Lech Wałęsa pozdrawia z Miami. Zobacz zdjęcia

Były prezydent RP Lech Wałęsa przebywa w Stanach Zjednoczonych. Obecnie na Florydzie, skąd wprost z plaży w Miami przesłał na swoim blogu pozdrowienia i zdjęcia. Prezydent 9 lutego odbierze w Chicago nagrodę Lincolna.

Laureat pokojowej Nagrody Nobla z 1983r. udokumentował swój pobyt w południowej części Florydy serią zdjęć zamieszczonych na swoim blogu z komentarzem: „Pozdrowienia z Miami”.

Cincopa WordPress plugin

Categories: Polecamy, Wydarzenia

Comments

  1. alvaro
    alvaro 1 lutego, 2012, 10:31

    Bez urazy panie Prezydencie ale z tymi kijkami, reklamowka i bandziochem wyglada pan jak menel

    Reply this comment
  2. Mariano_Italiano
    Mariano_Italiano 1 lutego, 2012, 11:11

    bez urazy alvaro ale polowa naszych rodakow na eblmoncie wyglada podobnie – do tego maja sandalki , skarpet w krate i sakiewki wiszace na ich gratach…..

    Reply this comment
  3. jas fasola
    jas fasola 1 lutego, 2012, 15:30

    Pozdrowienia Panie Prezydencie.Prawdziwa cnota krytyk sie nie „boi”

    Reply this comment
  4. za kase
    za kase 1 lutego, 2012, 16:35

    ….. mozna i w ten sposob dorabiac zbierajac smieci na plazy .

    Reply this comment
  5. klim z chicago
    klim z chicago 1 lutego, 2012, 17:28

    Walensa, oddaj moje 100,000 zl, ktores mi obiecal.

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 1 lutego, 2012, 17:56

      oddaje to sie cos co sie zabralo a nie obiecalo.
      tylko sakd ty to mozesz wiedziec…. ty milionerze te 100 tys w kilka miesiecy zarabiasz , pomysl wiec o biedniejszych

      Reply this comment
      • klim z chicago
        klim z chicago 1 lutego, 2012, 18:44

        jak mi obiecal, ze na niego zaglosuje to mi da te 100,000, wiec oddalem na niego glos,dzieki temu zostal Prezydentem, a forsy nie zobaczylem.Traktuje to jako zawarcie umowy handlowej, ja mu dostarczylem towaru (mojego glosu), a on powinnien mi za to zaplacic.A jak nie zaplacil, to znaczy ze mnie oszukal.Pewnie tego nie zrozumiesz parafianinie.

        Reply this comment
        • Mariano_Italiano
          Mariano_Italiano 1 lutego, 2012, 19:00

          to ty dajesz sie tak latwo sprzedawac? to zwykla prostytucja wyborcza. nie dziwne ze polska nie moze sie podzwignac na nogi skoro takich handlarzykow bylo tysiace.i jeszcze ten tekst ” ja mu dostarczylem towaru ( mojego glosu) „…zenada
          trzeba bylo glosowac na kwasniewskiego nie byloby dzisiaj placzu

          Reply this comment
          • klim z chicago
            klim z chicago 1 lutego, 2012, 19:40

            a ty nie dajesz sie sprzedawac?jak sa wybory, to opowiadasz sie za jakims tam kandydatem, bo cos ci obieca, a ja juz nie wierze politykom i na wybory nie chodze, bo zostalem oszukany.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 1 lutego, 2012, 19:59

            zawsze glosuje nigdy nikt mi kasy a moj oddany glos nie proponowal. nie wyobrazam sobie zebym mial np oddac glos na obame nawet jakby mi czek na kilka tysiecy przyslal. dlaczego? bo tylko prostytutka sie za kase sprzedaje, ja glosuje zgodnie z moimi przekonaniami ale za kase??? jestes chlopie sprzedawczykiem i tyle w temacie

          • klim z chicago
            klim z chicago 1 lutego, 2012, 20:12

            tak samo i ty jestes sprzedawczykiem, glosujac na tych, ktorzy ci najwiecej obiecuja, a kazdy polityk w swojej kampani cos obiecuje, a ty mu sprzedajesz swoj glos, za to co ci obieca, wiec widzisz ze jestes tez sprzedawczykiem.

          • klim z chicago
            klim z chicago 1 lutego, 2012, 20:29

            jak to ci kasy nikt nie proponowal za oddany glos?przeciez „Bolek” jak startowal na Prezydenta, to kazdemu Polakowi prponowal te slynne 100 milionow, chyba ze ty nie Polak, wiec rozumiem.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 1 lutego, 2012, 22:07

            teraz grasz bohatera, partyzanta z wycietego lasu? co robiles w latach 70 czy 80tych? juz ja ciebie sprzedawczyku widze jak w podziemiu dzialales, ulotki drukowales i po miescie rozrzucales. czytajac to co tu wypoisujesz to byles albo ubekiem albo synem ubeka ktory za kase robil wszytsko, wazne zeby na wczasy do bulgarii przydzial dostac, lub na m3 w wielkiej plycie lub talon na syrenke lub malego fiata. teraz takie miernoty parszywe geby beda sobie wycierac tymi co cokolwiek- powtarzam : nawet cokolwiek ale zrobili, zeby z polski byc dumnym. to walesa jest i bedzie w podrecznikach , bez wzgledu na to ile takie scierwa blota na niego wyleja, a nie na przyklad kaczynski. ten ostatni niech lepiej powie jak to mozliwe zeby po wojnie tatus ak-owiec mogl dostac przydzial na wille na zoliborzu . jakas dziwna zmowa milczenia w tym temacie, bolek sie kreci tylko, co ciekawe ten bolek sie zaczal wtedy jak walesa na kopach obydwu kaczynskich pognal z belwederu za ich wojenki.
            reasumujac- jestes za malym kakrociem zeby z walesy zrobic bolka czy lolka. ty jestes zwykly reksio, co sobie poszczekac lubi

          • klim z chicago
            klim z chicago 2 lutego, 2012, 05:42

            ja w tym czasie strajkowalem i wolalem:precz z komuna, ale widze ze zostalem przez agenta Bolka zmanipulowany, a w latach 90-tych musialem wiac z Polski, bo pracy nie bylo i pieniedzy, a nie oto walczylem.Bolek ma jednak sie dobrze ma fajna wille, na wakacje sobie jezdzi, opowiada dyrdymaly na uniwersytetach za kilkanascie tys $, jaki to z niego bohater, jak Polska sie teraz rozwija, dzieki temu ze przez plot przeskoczyl.widze z tego wszystkiego ze Bolek mnie wykorzystal dla swoich celow.a ty co w tym czasie robiles?

