Przed państwem – Irontrucker

Aby w jakiejkolwiek branży odnosić sukcesy, poruszać się komfortowo i czuć się jak ryba w wodzie, potrzebne są wiedza i najświeższe informacje.

Transport rządzi się tymi samymi prawami. Poszukując odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób All About Trucks może przyczynić się do tego, aby polonijne firmy transportowe prosperowały jeszcze lepiej na amerykańskim rynku, narodził się pomysł stworzenia portalu tylko dla kierowców CDL.

Na powszechnie dostępnej platformie społecznościowej Facebook powstał Irontrucker. Początkowo było to miejsce, gdzie pomagaliśmy Darowi Serca zbierać fundusze na leczenie chorych dzieci, ale na przełomie ostatnich tygodni coraz więcej ludzi transportu zaczęło się pojawiać na facebookowym Irontruckerze. Niech więc ten portal będzie naszym prezentem na Święto Dziękczynienia dla całej polonijnej braci kierowców zawodowych.

Irontrucker to miejsce, gdzie polonijni kierowcy mogą wymieniać się uwagami, publikować najświeższe zdjęcia z trasy, pokazywać interesujące nagrania z kamer pokładowych, pochwalić się najnowszymi 18-kołowymi krążownikami dróg.

Masz pytania dotyczące firmy, w której chcesz się zatrudnić, spedytora, z którym chcesz współpracować, warsztatu, w którym masz zamiar zrobić remont generalny silnika, szukasz magazynu, gdzie najtaniej kupić opony itd. Zapytaj tutaj, a koledzy po fachu na pewno pomogą.
Chcesz rozbawić towarzystwo w ponury dzień (i nie tylko), opublikuj śmiesznego mema, albo krótki dowcip. Jeździsz ciężarówką po amerykańskich autostradach od nastu albo nawet kilkudziesięciu lat? Podziel się swoim doświadczeniem. Sprawmy, aby o polskich kierowcach ciężarówek mówiła cała Ameryka, ale tylko pozytywnie.

Zapraszamy więc na FB, w wyszukiwarce wpiszcie hasło Irontrucker, przeglądnijcie i polubcie. Czekamy również na wasze komentarze i uwagi, które możecie kierować bezpośrednio na Facebook, ale również na email: irontruckerusa@gmail.com

All About Trucks i Irontrucker pragną złożyć wszystkim przyjaciołom życzenia błogosławieństw, opieki, cudownej ciepłej atmosfery przy świątecznym stole, otwartych serc, spokojnych umysłów, harmonii, miłości, radości i wdzięczności. Happy Thanksgiving!

Categories: Kierowcy, Truck

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*