Kolejna wpadka NBC podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie

NBC nokautuje. Siebie. Z drobną pomocą Evandera Holyfielda, który, by posłać amerykańską telewizję na deski, nie musiał nawet podnosić rąk. Wystarczyła czapka z daszkiem.

fot.Kadr z przekazu NBC z Londynu. Wywiad z nierozpoznanym Evanderem Holyfieldem

Reporterzy „Today Show” zatrzymywali właśnie przechodniów pod Pałacem Buckingham, prosząc o skomentowanie występu królowej Elżbiety II podczas ceremonii otwarcia, gdy natknęli się na dobrze zbudowanego amerykańskiego turystę w średnim wieku.

– Wonderful – rzucił do kamery ów miły pan i na tym wymiana zdań się skończyła. A szkoda, bo nieczęsto ma się okazję rozmawiać z jednym z największych amerykańskich sportowców XX wieku, byłym zawodowym mistrzem świata wagi ciężkiej.

Wszystko wskazuje jednak na to, że ani reporterzy, ani ekipa NBC nie mieli pojęcia z kim rozmawiają. Nie umknęło to za to uwadze użytkowników Twittera, którzy całą sytuację określili jako „komiczną”.

Jak przystało na mistrza, sam Holyfield był jednak wyrozumiały. W komentarzu zamieszczonym na Twitterze (a jakże), napisał:

– Oj tam, „Today Show” dobrze się spisało. Ciężko mnie było rozpoznać w tej czapce. Coś takiego może się przydarzyć każdemu reporterowi. LOL!!

PW

 

Categories: Polecamy, Sport

Comments

  1. roman
    roman 2 sierpnia, 2012, 08:38

    Wiadomo. National Barack Corporation.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*