    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 1 lutego, 2012, 19:33

      nawet nie wiesz jak jego nazwisko poprawnie napisac…..
      dno.

      Reply this comment
    • yur
      yur 1 lutego, 2012, 22:46

      Witam.
      Nie pamiętasz to przypomnę to miało być 100 000 000 zł.

      Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 07:18

        slyszales w swoim zyciu takie dluuuuugie slowo jak „dewaluacja”?
        popros starego on jest „miszczem” wikipedii ctr c + ctr v , na pewno ci pomoze . pozwole sobie zacytowac ” wy psy musicie sie trzymac razem”

        Reply this comment
  6. R
    R 2 lutego, 2012, 00:24

    Czasem zaglądnę na tę stronę i ze zdziwieniem nadal widzę komentarze aparatczyka przysłanego z Polski z zadaniem kształtowania opinii publicznej. Ale ten komuszy eksport trochę wybrakowany, nie potrafi należycie obsługiwać komputera. Nie potrafi nawet pisać wielkich liter, a tym bardziej nie potrafi zainstalować polskie czcionki. I taki idiota zajmuje tyle miejsca w przestrzeni, a co gorsze, robi to w stanie wskazującym na spożycie.

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 07:12

      🙂 a „zagladne” to z jakiego jezyka pochodzi ? 🙂
      lepiej dla ciebie jak nie bedziesz czasami wchodzil na te strone, mniej stresow. na tej stronie mozesz przeczytac wiele gorzkich slow prawdy zarowno o sektach pioracych przyglupom mozgi, jak i o osmieszajacych siebie i rodakow w kraju propisowskich polonijnych „patriotow” od lucji sliwy. wystarczajaco trzeba sie za was wstydzic po wyborach, dzisiaj znow obciach bo bedziecie dreptac pod konsulatem robiac wioche w centrum miasta, a w niedziele antek brzoza opowie wszystkim o przyczynach katastrofy smolenskiej ….
      a to co uprawiasz do wlasnie styl pisowskich dziadko-bojowkarzy . kto przeciwko prezesowi ten wrog . w taki wlasnie sposob sklocili kaczynscy caly narod, bardziej niz kiedys byl z lewakami sklocony. to jedyne co imwyszlo, reszta to porazki

      Reply this comment
  7. don diego della vega
    don diego della vega 2 lutego, 2012, 08:59

    Co to za kalumnie przy okazji pana prezydenta? Ktoś tu próbuje zakłamywac historię. Nie o „wojenki na górze” chodziło w Belwedrze za jednej i jedynej kadencji prezydenckiej lecz o władzę, czytaj: o zakres wpływów i kasę! Żyją jeszcze świadkowie yachtowca Wachowskiego, „bohatera” Superczyńskiego oraz nagrań rozmów Lecha z „bratem” z okresu pobytu w Komańczy. Jak pisywał w okresach względnej trzezwości WL.Broniewski: choćby obśmiewać i szydzić z ludzi,
    p r a w d a jest jedna, ktoś ja obudzi.”

    Reply this comment
    • yur
      yur 3 lutego, 2012, 15:06

      Czasem zaglądnę na tę stronę, twój komp nie czyta czcionki regionalnej. Polska programisty, ustaw.

      Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 15:28

        jurus jureczku – ty rowniez ustaw sobie na „polska programisty ” . traz z tego co widze masz „poganskie narzecze programisty” dlatego wskakuja ci takie slowa jak „zagladne”
        ostatnio ktos tego samego slowa uzyl, pewnie to zona albo maz….

        Reply this comment
        • nowy
          nowy 3 lutego, 2012, 15:38

          Powinienes powrocic do kolportowania czegokolwiek. Kolportowanie glupoty nie jest twoja mocna strona Mariano 🙁

          Reply this comment
          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 17:07

            🙂 no dziekuje ci bardzo! za to kolportowanie glupoty jest twoja baaaardzo mocna strona ! 🙂
            ty jestes taki niedouczony kretyn ze nawet nie wiesz co piszesz, aby tylko zlozyc pare fajnych wyrazow do kupy 🙂 🙂 🙂
            w kazdym razie dziekuje za komplement – kolportowanie glupoty rzeczywiscie nie jest moja dobra strona 🙂

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 20:35

            jeszcze raz „nowy” serdecznie ci dziekuje 🙂

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 22:10

            co dzisiaj sie dzieje z jehowcem „stary” vel „nowy”? wczoraj tak szczekal co 10 minut jedno zdanie teraz albo na emergency probuja go podregulowac albo ma dyzur i roznosi ta jehowa makulature po domach. jutro pewnie klim z chicago bedzie popylal z tym szmelcem 🙂

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 22:38

            juz jestesmy „nowy” vel „stary”.
            tak pieknie cytujesz biblie , jestes widac ynteligentna bestyja – gdybym chcial poprawnie napisac „nie dziekuj mnie ” czy „nie dziekuj mi” – jak jest poprawnie? pytam gdyz obydwaj jehowi na tym forum maja ciagoty korektorskie wiec wole zapytac u faHoFcuf
            p.s czy pytales wnuczka jak z tymi „luserami” jest? 🙂

          • nowy
            nowy 3 lutego, 2012, 23:09

            Ale ci sie przykrzylo za mna Mariano, oj przykrzylo ci sie tyle prosb o slowo nie docenialem cie jestes niezmordowany. Starego nie wolaj bo ci napisze cos o twoich pasterzach baranie. 🙂 Sory za barana wyrwalo mi sie w zwiazku z pasterzami i trzoda.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 23:21

            dalej zapominasz jak z tymi luserami …

          • klim z chicago
            klim z chicago 4 lutego, 2012, 08:53

            Tak Mariano Parafiano, masz racje, dzisiaj obskocze teren Milwaukee-Diversey i cie znajde w twoim przytulnym bejzmencie.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 4 lutego, 2012, 10:21

            a jak juz bys znalazl co co bys zrobil kaleczniaku 🙂 ty sie lepiej modl zebym to ja ciebie nie znalazl w tym twoim rzechu z wybita szyba. pociesze cie ze w tamtych okolicach bywam raz na 2 lata wiec nie trzes sie
            pajac 🙂

          • klim z chicago
            klim z chicago 4 lutego, 2012, 12:49

            jak cie znajde, to wrecze ci kolorowa literature do poczytania, moze chociaz w pewnym stopniu zmadrzejesz i nie wstydz sie tego w jakiej dzielnicy mieszkasz.

