Pokaż mi kolor swojej ciężarówki, a powiem ci kim jesteś

Pokaż mi kolor swojej ciężarówki, a powiem ci kim jesteś

Tegoroczna aura nas nie rozpieszczała, ale w końcu pojawiły się temperatury, które sugerują, że lato wreszcie zawitało. Wraz z latem w naszej rubryce nie może zabraknąć wakacyjnych, lżejszych tematów. Tym bardziej, że ostatnimi czasy legislatorzy nie zasypywali gruszek w popiele i prześcigali się w tworzeniu coraz to nowych przepisów, o których informowaliśmy naszych czytelników.

Czy ktokolwiek z was przechadzając się po parkingu, pomiędzy samochodami, zwrócił uwagę na ich kolory i być może nawet powiązał ten fakt z osobowością właściciela pojazdu? Niedawno pojawił się artykuł zatytułowany „Co kolor ciężarówki mówi o osobowości jej właściciela?”. Okazuje się, że według psychologów zajmujących się tym zagadnieniem, takie powiązanie istnieje. Wielokrotnie, często nieświadomie wybieramy taki kolor a nie inny, nie zdając sobie sprawy z tego, że to nasza podświadomość dokonała za nas takiego wyboru. I obojętnie jakie rysunki, paseczki, światełka, czy chromowe detale znajdą się na kabinie, nic tak nie definiuje osobowości właściciela jak kolor jego ciężarówki.

Ciężarówka w kolorze czarnym: kolor ten najczęściej kojarzony jest z siłą i potęgą. Właściciel: bardzo emocjonalny, lojalny, uparty, kochający niebezpieczne sytuacje.

Kolor czerwony: bardzo intensywny, przykuwający uwagę. Właściciel: emocjonalny, pogodny romantyk. Potrafi być agresywny, lubiący zwracać na siebie uwagę, pełen dramatyzmu.

Kolor niebieski: bardzo popularny, działający uspokajająco. Właściciel: konserwatywny, lojalny a zarazem marzyciel. Bardzo pozytywny z wizjami na przyszłość i wewnętrzna siłą.

Kolor zielony: kolor natury, uspokajający. Właściciel: bystry, mądry, szybko myślący. Dobrze prosperujący szczęściarz, który potrafi być bardzo drażliwy.

Kolor biały: najjaśniejszy z kolorów, rozjaśniający pozostałe barwy. Właściciel: ciągle zadający pytania analityk. Ciekawy świata, obiektywny optymista z szerokimi horyzontami.

Kolor żółty: słoneczny, przyciągający uwagę. Właściciel: przyjacielski optymista zawsze szczęśliwy i serdeczny.

Kolor pomarańczowy: bardzo energetyczny, pobudzający do działania. Właściciel: kreatywny, szybko myślący, inteligent, pełen energii, aktywny.

Kolor fioletowy: barwa symbolizująca władze królewska i dostojeństwo, kojarzona również z duchowością. Właściciel: głębokiej wiary, wielkoduszny, pełen uczuć. Potrafi być pewny siebie.

Po krótkiej analizie możecie wstępnie ocenić, z jakim człowiekiem macie do czynienia. Taka interpretacja kolorów istnieje od wieków, więc może jest w tym ziarnko prawdy. Przypomnijcie sobie kolory ciężarówek (i osobowych aut także) waszych kolegów i koleżanek, i sami wystawcie cenzurkę psychologii kolorów. Powodzenia!

Szerokiej i bezpiecznej drogi życzy ALL ABOUT TRUCKS! We serve Truckers!

fot.Tomasz Wyszołmirski DABARTI/depositphotos.com

Categories: Kierowcy, Truck

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*