Morawiecki: życzę Polakom więcej serdeczności, niezależnie od poglądów

Morawiecki: życzę Polakom więcej serdeczności, niezależnie od poglądów

Życzę Polakom więcej serdeczności nawzajem, niezależnie od poglądów – powiedział premier Mateusz Morawiecki w TVP Info z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

„Chciałbym złożyć wszystkim telewidzom, wszystkim rodakom życzenia. Życzenia tego, żeby zapanował spokój, żeby była radość podczas tych świąt (…), więcej takiego wyciszenia i serdeczności i dla siebie nawzajem, niezależnie od tego, czy ktoś ma takie, czy inne poglądy” – powiedział Morawiecki.

„W końcu wszyscy żyjemy w najpiękniejszym kraju świata, w Polsce i wszystkim nam zależy, żeby on piękniał i (…) żeby nasza Polska była coraz lepsza dla wszystkich, coraz silniejsza” – dodał szef rządu. (PAP)

Na zdjęciu: Mateusz Morawiecki
fot.Stephanie Lecocq/EPA-EFE/REX/Shutterstock

Categories: Na bieżąco

Comments

 1. Piotr
  Piotr 23 grudnia, 2017, 01:37

  Morawiecki podobnie jak Andrzej Duda to teoretycy. Może u Mateusza większe doświadczenie polityczne, czy jednak potrafi przeciwstawić się prezesowi w jego sanacyjnej wizji Polski? A sanacja skończyła się kompletną gospodarczą klapą.

  Reply this comment
  • RP
   RP 28 grudnia, 2017, 10:36

   Dla przypomnienia tak samo jak skonczyl sie komunizm, widac analogie z komunizmem fundowanym przez UE…Na szczescie juz niedlugo sie skonczy, bo nawet najbardziej oporne nacje w EUropie dostrzegaja ze lewactwo dziala, zawsze, na ich szkode.

   Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*