NYC: Nastolatka chciała na lekcji kwasem wypalić oczy koleżance

Nastolatka z Nowego Jorku została w czwartek aresztowana pod zarzutem ataku na swoja równieśniczkę podczas zajęci z chemii. 16-latka chciała wypalic swojej koleżance oczy roztworem kwasu solnego. Ofiara trafiła do szpitala z oparzeniami twarzy.

fot. AP/ Zhanna Smsarian chciała wypalić swojej koleżance oczy kwasem

Do zdarzenia doszło w środę w jednym z liceów w Nowym Jorku. Zhanna Smsarian rzuciała się na swoją koleżnkę, Albinę Eshimbaevą, z naczyniem zawierającym roztwór kwasu solnego. Smsarian wylała żraca substancję na twarz równieśniczki. Napstniczka przyzała podczas oresztowania, ze chciała wypalić swojej kolezance oczy. „Zasłużyła sobie na to!” – miała powiedzieć podczas przesłuchania Smsarian.

Albina Eshimbaeva trafiła do szpitala z niegroźnymi poparzeniami twarzy. Roztwór kwasu okazał się zbyt słaby, aby spowodowac trwałe obrażenia.

Wiadomo że dziewczeta dobrze się znały. Według ich znajomych w ostatnim czasie doszło między nimi do sprzeczki, co naprawdopodobniej było motywem ataku. Albina, będąca członkinią samorządu uczniowskiego, zwróciła Zhannie uwagę, że nie powinna nosić makijażu i malować paznokci, bo zabrania tego szkolny regulamin. To rozwścieczyło nastolatkę, która postanowiał zemścić się naEshimbaevie.

IN

Categories: Nowy Jork

Comments

  1. sdf
    sdf 13 marca, 2011, 16:33

    Kobiety powinny być trzymane na łańcuchach, nigdy nie wiadomo co takiej wpadnie do łba…..

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*