Najnowszy iPhone już za 150 dolarów

Niewielka kompania telefoniczna z Wirginii zapowiedziała, że rozpoczyna sprzedaż najnowszego iPhone’a po cenie nie do pobicia. Najnowszy produkt Apple’a będzie można kupić już za 150 dolarów. Sprzedaż rusza 20 kwietnia.

Najnowszy produkt firmy Apple, iPhone 4S

Oferta firmy Ntelos Holdings Corp. jest obliczona na pozyskanie nowych klientów. Atrakcyjnej cenie towarzyszy bowiem konieczność podpisanie dwuletniego kontraktu, podobnie jak u konkurencji, tyle tylko, że o 49 dol. taniej. Wysokość miesięcznego abonamentu musi sięgać 80-100 dolarów. Ani AT&T, ani Version, ani Sprint nie oferują takiej ceny na iPhone’a 4S przy identycznym serwisie.

Ntelos z siedzibą w Waynesboro ma około 421 tys. abonentów w Wirginii, Maryland, Północnej Karolinie, Pennsylwanii, Ohio i Kentucky; jest piątą kompanią telefonii komórkowej, która otrzymała prawo sprzedaży popularnego iPhone’a. Jak mówią przedstawiciele Ntelos kompania subsyduje na razie 4S, którego cena hurtowa sięga średnio 600 dolarów. Jednak według analityków zatrudnionych przez kompanię, taki ruch się opłaca, choć zacznie się spłacać dopiero w 2014 roku.

Prezes zarządu James Hyde powiedział, że ten desperacki krok jest wynikiem utraty blisko 5 tys. klientów, którzy nie chcieli korzystania wyłącznie ze smartfonów. Znacznie większy od Ntelos lokalny operator telefonii komórkowej  U.S. Cellular zrezygnował z wprowadzenia iPhone’ów w związku ze zbyt dużymi kosztami wprowadzenia go do sprzedaży detalicznej.

TZ

 

 

 

Categories: Nauka i technologie

Comments

 1. Beata B.
  Beata B. 14 maja, 2012, 19:53

  Chętnie kupię najnowszego iPhone’a za 150 dolarów :))) Tylko gdzie za tyle go można nabyć? 😉 Mnie iPhony nie przewiercają, ale niestety w takim już wieku jestem, że posiadam córkę, którą na bank przewieci najnowszy model Apple…iPhone chcę jej wynagrodzić 3 lata stracone w gimnazjum, uwieńczone dobrze zaliczonym egzaminem. Niech mdobrze jej służy w liceum…

  Reply this comment
 2. Ewa
  Ewa 14 maja, 2012, 21:26

  Z tego co piszesz to ten telefon jest ci potrzebny do polski wiec o ile sie orientuje to w polsce wszystkievsa chyba na sim karte wiec tutaj taksamo musisz poszukac na sim karte i popatrz w pawn shop tam znajdziesz duzo taniej

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*