W jakim obrządku Chelsea Clinton powie – tak?

Przyszli małżonkowie nie zdradzają jeszcze szczegółów ślubu, ale nie ulega wątpliwości, że tego lata będzie to największe wydarzenie towarzyskie Ameryki. Ślub Chelsea Clinton, córki byłego prezydenta Billa Clintona i obecnej sekretarza stanu Hillary Clinton. 30-letnia Chelsea zwiąże się z bankierem Markiem Mezvinskim, wywodzącym się z równie znanej rodziny. Młodzi zaręczyli się w listopadzie 2009 roku.

Ed Mezvinsky, przyszły teść Chelsea, jest byłym kongresmanem z rocznym pobytem w więzieniu za oszustwa. Jej przyszła teściowa Marjorie Margolies-Mezvinsky, która również zaliczyła pobyt w Kongresie, z kolei wychowała wspólnie z byłym mężem dziesięcioro dzieci, większość z których zaadaptowano zagranicą.

Chelsea Clinton i Marc Mezvinsky nie zdradzili jeszcze w jakim obrządku będzie przeprowadzona ceremonia ślubna. Marc jest bowiem Żydem, Chelsea wychowywała się w domu z tradycjami chrześciajńskimi.  Czy któreś z przyszłych małżonków będzie musiało iść na kompromis, czy będzie to ceremonia z uczestnictwem księdza i rabina, rzecz  w Ameryce bardzo popularna? Na razie, ze szczelnie chronionych przygotowań, wyciekła widomość, że przyszła panna młoda nie ma jeszcze sukienki,…

Cincopa WordPress plugin

MB (Inf.wł)

Copyright ©2010 4NEWSMEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Categories: Fotonews

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*