McDonald’s chce jak najszybciej otworzyć zamknięte w Rosji lokale 

McDonald’s chce jak najszybciej otworzyć zamknięte w Rosji lokale 

McDonald’s oświadczył w środę, że bada zarzuty rosyjskiej służby ochrony konsumentów dotyczące naruszenia norm sanitarnych w kilku moskiewskich restauracjach, które czasowo zamknięto po inspekcjach. Firma chce jak najszybciej ponownie otworzyć zamknięte lokale. 

McDonald’s wstrzymał działanie w Moskwie trzech z czterech lokali, w których służba ochrony konsumentów Rospotriebnadzor wykryła uchybienia – wynika z oficjalnego oświadczenia amerykańskiej sieci barów szybkiej obsługi.

„Badamy istotę przedstawionych zastrzeżeń w celu określenia działań, niezbędnych do jak najszybszego otwarcia lokali dla konsumentów” – głosi oświadczenie McDonald’sa. Kompania według rosyjskich mediów zapewniła o zamiarze pozostania w Rosji. (PAP)

fot.Justin Lane/EPA

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

 

Categories: Gospodarka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*