Fantasy Maid Service, czyli sprzątanie w negliżu

Odkurzanie, pranie, wycieranie kurzy, toples lub w bieliźnie – takie usługi oferuje Fantasy Maid Service z Lubbock w Teksasie. Na założenie firmy wpadła 26-latka, z trudem wiążąca koniec z końcem. Mieszkańcy konserwatywnego miasta i policja nie są zachwyceni jej pomysłem.

fot. W Fantasy Maid Service pracują obenie trzy panie

Melissa Borrett na założenie firmy świadczącej usługi sprzątającej, w której zatrudnione panie wykonują swoje obowiązki jedynie w bieliźnie lub topless, wpadła kilka miesięcy temu. 26-latka pracująca jako kelnerka zmęczona ciągłymi problemami finansowymi uznała, że sprzątanie domów w negliżu może zapewnić jej spore zarobki. Firma Fantasy Maid Service of Lubbock zatrudnia obecnie trzy młode dziewczyny. Podziwianie sprzątaczek w pracy ma jednak swoją cenę: 100 dolarów za godzinę. Jak twierdzi Borrett, firma prosperuje jednak nieźle.

Nietypowy pomysł nie spodobał się za to wielu mieszkańcom konserwatywnego miasta oraz lokalnej policji, która twierdzi, że na świadczenie usług o charakterze seksualnym Fantasy Maid Service potrzebuje specjalnego zezwolenia. Kosztuje ono 650 dolarów na rok i wymaga wpłacenia 5 tys. dolarów specjalnej kaucji.

Właścicielka firmy utrzymuje, że jej pracownice są jedynie sprzątaczkami. To, że w trakcie wykonywania swych obowiązków ubrane są jedynie w bieliznę, nie ma tu nic do rzeczy. Ponadto, polityka firmy stanowczo zabrania klientom jakiegokolwiek kontaktu cielesnego z zatrudnionymi paniami.

Mimo to, policjanci twierdzą że będą bacznie obserwować roznegliżowane panie. Oczywiście tylko po to, aby upewnić się, ze nie lamią prawa.

in

 

 

Comments

  1. kustosz
    kustosz 14 kwietnia, 2012, 12:56

    Polki tak robia od dawna,nic nowego 🙂

    Reply this comment
  2. Mariano_Italiano
    Mariano_Italiano 14 kwietnia, 2012, 18:22

    trzeba byc chyba „amatorem kwasnych jablek” zeby na takie laski sie skusic ….ja to bym je do odsniezania zatrudnil, wtedy moze by jakiejs figurki plazowej zlapaly

    Reply this comment
  3. Katarzyna
    Katarzyna 14 kwietnia, 2012, 20:59

    Kustosz nierozumie o co chodzi!!!co masz do polek?odezwal sie polaczek co wszystko wie!!!

    Reply this comment
    • kustosz
      kustosz 14 kwietnia, 2012, 22:36

      Wszystkie jestescie wartosciowe…przy portwelu waszych sponsorow drogie kobieciny z Polski…/ 🙂

      Reply this comment
      • krolik
        krolik 14 kwietnia, 2012, 22:50

        kustosz…portwel sponsorow, …kazda fundacja ma sponsorow… Ale to nie jest co laska …

        Reply this comment
        • kustosz
          kustosz 14 kwietnia, 2012, 23:44

          Oczywiscie kroliku,nie co laska dla Polek one lubia luksus a co niektore sa doceniane nawet przez meksykow.Znam meksyka,ktory uwaza ze Polke mozna miec zawsze i sa latwiejsze w spolpracy nawet od kobiet z poludnia.Slow o nich nie przytocze bo sa conajmniej obrazliwe dla kobiet…porzadnych kobiet 🙂

          Reply this comment
          • krolik
            krolik 15 kwietnia, 2012, 05:19

            Ja jestem latwa…bo nie dostepna…Kazdy jest inny i kazdy jest inny, bo ma inne mozliwosci, czy potrzeby… Nigdy nie szanuje czleka, co kobiete uzyje i jej nie szanuje…To problem uczniow trojkowych z laski..najpierw lata za nauczycielem, skamla za ocena nie dwojkowa, a potem gada, ze nauczyciel wredny, bo tylko trojka…. W kazdej wiosce byl GEes i sklepowa czesto po pijaku obslugiwala i jakos chlopstwo nie rownalo, ze wstyd za Polki…A gadac to mozna, ja tam tez moge gadac, ze chlopy sa latwe,

          • kustosz
            kustosz 15 kwietnia, 2012, 10:51

            Krolik ty jestes jak mikser…wszystko mieszasz 🙂

  4. Katarzyna
    Katarzyna 14 kwietnia, 2012, 23:59

    Oj kustosz widze ze miales ciezkie przezycie,I nielubisz kobiet!!