  8. Mariano_Italiano
    Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 10:48

    ja w tym czasie sie uczylem i troche ulotek kolportowalem, wiec marny ze mnie opozycjonista. nie pluje tez na tych ktorzy cos dla kraju zrobili, nie przyjmuje „prawdy” gloszonej przez oblakanego kaczynskiego gdyz kim on jest? czego on dokonal? co on robil we wspomnianych latach? on o stanie wojennym zorientowal sie jak poszedl do kosciola , taki z niego rewolucjonista byl ze zapomnieli go internowac 🙂
    ty siebie do walesy nie przymierzaj gdyz co on zrobil kazdy wie nawet na calym swiecie. ty piszesz ze w latach 90-tych „musiales wiac” – nie musiales, chciales, a jesli musiales to prewnie za jakies kredyty lub alimenrty. polonia takiego garbage jest pelna. a ty jestes totalna oferma zyciowa ( wspolczuje) jesli w latach 90 „wiales” a dzisiaj w roku 2012 siedzisz w usa bez papierow sprzatajac sklepy. sorka , ale mimo wspolczucia jestes gamoniem zyciowym. trzeba bylo cos w swoim zywocie dokonac to i tobie moze by placili tysiace baksow za odczyty na uniwerystetach, ale rozumiem ze twoj sposob myslenia jest jak kazdego prymitywnego pis-uara: ten co ma wille i mercedesa musial ukrasc gdyz ja nie mam, i tylko tacy jak ja sa diamentami narodu .
    zal mi was , na szczescie jestescie jak ten plankton w wysychajacej kaluzy…. a teraz bierz termos z kanapkami i pod konsulat kolejna szopke odstawiac

    Reply this comment
    • pepe
      pepe 2 lutego, 2012, 14:22

      Ty mariano jestes diamentem tego narodu? Co paliles za ziola i ile wypiles wodki i o jakich ulotkach piszesz ze kolportowales? Czy chodzi o ogloszenia na zabawe w remizie wiesniaku?Bohater…rece opadaja jak to sie czyta 🙂

      Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 15:31

        rece to opadaja gdy prosty czlowiek chce koniecznie zabrac zdanie w jakims temacie, tylko niestety ma problem ze zrozumieniem tekstu ktory czytal i koniecznie chce komentowac. napisz misiu gdzie jest napisane ze ja jestem diamentem i gdzie ze bohaterem. czuje ze jedyna ksiazke jaka przeczytales to „poczytaj mi mamo”.
        napociles sie napociles a wszystko jak zwykle psu w doooope . 🙂

        Reply this comment
      • jas fasola
        jas fasola 2 lutego, 2012, 18:09

        ja tam mam szacunek do wsi rowniez bo lubie pietruszke w rosole.pepe.

        Reply this comment
    • klim z chicago
      klim z chicago 2 lutego, 2012, 18:14

      Mariano Parafiano, wg tego co napisales, to sam jestes oferma zyciowa, tez tu przyjechales szukac lepszego zycia, bo w Polsce nie dawales rady, a co do Bolka, to jedynie co o zrobil dla Polski to ja zniszczyl gospodarczo.

      Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 19:01

        kazdy chyba z tego powodu ale nie dlatego ze walesa nie dal mi obiecanych milionow 🙂 trzeba byc niedorozwinietym zeby takie argumenty przytaczac. powinienes samemu wyzwalac kraj z jarzma komuny zamiast na 1go maja z choragiewkami na pochodach paradowac wtedy moze ty bys trekowal na floryddzie i mial odczyty na uniwerkach a elektryk walesa polerowal by podlogi w dominics-ach.

        Reply this comment
        • klim z chicago
          klim z chicago 2 lutego, 2012, 20:22

          na pochodzie to bylem moze z dwa razy jako dziecko niczego nie swiadome, ale jak podroslem to nos wytarlem sobie w czerwona flage, ktora wisiala razem z polska flaga, a byla to 4 klasa podstawowki.koledzy oczywiscie nie omieszkali doniesc nauczycielowi, ktory wowczas pelnil dyzur na przerwie, przez co dostalo mi sie od dyrektora szkoly.tutaj jestesmy anonimowi, ale moze to ty byles jednym z tych kolegow?

          Reply this comment
          • jas fasola
            jas fasola 2 lutego, 2012, 21:21

            prawdziwy dzentelmen z klasa nawet wroga flaga kulfona nie wyciera,

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 21:25

            twoja historia mnie rozczulila. mysle za zaslugujesz na jakis dodatek kombatancki , cos jak zbowid 🙂

          • nowy
            nowy 2 lutego, 2012, 22:04

            Flaga to jeszcze nic Jasiu sa tu tacy co nic nie szanuja poza wlasnym ego.
            Sa jak dworzec kazdy pociag przyjmuja.

  9. yur
    yur 2 lutego, 2012, 12:42

    Witam. Jasnowidzu ilu jeszcze oplujesz, za darmo to robisz. Pluj dalej jak nic na temat nie masz do napisania. Swoją miałkość odreagowujesz i niech tak będzie, pomogą następne wpisy co by Cię przy zdrowiu utrzymały.

    Reply this comment
  10. Mariano_Italiano
    Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 15:39

    witam,
    a co jurus jest opluwaniem ? to ze kaczynski jest oblakany? jest i nic na to nie poradze, zazwyczaj kazdy samozwanczy ” wodz narodu” czy to hitles czy stalin, czy fidel czy havez czy lukaszenka maja zepsuta psychike, ale czy pisanie o tym jest opluwaniem? to biolesne ale fakty. czy moze to ze z kaczynskiego byl taki opozycjonista ze nawet ubecja go nie miala zarejestrowanego? a moze najpowaniejszym opluwaniem jest niechec w opluwaniu walesy? moze uwazasz ze powinienem sie przylaczyc do waszego spiewu o bolku , zdrajcach narodu, sztucznych mglach i plastikowych brzozach? nie osmieszaj sie liczac na to, moje zdanie jest zupelnie odmienne od waszego z czego akurat jestem dumny …..

    Reply this comment
    • pepe
      pepe 2 lutego, 2012, 17:04

      Dumny to jest sasiad,ze nie jestes jego dzieckiem 🙂

      Reply this comment
    • yur
      yur 2 lutego, 2012, 22:10

      Witam. Nie rozumiem mężczyzn któży zdrobniale zwracają się do drógiego mężczyzny. Z kobiecych ust to brzmi jak śpiew słowika.Zaznaczam że jestem tolerancyjny i żadne orientacje nie mają na mnie wpływu.

      Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 22:21

        chlopie- ty jestes analfabeta. pisz po angielsku jesli polski sprawia ci problem

        Reply this comment
        • nowy
          nowy 2 lutego, 2012, 22:45

          On to zrobil dla ciebie Mariano nie doceniasz jego inteligencji. Znow dales sie wpuscic w kanal 🙂 🙂 🙂 Oj Mariano, Mariano.

          Reply this comment
        • yur
          yur 3 lutego, 2012, 00:35

          Polonistka się odezwała?!

          Reply this comment
        • klim z chicago
          klim z chicago 3 lutego, 2012, 05:36

          Parafianinie, przestan, bo ja zaczne wyciagac twoje bledy i je tutaj poblikowac.mniej wyrozumialosc dla tych , ktorzy od wielu lat mieszkaja tutaj i juz zapomnieli zasad gramatyki i na nowo zaczeli pisac po polsku tutaj na forum.

          Reply this comment
          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 06:28

            ty „walensa” chcesz korektorem byc ? 🙂
            wy robicie zalosne byki w prostch zdaniach nie dlatego ze siedzicie tutaj lata ( jesli tak to tak jak pisalem – piszcie po angielsku) ale dlatego ze jestescie zwykle tumany bez skonczonej nawet zaocznie podstawowki.

          • klim z chicago
            klim z chicago 3 lutego, 2012, 18:00

            ty chyba „terz” zaocznie podstawowki nie skonczyles,jak bys chcial byc „miszczem” lub conajmiej „konkresmenem”,”nis” zwyklym internetowym trollem, „wiedz” „sproboj” pisac poprawnie.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 20:22

            o wyrozumialosci to ja akurat pisalem i dotyczylo to katarzyny bo takie buraki jak ty jej do gardla skoczyly. ale ty sie nie tutaj urodziles i nie siedzisz tutaj 0 czy 40 lat wiec nie probuj podczepic sie do tego pociagu. ty walisz byki bo jestes prostakiem i tyle

          • klim z chicago
            klim z chicago 3 lutego, 2012, 21:39

            a jaki prostak te byki powyzej walil?

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 22:07

            ++++terz- brakuje litery „a” – tzw literowka ( nie myl tego z „literatka”
            ++++”miszcz” bylo pisane w cudzyslowiu prawda?-zapomniales o tym wspomniec podobnie jak pisze „ynteligent”
            poprosze link do „konkresmena” „nis” czy „wiec” – to moze znaczyc wiele zerkniemy obadamy- sorka ale to chyba ty jestes ten co $800 dziennie na sklepach zarabia jezdzac dzionem za $100? teraz wiesz czemu mam powody ci nie wierzyc- po prostu daj linki
            doczytaj jeszcze znaczenia:
            – ortografia
            -gramatyka
            -literowka
            dalej nie musisz , to ciebie wystarczajaco przeciazy

  11. jas fasola
    jas fasola 2 lutego, 2012, 16:13

    jestescie wszyscy ochydni Rodacy,nie mozna nas porownac do zadnego kraju w oplowaniu i braku godnosci.Czasem wstyd sie przyznac skad sie pochodzi.

    Reply this comment
  12. jas fasola
    jas fasola 2 lutego, 2012, 18:04

    opluwanie blad wiem.

    Reply this comment
    • kicia
      kicia 2 lutego, 2012, 18:21

      masz racje, Jasiu – pozdrawiam

      Reply this comment
      • nowy
        nowy 2 lutego, 2012, 18:28

        Pozdrawiasz i racje przyznajesz a popierasz w opluwaniu tego forumowego „dzentelmena” marianka 🙁

        Reply this comment
        • kicia
          kicia 2 lutego, 2012, 19:14

          Marianek pisze prawde! Jasio nic nie pisal imiennie, a Ty nowy, widac, ze jestes nowy i duzo jeszcze musisz sie nauczyc!Ciebie tez pozdrawiam 🙂

          Reply this comment
          • klim z chicago
            klim z chicago 2 lutego, 2012, 19:42

            a co takiego Mariano Parafiano, prawdziwego napisal?

          • nowy
            nowy 2 lutego, 2012, 19:47

            Pisze prawde! Marianek! Kiedy droga Kiciu? Wtedy gdy bez skrupułów wyżywa sie nad każdym najdrobniejszym błędem uczestników forum? Trochę więcej samokrytyki moja droga.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 20:12

            ja sie moze wyzywam ale nad bledami ale w mysleniu. to jest kolejny raz kiedy pis-uary trafiliscie kosa na kamien i kolejny raz wam napisze to co zrobilem wczesniej: nie bedziecie mieli tutaj przyczolka pisowskiego . chcecie swoje brednie o bolkach czy p plastikowych brzozach rozsiewac to wynocha do lusienki na otwarty mikrofon, tam jest dla was schronisko.oczywiscie to jest forum dla kazdego wiec i tutaj, jak kazdy mozecie wyrazac swoje opinie ale wiedzac ze i ja swoja wyraze.ja mam do tego dokladnie takie samo prawo jak i wy – i dla mnie to jest tzw”rybka” ze ja bede sam, a was cala zgraja. takich jak wy moge wziac na siebie nawet caly wagon 🙂

          • nowy
            nowy 2 lutego, 2012, 20:27

            Mariano ty się nie tłumacz to co ty robisz tutaj każdy widzi. Już niektórzy mają ciebie dosyc kolego i to często manifestują. To że chcesz brać całe wagony na siebie jest bardzo smieszną formą dowartosciowania. Ciągle walcząc przegrasz.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 21:30

            znow sie wyplakujesz do admina? dopiero co sie jemu odgrazales ze sam zostane na forum i co? was oszolomy jeden dzien nie bylo i forum funkcjonowalo normalnie i w spokoju , to was trolle boli prawda?

          • nowy
            nowy 2 lutego, 2012, 22:01

            Nie przesadzaj z tym placzem zbytnio. Odpowiedz moze na pytanie dotyczace kompleksu malego czlonka, ktory chcesz przedluzyc na forum Mariano? 🙂

        • kicia
          kicia 2 lutego, 2012, 19:55

          Marianek ma troche ciety jesyk, ale to nie znaczy ze nie pisze prawdy! – a prawdziwa cnota krytyk sie nie boi!(Ignas Kracicki) 🙂

          Reply this comment
          • nowy
            nowy 2 lutego, 2012, 20:23

            O czyjej cnocie prawisz? Marianowej? Toz to….. !
            Poczytaj sobie Krasickiego zatem i wyciągaj odpowiednie wnioski ze starych wierszy.

