adminowi to napisz mu maila, ale nim podobnie jak twoj klim z chicago zaczniesz klamac, sprawdz w ilu watkach kto i co pisze rzeczowo, i w jaki sposob rozpoczynaja sie pyskowki.
            zobacz kto dzisiaj o 6 z kawalkiemz rana rozpoczal wpisy pod moim adresem nim zaczniesz wyzalac sie adminowi. doczytaj ze osoba ktorej jedynym celem jest robienie syfu na forach tak jak wlasnie ty to robisz nazywana jest troll. zastosuj sie do rady ktora dalem goralowi – mierz hafciarko sily na zamiary

          • Anna
            Anna 24 stycznia, 2012, 11:54

            Totalna ignorancja ciebie mariano to jedynie sluszne wyjscie ,zycie jest za krotkie zeby z toba czas marnowac.Slonce swieci swiat jest piekny trzeba sie nim cieszyc a nie z toba prowadzic jalowe dyskusje.A zatem bywaj zdrow !!!.

          • Anna
            Anna 24 stycznia, 2012, 12:03

            P.S.Do mariano ,faktycznie lepiej sie nauczyc haftowac niz z toba dyskutowac!.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 24 stycznia, 2012, 12:17

            wiec po co zamaist cieszyc sie zyciem i rozkoszowac sloneczkiem zaczynasz o 6 rano jakies denne przytyki w moim kierunku. moze w koncu skomentujesz jakis artykul a nie tylko klepiesz od kilku godzin mariano i mariano zeby na koniec zale wylewac jaki to ja nie jestem.
            haftuj babcia,haftuj jak nie masz co se soba zrobic a nie zaczepek szukasz

          • Anna
            Anna 24 stycznia, 2012, 12:42

            Jeszcze tylko ”hafciarka”przypomni mariankowi ze zadnego zdania nie zaczyna sie od slowa wiec ,ze tez babcia musi uczyc dziadka poprawnej pisowni.Zycze przyjemnego dnia ….pa…pa.!!!

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 24 stycznia, 2012, 13:53

            jak dlugo tak mozesz kobieto ujadac…..zegnasz sie jusz 3 ci raz, wychodzisz jak przyslowiowy cygan z wesela. daj sie innym matolkom wykazac, oni pewnie juuz sie rozgrzewaja …

  17. krolik
    krolik 23 stycznia, 2012, 19:28

    Adam, nie czytasz, a komentujesz ?

    Reply this comment
    • Adam
      Adam 23 stycznia, 2012, 19:51

      Czytam krotkie wpisy”mariano” na dluzsze szkoda zachodu bo nic madrego nie wniosa tylko nastepny atak i ”pseudomadrosci”

      Reply this comment
      • krolik
        krolik 23 stycznia, 2012, 20:04

        to po co czytasz o zachodzie i szkodujesz zachodu… czytaj o wschodzie i ciesz sie, ..:)

        Reply this comment
  18. Mariano_Italiano
    Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 19:37

    i tym sposobem poznalismy kilka fajnych nickow a to…a to tylko dwie osoby….i oni chca normy na forach wprowadzac 🙂
    gamonie

    Reply this comment
    • krolik
      krolik 23 stycznia, 2012, 19:46

      …gamon ? kto ja ? alez ja nic nie na forach nie normuje… bo norma to rzecz trudna do wyrobienia, co innego akord…

      Reply this comment
    • kicia
      kicia 23 stycznia, 2012, 19:52

      Marianku, krolik jest w porzadku, znam go nie od dzisiaj!Za to ten Adamek zaczepki szuka….i o mnie sie zle wyraza! Przestane go chyba lubic 🙁

      Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 19:57

        krolik – lepszych rekomendacji miec nie mozna- kup kFiata kicii – zwracam honor

        Reply this comment
        • krolik
          krolik 23 stycznia, 2012, 20:55

          kwiatki, kupuje sie ot tak dla przyjemnosci. Za rekomendacje to Ty plac, bo ich potrzebowales. by mlotka nie uzywac na daremnie 🙂 🙂 🙂 Ja moge Kici, tylko podziekowac za dobre rzekniecie. Dziekuje, kochana Kiciu 🙂

          Reply this comment
      • Adam
        Adam 23 stycznia, 2012, 20:02

        Pomiaucz kicia i polas sie kolo ogonka moze choc troche sie mariano uspokoi.

