Dwór Królowej Śniegu

 

Co roku w styczniu Studio Form Artystycznych „Jump” proponuje swoim sympatykom wieczór, podczas którego mogą wspólnie z zespołem pożegnać ten najpiękniejszy zimowy czas. Tym razem będzie to zimowa opowieść, czyli spektakl taneczno-muzyczny zatytułowany „Królowa Śniegu”, do którego scenariusz inspirowany baśnią Hansa Christiana Andersena napisała Ewa Barnak, również autorka układów tanecznych.

 

„Królowa Śniegu” to wzruszająca opowieść o ludzkich uczuciach, o przyjaźni, miłości, wierności, a także o strachu, który bardzo często staje się przyczyną złych czynów i doświadczeń. A więc i to widowisko będzie bogate w emocje i zapewne poruszy niejedno ludzkie serce bez względu na wiek. Inspirowana bajką opowieść w wykonaniu Studia „Jump” adresowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

 

Jak zwykle, „Jump” zapewnia wspaniałą oprawę widowiskową: kostiumy, światła, wiele ciekawych rozwiązań choreograficznych, dużo dobrej nastrojowej muzyki z chwytającymi za serce piosenkami autorstwa i w aranżacji Wacka Barnaka. I wiele, wiele więcej.

 

Podczas gdy letnie koncerty tej grupy są bardzo kolorowe, w tym widowisku na scenie będą dominowały biel i srebro. Publiczność zobaczy wdzięczne, roztańczone Śnieżynki, które w rytm walca Czajkowskiego będą pląsać po zamku Królowej Śniegu. Srebrzyste Lisy tańcząc hip hop będą zabawiały przetrzymywanego na zamku Kaja. Ognisty czardasz porwie bandę zbójników palących w lesie ognisko, a Klauny z dworu Królowej Lata rozśmieszą nawet tych z bardzo poważnymi minami. Będzie wiele atrakcji, ale przecież nie można zdradzać wszystkiego.

 

Dlatego w niedzielę 27 stycznia o godz. 6 wieczorem należy udać się do sali widowiskowej Mother Guerin High School przy 8001 W. Belmont, a tam świat muzyki, tańca i bajki ugości widzów w swoim królestwie, odsłaniając wszystkie swoje uroki i niespodzianki.

 

Wystąpią wszystkie grupy Studia Form Artystycznych „Jump” – od Mini Jump zaczynając, a kończąc na najstarszej Grupie Baletowej.

 

Tym razem najmłodsi, czyli wszystkie grupy Mini Jump, rozpoczynając widowisko zaprezentują się w kilkuminutowej etiudzie zatytułowanej “Świąteczny sen”.

 

Bilety można kupić w kasie przed koncertem, a więcej szczegółów poznać na stronie: www.dancestudiojump.com.

(Informacja prasowa)

Categories: Kultura i Rozrywka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*