            KULAWY I ŚLEPY

            Niósł ślepy kulawego, dobrze im się działo;
            Ale że to ślepemu nieznośne się zdało,
            Iż musiał zawżdy słuchać, co kulawy prawi,
            Wziął kij w rękę: „Ten – rzecze – z szwanku nos wybawi”.
            Idą; a wtem kulawy krzyknie: „Umknij w lewo!”
            Ślepy wprost i, choć z kijem, uderzył łbem w drzewo.
            Idą dalej; kulawy przestrzega od wody –
            Ślepy w bród: sakwy zmaczał, nie wyszli bez szkody*
            Na koniec, przestrzeżony, gdy nie mijał dołu,
            I ślepy, i kulawy zginęli pospołu.
            I ten winien, co kijem bezpieczeństwo mierzył,
            J ten, co bezpieczeństwa głupiemu powierzył.

            Kto slepy a kto kulawy sama osądż droga Kiciu.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 20:33

            pozdrow pana Ignacego 🙂

          • nowy
            nowy 2 lutego, 2012, 20:41

            Zapytam Kici czy piszesz prawdę i jak oceni że tak pozdrowie.
            Odpowiedż dla samej odpowiedzi to jak szukanie włosów na głowie łysego Mariano.

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 20:42

            stary nie potrafil nikogo przekonac do zostania jehowym,odmienil sie i jako nowy bedzie namawial do krucjaty przeciwko mariano_italiano 🙂
            ale spoko nowy- nikomu nie powiem jaki byl twoj poprzedni nick….to nasza tajemnica ok ?:-)

          • nowy
            nowy 2 lutego, 2012, 20:56

            Nie będzie z mojej strony krucjaty Mariano jak chyba wiesz krucjat używał ktos inny w osiągnięciu swojego celu.A ty widzę tracisz nerwy. A deklarowałes brać wagony na klate tymczasem znów jestes uziemiony na łopatkach.Wracasz do swoich rzygowin nie rób tego nie tędy droga.

  13. jas fasola
    jas fasola 2 lutego, 2012, 19:11

    kilka wierszy pomoglo mi dojsc do siebie Kiciu.Mam na mysli Pania Wislawe Szymborska.Pozdrawiam rowniez .Your przygadal” kociol garnkowi”delektuj sie mysla , ze jestes madrzejszy .Moze?

    Reply this comment
    • klim z chicago
      klim z chicago 2 lutego, 2012, 19:44

      no co ty, Jas Fasola, komunista jestes?przeciez ona w swoich wierszach wychwalala komunizm.

      Reply this comment
      • kicia
        kicia 2 lutego, 2012, 19:56

        takie wtedy byly czasy !

        Reply this comment
        • klim z chicago
          klim z chicago 2 lutego, 2012, 20:26

          czyli, wg ciebie mozna sie przefarbowywac jak te chytre lisy, nie miec wlasnego zdania tylko to co wladza poda.

          Reply this comment
        • nowy
          nowy 2 lutego, 2012, 20:30

          Wtedy takie były czasy? A dzis jakie są czasy, czasy opluwania? Zawsze można wytłumaczyć każdego na własny użytek. A może czas zacząć wyciągać wnioski i nie powielac głupoty?

          Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 20:04

        🙂 nic wiecej komentowac nie trzeba 🙂

        Reply this comment
      • jas fasola
        jas fasola 2 lutego, 2012, 20:57

        niczym wlasciwie moze tym komunizmem.

        Reply this comment
        • klim z chicago
          klim z chicago 2 lutego, 2012, 21:15

          rozumiem ze to do mnie, ale jak mam w takim razie rozumiec, skoro lubisz jej poezje chociazby taka jak ponizej?

          Reply this comment
          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 21:27

            czy to nie jest piekne?
            -„rozumiem ze to do mnie, ale jak mam w takim razie rozumiec”
            🙂 🙂 🙂
            rozumiem ze nic nie rozumiem ….:-)

          • pepe
            pepe 2 lutego, 2012, 23:09

            Bo mariano jestes zwyczajnie przyglupem !:-)

      • jas fasola
        jas fasola 2 lutego, 2012, 21:17

        Andersena bajek nie lubie chociaz komunista nie byl.

        Reply this comment
    • nowy
      nowy 2 lutego, 2012, 20:34

      Czy pomiędzy wierszami Wiesławy Szymborskiej znalazłes ten?

      Szymborska Wisława

      Lenin

      Że w bój poprowadził krzywdzonych,
      że trwałość zwycięstwu nadał,
      dla nadchodzących epok
      stawiając mocny fundament –
      grób, w którym leży ten
      nowego człowieczeństwa Adam,
      wieńczony będzie kwiatami
      z nieznanych dziś jeszcze planet.
      ………………
      Bogatą twórczosć miała W. Szymborska.

      Reply this comment
      • jas fasola
        jas fasola 2 lutego, 2012, 20:58

        nowy z pewnoscia nie taka bogata jak twoja.

        Reply this comment
      • klim z chicago
        klim z chicago 2 lutego, 2012, 21:12

        Nic do naszych czasow w Wieslawie Szymborskiej sie nie zmienilo, chociaz Kicia probuje ja wybielic lub przefarbowac z czerwonego na rozowego lisa, piszac ze takie wtedy czasy byly.A jednak, za jej prosba, chciala aby jej pogrzeb mial charakter swiecki, a nie koscielny.Czyli zostala wierna towarzyszowi Leninowi, az do samego konca.

        Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 21:19

        ja tez blotem obrzuccie- doszukajcie sie jej korzeni ze pewnie zydowka byla albo przynajmniej sasiada zyda miala , jesli nie to to moze zwiazki z masoneria ?
        tropiciele prawdy historycznej 🙂

        Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 2 lutego, 2012, 22:34

        a oto wpis z facebooka ( niestety nie moj ) cytat w calosci:
        „Jednym ze sztandarowych programów telewizyjnych początków IV RP był program „Nie ma przebacz”. Program nie wypalił, ale tytuł był wymowny i znamienny. Jakby skrót kanonu moralnego całej formacji, która stała i stoi za tym Chwastem, jak nazywałem IV RP. Nie ma przebacz. Zrobiłeś coś co w ich wyobrażeniach było złem (i czasem mogło nim rzeczywiście być), to choćby minęły dziesiątki lat i wszystko się zmieniło pragnienie przypięcia do pręgierza, publicznego linczu nie słabnie, jest tak świeże jakby wydarzenia było z wczoraj. Egzekucja musi być dokonana, choćby na drugim, czy trzecim pokoleniu. A potem pójdziemy oczywiście do kościoła. Erupcja tego barbarzyństwa promieniuje z blogów pisoidalnych po śmierci Wisławy Szymorskiej. „Nie ma przebacz”, pod hasłem zachowania pamięci emocja dintojry.”
        koniec cytatu.

