Najlepszy prezent ślubny

fot.StockSnap/pixabay.com

fot.StockSnap/pixabay.com

Nasze kochane, dorosłe już dzieci stają na ślubnym kobiercu. Wesele niedługo, a my wciąż nie wiemy, jaki im dać prezent. Najlepiej, by to było coś trwałego, coś na całe życie. Pieniądze rozchodzą się szybko, goście przyniosą porcelanę, tostery, kawiarki, czy inne urządzenia domowe. Choć to gadżety niezbędne w każdym domu, to potrzeba ich tylko w jednym egzemplarzu. Goście z całą pewnością kupią ich więcej niż parze młodej potrzeba. Cóż więc pozostaje, jeśli wszystkie prezenty z listy zostały kupione?

– Ubezpieczenie na życie! Na życie obojga młodych ludzi – mówią Dorota i Jan Kwaśniewscy, którzy niedawno wykupili ubezpieczenia w Związku Narodowym Polskim i obdarowali nimi córkę i zięcia. – To najlepszy prezent ślubny, jaki można sobie wyobrazić. To dar na całe życie, który będzie stanowił ogromną pomoc na wypadek, gdyby zabrakło jednego z małżonków, lub na przyszłość ich dzieci. My, jako rodzice i teściowie chcieliśmy już teraz zadbać o dobro naszych dzieci i mamy nadzieję, że już wkrótce i wnuków. Jesteśmy przekonani, że w razie zaistnienia trudnej sytuacji, środki wypłacone z ubezpieczenia na życie zabezpieczą ich przyszłość.

Agent asekuracyjny ZNP wyjaśnia, że ubezpieczenie wykupione dla młodych małżonków jest ważne do końca życia. Rodzice mogą wykupić polisę opłacając składki przez okres 20 lat. Mogą też opłacić polisę jednorazowo lub wpłacać składki rocznie, półrocznie, kwartalnie lub miesięcznie. – Wysokość raz ustalonej składki nigdy nie ulegnie zmianie – zapewnia agent asekuracyjny ZNP. Ubezpieczenie na życie dla młodych ludzi nie jest kosztowne i można wybrać plan, który najlepiej odpowiada potrzebom osoby czy rodziny.

– Ogromnie cieszymy się ze związku naszych dzieci i wspólnie z rodzicami zięcia wykupiliśmy już ubezpieczenia dla obojga w ZNP. Określiliśmy wspólnie cel ubezpieczenia i wybraliśmy najlepiej odpowiadający naszym dorosłym, wchodzącym w nowy etap życia dzieciom plan. Zabezpieczyliśmy w ten sposób przyszłość nowej rodziny. Jesteśmy przekonani, że będą nam za to pewnego dnia bardzo wdzięczni. Czy może być lepszy prezent ślubny niż zabezpieczenie przyszłości? – pytają retorycznie państwo Kwaśniewscy. Zawczasu zadbaliśmy o poważne kwestie i teraz myślimy o tym, by ślub i przyjęcie weselne wypadły jak najlepiej i pozostały wszystkim w pamięci do końca życia.

W wyborze odpowiedniego ubezpieczenia na życie pomaga Związek Narodowy Polski, tel. (773) 286-0500, www.pna-znp.org (Inf.wl.)

Categories: PNA, PNA ubezpieczenia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*