        Reply this comment
      • krolik
        krolik 23 stycznia, 2012, 20:02

        ..nie latwiej Kiciu wszystkich lubic….Moze na starsze lata dziecinniejemy i podswiadomie odbijamy innym te slowa, ktore w dziecinstwie na nas spadaly…albo moze nie potrafimy nie docenic, ze tak naprawde jestemy lepsi niz sie w myslach sam na sam cenimy i dlatego, grochem walimy innych ? Przeciez wiekszosc z nas nie o takim zyciu myslala i teraz nie zdolna jest przetrawic, ze ciekawe czasy obnizyly nasze loty, a nie my sami :). Pokochac siebie sam na sam. i wtedy lagodnym dla nieprzyjaciol tez…

        Reply this comment
    • pepe
      pepe 23 stycznia, 2012, 20:18

      A ty oszolomie mariano na ilu nikach jedziesz? Dalej wylewasz swoje cuchnace poty obrazajac wszystkich? Odswiez cialo i umysl i uzupelnij olej w swojej makowce wiejski buraku pastewny 🙂

      Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 20:58

        po pierwsze nie znam nicku pepe 🙂 kim dziecino byles w przeszlosci….czuje goralski zapaszek…..zgadlem?
        mariano zawsze jedzie na jednym, a gdy go zmienia glosno o tym informuje i na tym portalu nie wraca do niego. na czacie jestem jako charlie , tutaj mariano przez jakies kolejne ok.3-4 tygodnie. pozniej zmienie ale nie podniecaj sie- pionformuje na jaki
        nie wiem jakie jest goralskie pozdrowienie wiec zagadam po czesku „a-hoj”

        Reply this comment
      • klim z chicago
        klim z chicago 23 stycznia, 2012, 21:20

        przeciez Mariano Parafiano to Kicia i tak siebie wspiera.

        Reply this comment
        • Mariano_Italiano
          Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 21:26

          jest i kolejny jehowy kolednik
          skoro kicia to ja, po co wiec sliniles sie do mnie i wazelinowales w co drugim watku?. teraz to „stary” moze poczuc sie zdradzany 🙂

          Reply this comment
          • klim z chicago
            klim z chicago 23 stycznia, 2012, 21:57

            ja do ciebie, czy ty do mnie?podaj mi chociaz jeden przyklad parafianinie.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 22:37

            czy ty myslisz ze kolege sobie do dyskusji znalazles? wynocha ze starym o waszej psychobiblii dyskutowac w swoich zborach

          • klim z chicago
            klim z chicago 24 stycznia, 2012, 05:46

            jak zwykle rzucasz, slowa na wiatr, bez zadnego potwierdzenia, wiec jak s toba dyskutowac?

    • ciekawy
      ciekawy 23 stycznia, 2012, 20:42

      czarus cos dzis slabiutko:-) stajesz sie monotematyczny chyba pora zmienic nick:-)

      Reply this comment
  19. nowy
    nowy 23 stycznia, 2012, 20:03

    Zaraz marianek Adamkowi dolozy i staremu i ciekawemu i Annie i nowemu i Goralowi. Tak nowemu najardziej bo kto smie marianka tykac, no kto?
    -barachlo
    -cymbal
    -debil o nie debil to marianek
    -prostak
    -kretyn
    -itd, itp,

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 21:06

      cymbal- zmyslasz, nie uzywam slowa cymbal.to przedwojenne. nie moj rocznik.
      kolejnym razem poczuje sie obrazony- uzywam znacznie wiecej o wiele ostrzejszych slow niz to co tutaj wypociles. jak widac jestes leniuchem ktory nawet nie zadal sobie trudu aby zerkna w moje wypowiedzi tylko klepie jak klepak
      pacan- to slowo lubie, i ono najlepiej do ciebie by pasowalo

      Reply this comment
  20. nowy
    nowy 23 stycznia, 2012, 20:04

    O i
    -gamon zapomnialem

    Reply this comment
  21. nowy
    nowy 23 stycznia, 2012, 20:35

    Co odpoczywa wasz pupil marianek? Nie puszczacie komentarzy?

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 21:00

      nowy zbierz mysli do tzw „kupy” gdyz za przeproszeniem „obsrywasz” ekran . jedno, dluzsze skladne zdanie pomoze nie tylko mi i innym czyttajacym ale co najwazniejsze tobie.

      Reply this comment
  22. stary
    stary 23 stycznia, 2012, 20:39

    Marian odpoczywa nie ma komu moderowac i wyzywac.

    Reply this comment
  23. nowy
    nowy 23 stycznia, 2012, 20:41

    O komentarze usuniete co czekacie na marianka?

