Bez większych zmian na Wall Street

Bez większych zmian na Wall Street

Wtorkowa sesja na nowojorskich giełdach nie przyniosła istotnych zmian najważniejszych indeksów. Inwestorów do większych zakupów zniechęciły jednak niepokojące informacje z Chin i Grecji.

Na zamknięciu Dow Jones Industrial spadł o 0,29 proc. do 17 801,20 pkt. Nasdaq Composite wzrósł o 0,54 proc. do 4766,47 pkt. S&P 500 zniżkował o 0,02 proc. do 2059,82 pkt.

Po znacznych spadkach na giełdach w Chinach i Grecji wśród inwestorów zaczęły narastać obawy o kondycje światowej gospodarki.

Po początkowych znacznych spadkach, w ciągu dnia indeksy na Wall Street odrobiły jednak większość strat. (PAP)

fot.Andrew Gombert/PAP/EPA

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Gospodarka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*