Od poniedziałku Internet dwukrotnie szybszy

fot.Unsplash/pixabay.com

fot.Unsplash/pixabay.com

Do 75 Mbps wzrosła od poniedziałku szybkość oferowanego przez Comcast połączenia Blast Internet. Firma oferuje także nowe połączenie o szybkości 150 Mbps i superszybkie Gigabit Pro. 

Dwukrotny wzrost szybkości internetowego połączenia Blast Internet, z którego korzysta większość użytkowników, nie spowoduje wzrostu cen tego pakietu. Wystarczy zrestartować modem, aby natychmiast uzyskać internetowe przyspieszenie. Do klientów, którzy nie mogą być odbiorcami szybkiego Internetu z powodu przestarzałego sprzętu, Comcast wyśle powiadomienia o wymaganej modernizacji.

Wiadomość z pewnością ucieszy internautów, oferowana szybkość usprawni standardowe korzystanie z Internetu, w tym ściąganie plików audio i wideo. Dla profesjonalistów wymagających ekstremalnie szybkiego Internetu, Comcast proponuje dwa pakiety: „Extreme 150″ Mbps i „Gigabit Pro” o szybkości 2 Gbts, czyli cztery razy szybciej niż dotychczas oferowana w Chicago maksymalna prędkość połączenia. Za skokowym wzrostem szybkości idzie jednak wzrost cen: na najszybszą opcję użytkownik wyda 299 dol. miesięcznie.

(gd)

Categories: Internet

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*