NYC. Niania podejrzana o zamordowanie dwojga dzieci

Dwuletni Leo i sześcioletnia Lucia zginęli we własnym domu od wielokrotnych ciosów zadanych nożem. Główną podejrzaną jest niania, która podcięła sobie gardło i leży w krytycznym stanie w szpitalu.

fot.NYPD/ Policja próbuje ustalić, dlaczego doszło do makabrycznego zdarzenia

Matka trójki dzieci, Marina Krim, która wróciła z 3-letnią Nessie po lekcji pływania, znalazła ciała Leo i Lucii w czwartek około 5.30 po południu w swoim mieszkaniu w Upper West Side na Manhattanie. Dzieci leżały w wannie w łazience, a niania na podłodze. Miała ranę na szyi, a obok niej leżał zakrwawiony nóż kuchenny.

Pod numer alarmowy zadzwonił sąsiad, który usłyszał krzyki matki.

Dzieci trafiły do St. Luke’s Hospital, gdzie ogłoszono ich zgon.

Ojciec dzieci, Kevin Krim z CNBC, wracał właśnie do domu z podróży biznesowej i o tragedii dowiedział się na lotnisku.

Marina Krim jest pediatrą i prowadziła w internecie blog, w którym opisywała codziennie życie z dziećmi. Blog jest pełen zdjęć i materiałów wideo z maluchami.

Niania to 50-letnia Yoselyn Ortega. Kobieta leży w krytycznym, ale stabilnym stanie w Cornell Medical Center. Została aresztowana, ale nie usłyszała zarzutów, bo policja na razie nie może jej przesłuchać. Być może uda się to w piątek wieczorem.

Nie wiadomo, dlaczego doszło do tragedii i jak długo niania opiekowała się dziećmi. Zszokowani sąsiedzi Ortegi z Hamilton Heights opisywali ją jako życzliwą osobę, która uwielbiała opiekować się dziećmi. Krimowe spędzili nawet tygodniowe wakacje u siostry „Josie”, jak ją nazywali, w Santiago na Dominikanie.

as

 

Categories: Nowy Jork, Polecamy

Comments

  1. Katarzyna
    Katarzyna 26 października, 2012, 17:36

    Nagle odwali komuś i tyle!wspolczuje najbardziej rodzicom a zwłaszcza matce,która zobaczyła to wszystko pierwsza.i weź tu zaufaj komuś.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*