    Reply this comment
  24. nowy
    nowy 23 stycznia, 2012, 20:42

    O pojawily sie znowu juz marianek jest gotowy szczekac?

    Reply this comment
  25. Mariano_Italiano
    Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 21:30

    macie pacany, ten klip to jakbym was ogladal 🙂
    http://www.youtube.com/watch?v=j6E_CYO2tyk&feature=related

    Reply this comment
    • klim z chicago
      klim z chicago 23 stycznia, 2012, 21:55

      Mariano Parafiano, moze i pacany ogladaja ten klip, bo go do nich kierujesz, ale ja wcale na niego nie klikam, a jesli chcesz abym jakis twoj klip ogladnal, to musisz mnie najpierw ladnie poprosic i zwrocic po imieniu, a tak marnujesz tylko czas na wklejanie jakis tam bzdur.

      Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 23 stycznia, 2012, 22:18

        przecieniasz sie jehowy prostaku myslac ze ja bede sie ciebie albo innnego z twojej sekty prosil
        milionerze z koziej wolki 🙂

        Reply this comment
        • klim z chicago
          klim z chicago 24 stycznia, 2012, 05:44

          zapomniales podac linku, parafianie

          Reply this comment
        • Adam
          Adam 24 stycznia, 2012, 06:21

          Mariano jak sie nie wyzyjesz i nie zbluzgasz innych do zaliczasz dzien do straconych.

          Reply this comment
          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 24 stycznia, 2012, 07:15

            adas daj anne do kompa 🙂 , dzien to ja dopiero zaczynam , wiec podwiaz skarpetki zebys znow ich nie zgubil 🙂

          • Anna
            Anna 24 stycznia, 2012, 07:34

            Nawet chetnie ”mariano”bym sie posmial nawet z toba na dzien dobry, tylko poki co nie ma powodu do radosci jak sie widzi twoje wpisy bo to ani zabawne ,ani powazne ,ani nawet glupie zeby rozbawilo.

          • Anna
            Anna 24 stycznia, 2012, 07:43

            A ty mariano podwiaz sobie jajka zebys nie plodzil takich ”medrcow”jakim sam jestes.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 24 stycznia, 2012, 08:32

            odpisujesz jako anna nie adam wiec czemu piszesz w meskiej formie?

          • Anna
            Anna 24 stycznia, 2012, 09:09

            Bo mariano nie jestem az tak podejrzliwy i dociekliwy jak ty zeby za kazdym razem sprawdzac zakodowanego nadawce w komputerze czy jest Anna czy Adam skoro jestesmy malzenstwem ktore z zalozenia mysli podobnie .

          • pepe
            pepe 24 stycznia, 2012, 15:52

            italiano ma juz po jajach,,,zostaly same skorupki i juz nikomu krzywdy nie zrobi:-)

  26. jas fasola
    jas fasola 24 stycznia, 2012, 19:27

    moim zdaniem to Cyganki moze akurat z Polski?

    Reply this comment
  27. jas fasola
    jas fasola 25 stycznia, 2012, 05:26

    Tylko Akta tu potrzeba na Was slonka niereformowarlne))
    Kochane nadpobudliwe moje rodaczki, czy tam rodacy.Bo „chamstwa nie zniese”Ale naogol tu inteligencja z pyska tryska .Oczywiscie gdziez bym smialo pisac o sobie tak mi sie wymsknelo jakos.)))Tu nie bedzie nigdy porozumienia jak Palestyny z Izraelem((

    Reply this comment
  28. jas fasola
    jas fasola 25 stycznia, 2012, 05:32

    widac ze wiekszosc nas na emeryturkach juz bo kto by mial czas na tyle tomow ksiazek tutaj?.Nic zlego nic zlego.Ktos tylko napisal ze warto zastanowic sie co robimy, piszemy etc .bo to kiedys zostaje po nas.Czasem po co?

    Reply this comment
  29. Patrycja
    Patrycja 25 stycznia, 2012, 18:27

    Tak, to sa polskie Cyganki a nie Polki…

    Reply this comment
  30. gumis
    gumis 25 stycznia, 2012, 18:29

    same dziadki

    Reply this comment
    • jas fasola
      jas fasola 25 stycznia, 2012, 20:35

      gumis dziadek dziadkowi nierowny,ale przynajmiej gumisie w sztuczne szczeki, jak sa? nie wchodza))

      Reply this comment
  31. sylwia
    sylwia 13 lutego, 2012, 11:25

    to sa cyganki ,nawet je znam pracowalam w sklepie ( w Chicago) ktorego byly klientkami

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*