Zaplątani w sieci: brzuszki i marzenia Anny Lewandowskiej

fot.Anna Lewandowska/Facebook/screenshoot

Tego jeszcze nie było! Anna Lewandowska opublikowała na profilu zdjęcia swojego brzucha przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu córki Klary. „Dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze marzenia” – dodała.

Jakie są najważniejsze marzenia Anny Lewandowskiej? „Od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała” – wyznaje zona naszego najlepszego piłkarza Roberta Lewandowskiego.

Drugie marzenie Lewandowskiej, to chęć „inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży”. Najważniejszy powód? „Bo w zdrowym ciele… zdrowe dziecko” – wyjaśnia zona naszego najlepszego piłkarza.

Trzecie marzenie to zachowanie równowagi, albo „balansu”, jak pisze Lewandowska. „Każda z nas pełni różne role w życiu – jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym” – wyjaśnia, dodając, że z „różnych powodów zapominamy o balansie i zaniedbujemy siebie w którymś z obszarów, co ma negatywny wpływ na pozostałe”.

Wnioski? „Dbajcie o siebie, zachowajcie równowagę, realizujcie swoje plany” – podsumowuje żona kapitana naszej kadry. (PAP Life)

Categories: Ciekawostki, Gwiazdozbior

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*