        Reply this comment
        • nowy
          nowy 2 lutego, 2012, 22:40

          Czy nie nalezy zatem oceniac i mierzyc sie z historia ludzkiego zycia nawet jezeli byly tam zle momenty.
          Nie mozna wszystkiego wrzucac do worka „dintojry” Czy nie nalezy mowic o prawdzie nawet gdy jest bolesna? Czy masz jakies przemyslenia poza podsycaniem nienawisci?

          Reply this comment
        • yur
          yur 3 lutego, 2012, 15:10

          I całe szczęścicie.

          Reply this comment
      • jas fasola
        jas fasola 3 lutego, 2012, 10:49

        a poza tym to ze naprzyklad Van Gogh byl idiota ,nawet sobie uszko obciol ,nie znaczy ze nie zachwycaja mnie jego „Sloneczniki”np.Czy ksiazki (niektore)Pana Zukrowskiego.Na Brzechwie,Korczaku czy Tuwimie,Sienkiewiczu i Kraszewskim sie chyba wychowalismy.Nasze dzieci i wnuki zapewne tez .I nie mialo sie pojecia kto jest z nich Zydem czy Polakiem.Po ilus tam latach,ale czy to ma znaczenie?Dla mnie nie.Teraz ma tylko znaczenie dla mnie ze ich Narodowosc nie wyciagnela wnioskow i walcza jak Hitler z nimi z Palestyna.Oczywiscie ze lubie niektore wiersze Pani Szymborskiej.

        Reply this comment
        • nowy
          nowy 3 lutego, 2012, 13:12

          Jasiu ale on to zrobil z milosci ! Mozna zatem mu wybaczyc ten idiotyzm 🙂
          Co do dalszej wypowiedzi zgadzam sie w 100% a to tym bardziej ze zyjemy w miedzynarodowym tyglu. Przyklad jednak plynie z gory politycy, media czesto ksieza a wiec ci ktorzy ksztaltuja opinie publiczna nie stronia od podzialow a nawet do nich zachecaja. Przykre tylko jest to ze znajduja sobie podobnych wariatow. Znam jednego takiego. 🙁

          Reply this comment
      • jas fasola
        jas fasola 3 lutego, 2012, 12:03

        pomiedzy wierszami to czytam tu))

        Reply this comment
  14. jas fasola
    jas fasola 2 lutego, 2012, 20:06

    pisz cokolwiek kim, o mnie, ale nie obrazaj mnie .!

    Reply this comment
  15. jas fasola
    jas fasola 2 lutego, 2012, 21:38

    a mnie brakuje kontrargumentow za madrzy jestescie kochani…

    Reply this comment
  16. nowy
    nowy 3 lutego, 2012, 22:09

    Nie jestem lasy na zaszczyty Mariano_Italiano nie dziekuj mnie, ciesze sie ze zrozumiales swoj blad i od tej chwili bedziesz bardziej szanowal zdanie i poglady uczestnikow Forum. Pamietaj swiat jest pelen urozmaicen. Wyobraz sobie przez chwile ze wszyscy sa tak madrzy jak ty a glupi jak ja. Juz? To tak jak biale i czarne a co z innymi kolorami? A jest jeszcze wiele odcieni nie mowiac o polysku czy matowosci danego koloru. Spojrzenie na dany kolor tez jest bardzo ciekawe i wazne. Jeden widzi tylko kolory burakowe, ceglaste, swiniowe czy np. arbuzowe. Inny natomiast postrzega poziomkowy, alabastrowy, koralowy czy stare zloto. Rozni ludzie, rozne spojrzenie, rozne odczucia. Uswiadamiajac to sobie robisz wielki krok do przodu. Fakt ten sklania mnie do oddania na ciebie glosu w konkursie „Wybitny Polak za granica” Mam nadzieje ze wiecej internautow poprze moje stanowisko i nominacja przebiegnie po naszej mysli (mojej i twojej) Mariano_Italiano. Tu uklon w kierunku NeoQubit inicjatora calej akcji. Jednomyslnosc jest wazna w podejmowaniu zyciwych decyzji. Zycze powodzenia w wyborach.

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 22:34

      szkoda ze odpowiadasz w nowym watku, reszta nie moze zobaczyc jak pieknie sie zblazniles swoim chwalebnym tekstem 🙂 reszte dopowiem we wspomnianym watku 🙂

      Reply this comment
  17. nowy
    nowy 3 lutego, 2012, 22:58

    Nie chce mi sie szukac twojego pelnego w tresc i wiedze wpisu wiec odpowiem ci tu:
    Towarzyszu Mariano!
    Wiem i rozumie cie ze dla przedluzenia swojego malego czlonka potrzebujesz jakiejs podniety. Pamietaj jednak ze jestes ‘nominowany’ i wszelkie niecenzuralne tresci twoich wypowiedzi moga zostac zle odebrane przez grono przyjaciol ktore chce oddac na ciebie swoj jakze cenny glos i uczynic cie szczesliwym nominatem vel „Wybitnym Polakiem za granica” Zwaz zatem na to i nie wykonuj ruchow, ktore moga ci zaszkodzic. Wykonuj tylko ruchy frakcyjne jak przystalo na czlonka a wtedy osiagniesz sukces murowany. W przod i w tyl w przod w tyl. Nie tylko w tyl Mariano takim ruchem nic nie osiagniesz malo tego napewno wypadniesz z gry. Gdy natomiast bedziesz wykonywal tylko ruchy w przod moze to byc dla ciebie bolesne zwaz tu na swoje jadra( chyba masz jadra Mariano?) a dna i tak nie osiagniesz ze wzgledu na wielkosc przyrzadu ruchu. Tak jak mowie w przod i w tyl Mariano w przod i w tyl, moze wtedy cos z tego bedzie i to twoje pir……nie wyjdzie z pozytkiem dla prostoty albo prostaty wybieraj co chcesz. Jak widzisz daje ci dobre rady troszczac sie o ciebie. I nie nawoluj mnie wiecej sam przybede jak mi sie zechce dac ci wskazowki zyciowe.

