Krewetka przenosząca góry

Zespół Chicago Dance Crash przedstawia pełnospektaklowy balet Tiger Prawn: The Mountain Mover, który łączy w spójną całość taniec nowoczesny i Shaolin kung fu.

Współczesny zachodni temat został podany w orientalnej stylistyce i w choreografii Kyle’a Terry.

Bohaterem historii pełnej humorystycznych akcentów jest krewetka (tiger prawn), która przypadkiem odkrywa zadziwiające tajemnice ziemskiej równowagi i zostaje mistrzem sztuk wojennych.

Zmuszona do wyboru między przyjaźnią i wiedzą, dzięki sile swego serca porusza kruche nici utrzymujące wszechświat w całości.

Przedstawienie jest grane do 15 lipca w Storefront Theater, 66 E. Randolph Street, w piątki i soboty o 7:30 wieczorem, w niedziele o 3:00 po południu. Po przedstawieniach 6, 7 i 14 lipca publiczność może wziąć udział w dyskusji.
Bilety $20 i $15 – w kasie, przez tel. (312) 742-8497 i przez www.dcatheater.org. kasa teatru czynna od wtorku do soboty w godz. 12 w południe – 6 wieczorem.

Aby dostać zniżkę w Imperial Parking przy 60 E. Randolph, należy poprosić o kartę w kasie teatru.

Chicago Dance Crash czerpie z niezliczonych źródeł tańca i ruchu – od popu, przez hip-hop i sztuki walki do baletu klasycznego, nowoczesnego i jazzowego. Założony w 2002 roku, wystawia spektakle eksperymentujące zarówno w dziedzinie teatru, jak i tańca. Jego spektakle ogląda publiczność całego kraju od wybrzeża do wybrzeża. /Kc

Categories: Kultura i Rozrywka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*