Pierwsza komunia? Najlepszym prezentem ubezpieczenie na życie ZNP

Pierwsza komunia? Najlepszym prezentem ubezpieczenie na życie ZNP

(art. sponsorowany)

Zbliża się okres pierwszych komunii. Co dać dzieciom w prezencie? Z tym dylematem nieustannie zmagają się rodzice, rodzice chrzestni, dziadkowie. Tymczasem Związek Narodowy Polski oferuje prezent, za który dziecko będzie dziękować przez całe życie.

Takim podarunkiem może być ubezpieczenie na życie – mówią Joanna i Tomasz Z., którzy już wykupili polisę ubezpieczeniową ZNP i zamierzają wręczyć ją wnukowi Jackowi przed zbliżającą się uroczystością przystąpienia do pierwszej komunii. – Nasz wnuk ma praktycznie wszystko, co mu potrzeba. Nie wiedzieliśmy, co wymyślić, by ofiarowany prezent miał dla niego znaczenie, zarówno teraz, jak i po latach. I tu przyszedł nam z pomocą Związek Narodowy Polski.

Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć w przyszłości: wypadek, choroba czy nałóg związany z używaniem alkoholu czy narkotyków. W takich sytuacjach nasz wnuk może potrzebować pomocy finansowej, a tę zapewni mu wykupione przez nas ubezpieczenie – zapewniają Joanna i Tomasz Z.

Agent asekuracyjny ZNP dodaje, że ubezpieczenie na życie dla dziecka jest gwarantowane, co oznacza, że dziadkowie czy rodzice chrzestni mogą wykupić polisę bez konieczności przeprowadzenia badań zdrowia ubezpieczonego. Ubezpieczenie dla dzieci nie jest drogie, a wpłacając jednorazowo wymaganą sumę, nie obciążają dziecka koniecznością uiszczania miesięcznych składek. Właścicielami ubezpieczenia wciąż pozostają dziadkowie czy rodzice, ale po ukończeniu 18 roku życia (w stanie Illinois) obowiązki właściciela może przejąć ubezpieczony wnuk czy wnuczka. Przedstawiciel asekuracyjny ZNP sugeruje, by ubezpieczenie na życie wykupić jak najwcześniej. Można wówczas wybrać najlepiej odpowiadający nam plan i określić cel ubezpieczenia. Warto podkreślić, iż Związek Narodowy Polski przeznacza każdego roku ćwierć miliona dolarów na stypendia dla swoich członków i dodatkowo oferuje Tuition Reward Program®, który zapewnia stypendia dla studentów prywatnych szkół wyższych i uniwersytetów na terenie Stanów Zjednoczonych.

Zdajemy sobie sprawę, że nasz prezent nie jest może szczególnie atrakcyjny tu i teraz, i przypuszczalnie upłynie parę lat zanim nasz wnuk Jacek doceni jego rzeczywistą wartość, ale z całą pewnością okaże się przydatny, kiedy zacznie studiować albo w razie życiowego kryzysu. Pamiętajmy też, że ubezpieczenie takie można spieniężyć w każdej chwili – zapewniają, przekonani o swoim dobrze przemyślanym prezencie, dziadkowie Jacka. Twierdzą, iż identyczny dar przygotowują dla wnuczki Edyty, która przystąpi do pierwszej komunii św. za dwa lata.

 

W wyborze odpowiedniego ubezpieczenia na życie pomaga Związek Narodowy Polski, tel. (773) 286-0500, www.pna-znp.org

 

fot.123RF Stock Photo

Categories: PNA, PNA ubezpieczenia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*