Komedia Patryka Vegi

Last Minute to najnowsza komedia Patryka Vegi. Ten zabawny film o perypetiach polskiej rodziny na wakacjach w Egipcie będzie można zobaczyć w Chicago już w niedzielę 28 kwietnia o godz. 15:00 i 17:30 oraz we wtorek 30 kwietnia o godz. 20:00 na specjalnych seansach w kinie Muvico Rosemont18.

Tomek, samotny ojciec wraz z dwójką dzieci i swoją mamą wygrywają w konkursie radiowym wycieczkę last minute do gorącego kraju. Na miejscu Tomek spotyka miłość ze szkolnych lat, Natalię, która dziś jest gwiazdą telewizji. U jej boku jest pozornie chodzący ideał faceta. Okazuje się jednak, że stara miłość nie rdzewieje.

Rodzina sądzi, że przeżyje wakacje marzeń. Egipt w okresie świąt Bożego Narodzenia funduje im jednak serię niefortunnych zdarzeń. Problemy narastają piramidalnie już od pierwszego dnia pobytu w kurorcie all-inclusive. Rodzina szybko przekonuje się, że uratować ich może tylko wspólne działanie. Tomek – nauczyciel geografii, babcia Krysia – emerytowana policjantka (w tej roli znakomita parodystka i artystka kabaretowa Aldona Janowska, która rozśmiesza do łez) oraz dwójka dzieci to połączenie osobowości i temperamentów, które powoduje, że rodzina potrafi zmienić tarapaty w przygodę życia.

W rolach głównych: Wojciech Mecwaldowski, Anna Szarek, Aldona Janowska, Bartosz Świderski.

Film wyświetlany z angielskimi napisami.

Bilety do nabycia przez www.pffamerica.com lub przez tel. (773) 486-9612, w kasie Towarzystwa Sztuki przy 1112 N. Milwaukee Ave. lub godzinę przed seansem w miarę wolnych miejsc. Kino Muvico Rosemont 18, 9701 Bryn Mawr Ave., blisko stacji CTA Blue Line Rosemont.

Bezpłatny parking.

(Informacja prasowa)

Categories: Kultura

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*