    Reply this comment
    • kustosz
      kustosz 15 kwietnia, 2012, 00:31

      Katarzyno Ciebie lubie,choc Cie nieznam :(.Nie pisze generalnie o kobietach tylko o takich,ktore niszcza piekne slowo…K O B I E T A 🙂

      Reply this comment
  5. yur
    yur 15 kwietnia, 2012, 05:16

    kustosz, mężczyzna nie mający szacunku do kobiet jest tylko menszczyznom leczącym kompleksy małego (…..).

    Reply this comment
    • kustosz
      kustosz 15 kwietnia, 2012, 10:18

      yur nie jestem „menszczyznom” leczacym kompleksy malego.Pewnie chodzi ci o to co szukasz dlugo zanim oddasz mocz? Gratuluje pisowni zamierzonej lub wrodzonej medrcu z nikad 🙂

      Reply this comment
      • yur
        yur 15 kwietnia, 2012, 10:54

        Po co odpisujesz jak Ciebie to nie dotyczy?

        Reply this comment
        • kustosz
          kustosz 15 kwietnia, 2012, 11:20

          To po co piszesz do mnie tepaku? 🙂

          Reply this comment
          • yur
            yur 15 kwietnia, 2012, 11:41

            Bo kobiety kochane są bez wzgldędu na portal i nic nie zmieni mojej orjentacji.

          • kustosz
            kustosz 15 kwietnia, 2012, 12:03

            A kto Ci broni kochac? Kochaj kogo chcesz i co chcesz.

  6. Me
    Me 16 kwietnia, 2012, 14:42

    przecierz w Chicago to normalka.

    Reply this comment
  7. W. Wojt.
    W. Wojt. 16 kwietnia, 2012, 15:10

    Ale tamat, nago bo bez idei. Osobiście idę z kobieta na ‚Dżem’.
    Bierzemy garderobę. Chłopaki zagrają i cool.

    Reply this comment
    • klim z chicago
      klim z chicago 16 kwietnia, 2012, 15:29

      nie idz na DZEM, czy wiesz ze oni krzyz do gory nagami wieszaja?

      Reply this comment
      • Mariano_Italiano
        Mariano_Italiano 16 kwietnia, 2012, 17:45

        a krzyz ma nogi? kolka to widzialem jak jezdzil po krakowskim przedmiesciu w wawie

        Reply this comment
        • klim z chicago
          klim z chicago 18 kwietnia, 2012, 05:03

          Parafianinie tak przeciez sie tylko mowi, aby cos zobrazowac i czlowiek inteligentny by to zrozumial i niezadawalby takich pytan.

          Reply this comment
          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 18 kwietnia, 2012, 05:38

            czlowiek intelgentny „nie zadawalby” pisze rozdzielnie.
            i to jest zastanawiajace, wy ktorzy rzekomo studiujecie pismo swiete wzdluz i wszerz a walicie byki jakbyscie nawet jednej ksiazki w zyciu nie przeczytali… potega internetu co? „ctrc c – ctrl v i juz jestem filozofem 🙂

          • Bruno_Rumuno
            Bruno_Rumuno 18 kwietnia, 2012, 07:36

            ignoruj pajaca to jego praca

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 18 kwietnia, 2012, 08:21

            Akurat on mnie juz kilka miesiecy ignoruje, wy zalosne stekacze jak widac tez – wystarczy wam rzucic kosteczke a cala gromada aportujecie 🙂

          • Bruno_Rumuno
            Bruno_Rumuno 18 kwietnia, 2012, 12:55

            psem to tu jestes ty marianocostamkukunamuniu

          • Mariano_Italiano
            Mariano_Italiano 18 kwietnia, 2012, 15:34

            kuku co? 🙂

          • Bruno_Rumuno
            Bruno_Rumuno 18 kwietnia, 2012, 16:07

            ku ku sro 🙂

  8. Ksiadz Pioro ze Starachowic.
    Ksiadz Pioro ze Starachowic. 18 kwietnia, 2012, 01:09

    Mariano_Italiano – Idz precz szatanie.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*