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 23:05

      a co ma moj czlonek wspolnego z blazenskim tekstem pochwalnym swiadczacym o twojej prostocie?
      napij sie jakis naparow ziolowych, ostygnij i odpisz , za nerwowo do tego forum podchodzisz, i po raz kolejny poruszasz sprawy czlonka. masz ztym jakis problem? chcialbys o tym z nami porozmawiac?
      🙂

      Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 23:15

      to tez jest piekne :
      „pelnego w tresc i wiedze” 🙂
      a ty kalafiorze wczoraj smiales szymborskiej poezje cytowac ….

      Reply this comment
  18. nowy
    nowy 3 lutego, 2012, 23:23

    Mariano nie lecz sie sam. Pamietaj ponosisz duze ryzyko zwiazane z samoleczeniem.
    Ponizej podam ci zagrozenia wynikajace ze stosowania ziol bez konsultacji ze specjalista.
    Mozesz nie wiedziec, na co w rzeczywistosci chorujesz.
    Nawet jesli własciwie zdiagnozowałes swoja chorobe, wybrana przez ciebie kuracja moze nie byc odpowiednia.
    Twoj program samoleczenia moze opoznic bardziej skuteczna terapie.
    Ziola, ktore stosujesz, moga wywołac szkodliwe interakcje z lekami przepisanymi przez lekarza — na przykład na alergię albo na zbyt wysokie lub zbyt niskie cisnienie oraz inne leki w tym psychotropowe.
    Leczenie we wlasnym zakresie moze pomoc na lekkie schorzenie, ale nasilic inna chorobe, na przyklad poglebic psychoze.
    Widzisz kochany jak dbam o ciebie zaufaj mi to dla twojego dobra odloz to zielsko Mariano!
    Ps: A z kim ja rozmawiam nie czlonkiem ?

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 23:38

      widac ze o ziolach wiesz duzo 🙂
      nasz forumowy zielarz , naparki bedzie nam robil, pewnie jehowi tym zle moce odganiaja 🙂

      Reply this comment
  19. nowy
    nowy 3 lutego, 2012, 23:25

    Jestes bardzo przewidywalny obracasz sie wciaz wokol wlasnej prostoty. Wiem o czym napiszesz za chwile.Jestem juz przygotowany.

    Reply this comment
  20. nowy
    nowy 3 lutego, 2012, 23:31

    Dostajesz po dooopie i znow cenzura trzyma posty 🙂 Ech chyba pojde spac w poczuciu dobrze spelnionego obowiazku prostowania kija.

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 3 lutego, 2012, 23:35

      ciebie nie uda sie wyprostowac juz….
      nie zapomnij przed snem zrobic czyszczenia okreznicy, bedziesz mial slodkie sny po ciezkim dniu szlajania sie po domach z jehowa makulatura …

      Reply this comment
  21. nowy
    nowy 4 lutego, 2012, 06:26

    Twoja „milosc” do mojej osoby mnie zdumiewa! Staralem sobie dzis ciebie wyobrazic – jak tez wyglada ten co mnie „az tak kocha?” I nic! Tylko obraz psychologiczny przychodzil mi na mysl czlowieka opuszczonego, niekochanego, ciagle walczacego ze wszystkim i wszystkimi wokol, weszacego ciagle zagrozenie, nieufnego. Jednym slowem miales brachu trudne dziecinstwo, prawdopodobnie wychowales sie w domu dziecka gdzie ciagla walka o wszystko wypaczyla twoj charakter na cale lata. Jezeli jednak sie myle i miales rodzine byles dzieckiem odtraconym i nie kochanym, ponizanym i zyjacym w ciaglym zagrozeniu. To jest bardzo przykre. Wspolczuje ci.Powinienes jednak poszukac pomocy dobrego specjalisty – psychologa lub psychiatry.Musisz walczyc ze swoja choroba nie z innymi ludzmi. Zycze ci wygranej i bede obserwowal twoje wysilki.

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 4 lutego, 2012, 08:08

      „(..) mnie zdumiewa” 🙂 wow ! 🙂
      widac ze psycholog to z ciebie jest taki jak poziom twojej ynteligencji buraku pastewny 🙂 co zdanie smiech takie trafne sa twoije diagnozy… 🙂
      aha- nie wycieraj sobie geby dziecmi z domow dziecka , to swiadczy o twoim prymitywizmie.jezeli brakuje ci slow do soczystego tekstu napisz to co zazwyczaj takie trolle pisza- koza zgwalcila moja matke albo ofiara stosunku kazirodczego etc ale nie podpieraj swoich zalosnych opinii tymi biednymi dzieciakam jehowy prostaku

      Reply this comment
  22. nowy
    nowy 4 lutego, 2012, 08:40

    Jestes chory z nienawisci do ludzi.

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 4 lutego, 2012, 10:18

      moja choroba jest wrecz obsesyjna, ale tylko do takich gnid zyciowych jak ty czy paru innych tutaj pokazujacych swoje prawdziwe oblicza, i dziwic sie ze legendy kraza o chicagowskiej polonii ? polowa z was to gnidy co tak jak klim z chicago „wiali” do usa zostawiajac niesplacone kredyty, dzieci bez alimentow , a tutaj „odmiane” przechodza – biblie nam cytuja , umoralniac chca i wskazywac kto jest dobry a kto zly…. to wlasnie ty panie stary vel nowy , to ty klim z chicago vel kobieta z indii, to ty pajacu ciekawy vel pepe vel boczek i mase innych . to wlasnie dlatego jestem zadra w waszym oku bo mowie wam to prosto w wasze zapyziale geby, i uspokoje was – w realu rowniez mowie glosno co mysle o takich ulomkach zyciowych jak wy. na szczescie sa jeszcze tacy z ktorymi mozna sie wodki napic .

      Reply this comment
  23. nowy
    nowy 4 lutego, 2012, 10:50

    Koniec dokarmiania psychola.

    Reply this comment
  24. jas fasola
    jas fasola 4 lutego, 2012, 11:31

    ja toast za Was mineralna )))Panowie.

    Reply this comment
  25. Mariano_Italiano
    Mariano_Italiano 4 lutego, 2012, 11:59

    spokojnie stary – nowy , jeszcze troche moge ciebie dokarmic, taki ogiererk byles nie dam ci sie tak szybko wykonczyc, jeszcze gotow bylbys sobie zyly podciac . mailabym na sumieniu gnide a odpowiadal za czlowieka, nie w porzadku…..

