Strzeżonego Pan Bóg strzeże. Ubezpieczenia terminowe

fot.Unsplash/pixabay.com/123RF Stock Photo

fot.Unsplash/pixabay.com/123RF Stock Photo

– Spełniamy nasze studenckie marzenie, wybieramy się na trzy miesiące do Indii. Będziemy tam pracować w ramach organizacji “Lekarze bez granic”, ale mamy również zamiar zwiedzić ten fascynujący kraj – mówi Monika W. (l. 32), dyplomowana pielęgniarka, żona Tomka (l. 34), utalentowanego chirurga z propozycją pracy w jednym z najlepszych chicagowskich szpitali.

– Marzyliśmy o tym wyjeździe od dawna, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie: staż, praca, kupno i urządzanie domu. – Teraz albo nigdy – zapewnia Tomek. – Zanim podejmę pracę, na której tak bardzo mi zależy i zanim zaczniemy pracować nad powiększeniem rodziny, dodaje z uśmiechem. Planujemy ten wyjazd z wielkim entuzjazmem, ale zdajemy sobie również sprawę z niebezpieczeństw, które niesie pobyt w kraju o niskim poziomie rozwoju społeczno-ekonomicznego, szczególnie w dzisiejszych czasach nasilonego terroryzmu. Wszystko będzie dobrze – z przekonaniem stwierdza Tomek. – Mamy już za sobą konieczne szczepienia, kupiliśmy odpowiedni ekwipunek, rodzice Moniki zaopiekują się naszym kotem, a moi rodzice przypilnują domu, bo mieszkają blisko. Na wypadek czegoś bardzo niedobrego mamy wykupione terminowe ubezpieczenia na życie w Związku Narodowym Polskim. Będziemy ostrożni, ale jak mówiła kiedyś moja babcia „Strzeżonego Pan Bóg strzeże”.

– Nie mamy zbyt wielkich oszczędności, bo niedawno z pomocą rodziców, kupiliśmy dom, a przez trzy miesiące nie będziemy mieli żadnego dochodu, więc zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie terminowe, które jest tanie i na które, na dzień dzisiejszy, jest nas stać – dodaje Monika.

Przedstawiciel ZNP potwierdza, że plany terminowe są bardzo przystępne finansowo, szczególnie dla osób niepalących i cieszących się dobrym zdrowiem. Dla przykładu, 10-letni plan terminowy oferowany jest osobom od 20 do 60 roku życia. Składka wyliczona przy zakupie polisy pozostaje taka sama przez okres 10 lat ubezpieczenia. Polisa terminowa może być na nowo ewaluowana i odnawiana, co 10 lat do 70 roku życia, a przed osiągnięciem tego wieku można ją zamienić na polisę stałą.

– Ubezpieczeniowe plany terminowe, w porównaniu z planami stałymi, są bardzo tanie, ale nie akumulują wartości gotówkowej. Zapewniają posiadaczom maksymalną wysokość odszkodowania przy minimalnym wkładzie finansowym –podkreśla przedstawiciel ZNP, przedstawiając przykłady:

Screen Shot 2016-07-08 at 2.04.47 PM

Do 10-letniej polisy terminowej, można za niewielką opłatą, dołączyć dodatkowe ubezpieczenia: w razie śmierci w wypadku lub tymczasowej niezdolności do pracy.

– My wykupiliśmy sobie terminowe, 10-lenie ubezpieczenia z obiema dodatkowymi opcjami. Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć – przyznaje Monika W.
Ubezpieczenia terminowe wraz z dodatkowymi świadczeniami to doskonały sposób zabezpieczenia przyszłości szczególnie dla osób młodych, wkraczających w życie oraz osób o ograniczonych możliwościach finansowych – podsumowuje przedstawiciel ZNP (Inf. wł.)

Związek Narodowy Polski

1-773-286-0500

www.pna-znp.org

Categories: PNA ubezpieczenia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*