"Podejrzani zakochani"

Nie ma to jak pyszna komedia na zimne popołudnia i ciemne wieczory. Jedyną tegoroczną propozycją jest najnowszy film klasyka polskiej komedii Sławomira Kryńskiego Podejrzani zakochani – romantyczno-kryminalna komedia pomyłek, w której rzeczy dzieją się jak w kalejdoskopie. Świetnie obsadzona, obfituje w zaskakujące zwroty akcji i niezwykle zabawne sytuacje.

 

Nieśmiay Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci trafia na równie spragnioną bliskości Basię (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię – ona podaje się za tajemniczą Simone, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na realne spotkanie, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). Wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka przestępców, polująca na bezcenną kolekcję diamentów. W intrydze pełnej omyłek nikt nie wie, kto jest podejrzany, a kto zakochany. Tu nawet zakochanymi zostaje się z przypadku!

 

Wraz z inteligentem i romantyczką w ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń miłosno-kryminalnych zostaną wplątani femme fatale, rabuś, oszust i kierownik-służbista. Wartka akcja; jedni chcą zdobyć pieniądze, inni – uczucie.

 

Film będzie pokazany tylko cztery razy w kinie Muvico Rosemont 18, 9701 W. Bryn Mawr Ave. w Rosemont, IL.

 

Bezpłatny parking.

 

Projekcje odbędą się w niedzielę 10 lutego o godz. 3 i 5:30 po południu oraz we wtorek 12 lutego i czwartek 14 lutego o 8 wiecz. Bilety $15 (w sekcji VIP wraz z prezentem walentynkowym $20). Angielskie napisy.

 

Inf. i bilety: tel. (773) 486-9612 lub na stronie www.pffamerica.com.

 

Możliwość zamieszczenia życzeń walentynkowych na ekranie przed seansem.

(Informacja prasowa)

 

Categories: Kultura i Rozrywka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*