    Reply this comment
  26. jas fasola
    jas fasola 5 lutego, 2012, 14:36

    a co to za wiara Adwentysci?Probowali mnie agitowac?nie udalo im sie,ale wszyscy tak ciekawie prawia )))

    Reply this comment
  27. jas fasola
    jas fasola 5 lutego, 2012, 16:39
  28. Adam
    Adam 6 lutego, 2012, 11:37

    Bedzie ta odpowiedz ? Jezeli nie wiesz to napisz.Chcialbym poznac twoje zdanie. Wydajesz sie kompetentny w sprawach wiary.
    <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    Mariano_Italiano says:
    February 5, 2012 at 14:57
    po prostu “wierzacy inaczej”; tez chrzescijanie ; jest kilka kosciolow adwentystow ; nie sa sekta jak jehowi. nie trzeba sie ich bac
    to w skrocie .

    Reply Adam says:
    February 5, 2012 at 15:12
    Co to znaczy “wierzący inaczej”? Wierzący jak? Możesz podać więcej szczegółów ?

    Reply Mariano_Italiano says:
    February 5, 2012 at 15:38
    tzn taki co stoi do gory nogami….

    Reply Adam says:
    February 5, 2012 at 16:30
    Jezeli nie wiesz to napisz po prostu a nie blaznuj.
    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
    „Wierzacy inaczej” kojarzy sie raczej niedobrze. Wiec?

    Reply this comment
    • Mariano_Italiano
      Mariano_Italiano 6 lutego, 2012, 12:42

      popaliles swoje poprzednie nicki jak stary nowy etc teraz adasiem bedziesz 🙂
      otoz powinienes kopiowac moje cytaty mowiace o tym ze :
      „mariano italiano z zadnymi jehowymi szmatlawcami typu ” stary” „nowy” „adam „klim z chicago ” „kobieta z indii” nie ma zamiaru prowadzic zadnej dyskusji na tematy religijne : to uwlacze godnosci mojej i innych katolikow polemiki z zalosnymi sekciarzami.
      wymiencie sie tumany swoimi mailami i tam dyskutujcie o swoich kolejnych koncach swiata. reasumujac : „wynocha „

      Reply this comment
  29. Adam
    Adam 6 lutego, 2012, 13:26

    Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz.Szkoda tylko ze az tak duzo czasu szukales odpowiedzi na moje pytanie dot. Adwentystow i „wierzacych inaczej” jak to okresliles. Jestes prawdziwym ekspertem w kazdej dziedzinie az milo z toba dyskutowac.Mozesz podac zrodlo informacji ktore donosi ze Adwentysci sa sekta jak to okresliles?
    Nie rezygnuj wiec z dyskusji, wszyscy sie moga od ciebie duzo dowiedziec, jestem pod wrazeniem.Mialem kolejne pytanie ale zostawie je na pozniej a teraz bede kontemplowal twoja odpowiedz.

    Reply this comment
  30. Mariano_Italiano
    Mariano_Italiano 6 lutego, 2012, 16:44

    ciesz sie swirze ze w ogole odpisalem/ i na przyszlosc jak cos chcesz komentowac to najpierw przeczytaj, a jesli twoja inteligencja nie nadaza za tekstami na tym forum ,popros kogos z rodziny bardziej rozgarnietego on wtedy podpowie ci ze ja nie napislem w zadnym zdaniu o adwentystach jako sekcie, wrecz przeciwnie/… jak widzisz przerasta cie to wszystko a dalej na kolejnych nickach szczekasz i ujadasz…i po co ci to skoro prostota wychodzi w kazdym twoim tekscie.
    ps
    zebys sie zbytnio nie napalal – cokolwiek nie wybekasz , nie mam zamiaru odpisywac….

    Reply this comment
  31. Adam
    Adam 6 lutego, 2012, 18:31

    Czy ty mozesz zyc bez ujadania? W dalszym ciagu nie odpowiedziales na pytanie kim sa „wierzacy inaczej”?
    Czy ty moze do nich nalezysz?
    Czy masz jakis ukryty interes w tym by o tym wiecej nie wspominac?
    Czy ktos z twojej rodziny jest „wierzacy inaczej”?
    Czy byles kiedys „wierzacy inaczaj”?
    Czy bycie w/g ciebie „wierzacym inaczej” to blad?
    A moze bycie „wierzacym inaczej” to zaleta?
    Czy nalezysz do klubu „wierzacych inaczej”?
    Czekam zatem na rozwiniecie twej zlotej mysli ktora ulatuje niczym golebica z zaleglych pokladow twej wiedzy w kazdym temacie.
    Bedzie zatem ta odpowiedz czy nie?
    Jezeli nie mozesz potwierdzic twojej tezy po prostu napisz to a nie szukaj ratunku w bluzgach.
    Ja niczym cie nie obrazilem a ty mnie juz kilka razy.Czekam zatem na rzeczowa odpowiedz.
    Kim sa „wierzacy inaczej” i jaka jest w tym wszystkim twoja rola ???
    Wydus to wreszcie z siebie.Bedzie ci lzej.

    Reply this comment
    • kicia
      kicia 6 lutego, 2012, 19:28

      nie badz taki upi…..wy, Adamku! Ta strona przynalezy do p. Prezydenta Walesy!Wez sie wyluzuj! A do Adwentystow, Baptystow Metodystow, Kalwinistow itd. nikt nie czuje urazy 🙂

      Reply this comment
      • kicia
        kicia 6 lutego, 2012, 19:30

        jednego tylko „odlamu” nie trawie….. 🙁

        Reply this comment
        • Adam
          Adam 6 lutego, 2012, 20:10

          A ja trawie wszystkie Kiciu. Nie trawie tylko tz. „ekspertow” ktorzy nie sa w stanie obronic swojego ‚eksperckiego’ zdania ktore wyrazaja publicznie i uciekaja sie do obrazania innych gdy brakuje im argumentow.
          Wyluzowalem. Rzeczony „ekspert” nie musi odpowiadac jest malo wyedukowany w tym temacie wiec glos ktory zabral jest nic nie warty.

          Reply this comment
  32. Adam
    Adam 6 lutego, 2012, 18:44

    A tu ci jeszcze podam adres do tych jak okresliles „wierzacych inaczej” moze ci sie cos rozjasni w glowie i bedziesz mogl sie zmierzyc z nurtujacymi pytaniami swego zycia.
    http://adwentysci.com/
    Jezeli jednak nie bedziesz chcial skorzystac w celu uswiadomienia to nastepnym razem zastanow sie nad twoimi sadami ktore publicznie kierujesz w stosunku do innych wyznan. Moze twoja tajemnica „wierzacych inaczej” zostanie wreszcie wyjasniona a sady pozostawisz tym co maja cos do powiedzenia bez ujadania.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*