Mick Jagger musi poddać się operacji serca

Mick Jagger musi poddać się operacji serca

Słynny wokalista zespołu Rolling Stones, 75-letni Mick Jagger, w tym tygodniu podda się operacji serca – poinformował Reuters, powołując się na portal Drudge Report.

Według Drudge Report Jaggerowi wymieniona zostanie jedna z zastawek serca, a operacja ma być przeprowadzona w Nowym Jorku. Portal podkreśla, że takie operacje w 95 procentach kończą się powodzeniem, a na korzyść Jaggera przemawia jego znakomita forma fizyczna.

Z powodu problemów ze zdrowiem Jaggera zespół musiał odłożyć trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, która miała rozpocząć się w tym miesiącu. Jak podkreśla portal, frontman słynnych „Stones’ów” ma wrócić na scenę latem tego roku.

„Lekarze doradzili mu, aby nie jechał w trasę koncertową, ponieważ potrzebuje pomocy medycznej. Gdy wróci do zdrowia, wtedy będzie mógł również śpiewać” – napisali członkowie grupy na Twitterze.

„Przepraszam wszystkich fanów w USA i Kanadzie, którzy już kupili bilety na nasz koncert. Nienawidzę nikogo tak zawodzić – napisał Jagger na Twitterze. – Jestem zdruzgotany tym, że musimy odwołać koncerty, ale będę pracował ciężko aby wrócić tak szybko, jak będzie to możliwe”. (PAP)

fot.Hayoung Jeon/EPA-EFE/REX/Shutterstock

Categories: Kultura

Comments

  1. Yankes
    Yankes 2 kwietnia, 2019, 00:47

    Tysiace litrow wypitych procentow, setki kilogramow ” proszku ” w nos i chyba wiele kobiet i mezczyzn po drodze jego tras koncertowych….i ” znakomita forma fizyczna”. Co na to wszystko powiedza – dietetycy, farmakolodzy, fizjologowie i inne wrozki badz wrozbici?…. wracaj szybko do koncertowania Mick- tam jest zrodlo twoich sil witalnych

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*