Prezydenta z małżonką przekazali życzenia babciom i dziadkom z okazji ich święta

Prezydenta z małżonką przekazali życzenia babciom i dziadkom z okazji ich święta

Relacja między Babcią i Dziadkiem, a wnukami jest zupełnie wyjątkowa i niepowtarzalna. Życzymy Państwu, abyście właśnie z niej czerpali siłę i uśmiech – takie życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka przekazała w sobotę para prezydencka.

„Niewiele jest słów, które budziłyby tak ciepłe skojarzenia jak +babcia+ czy +dziadek+. Dlatego w tych szczególnych dniach, gdy obchodzicie swoje święta, pragniemy życzyć Wam przede wszystkim dużo zdrowia, braku trosk i nieustającej pociechy z wnucząt” – napisali prezydent RP Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda w życzeniach zamieszczonych na stronie internetowej prezydenta.

„Mądrość i doświadczenie Babć oraz Dziadków są bezcennym darem przekazywanym kolejnym pokoleniom, dlatego Państwa rola jest tak ważna. Pragniemy wyrazić nasz najgłębszy szacunek dla Państwa zaangażowania w pomoc w wychowaniu najmłodszych” – podkreślił prezydent z małżonką.

„Mamy nadzieję, że najbliższe dni będą okazją do spotkań w rodzinnym gronie i przyniosą Państwu wiele radości” – dodała para prezydencka.

Wcześniej prezydent złożył krótkie życiecznia wszystkim babciom na tweeterze; wideo z życzeniami zamieściła też premier Beata Szydło.

Dzień Babci przypada w sobotę 21 stycznia, Dziadka – dzień później. (PAP)

Na zdj. prezydent RP Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda, fot. Radek Pietruszka/EPA

Categories: Na bieżąco, Polska

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*