Znaki zapytania?

Jadę samochodem, włączam radio i słyszę głos: „czy wiecie państwo, że pierwsze dziecko w 2013 roku we Francji ma dwie matki? Tak tak, słyszycie dobrze – dwie matki”, czuło się oburzenie.

 

O my God, krzyknęłam w myślach, lepiej że ma dwie matki niż nie miałoby wcale!

 

Takich przypadków będzie coraz więcej, czasy się zmieniają, a lesbijką czy gejem człowiek się nie staje tylko się rodzi.

 

Na pewno trudno zaakceptować, że on całuje jego, a ona ją (?!)

 

Lecz wolność i demokracja daje ludziom szansę – tym odmieńcom też.

 

W Stanach znam dwa związki gejowskie, gdzie wychowywane są dzieci i wydają się one być szczęśliwe.

 

Chociaż! Przegięcie prawa w jedną stronę może być dla nas – normalnych zgubne i niedługo co nienormalne będzie normalne, a związki heteroseksualne będą niemodne.

 

Pierwsze dziecko, które przyszło na świat we Francji w 2013 roku ma dwie matki. Chłopczyk urodził się tuż po północy i ma na imię Sasza. Narodziny dziecka przypadły na kilka tygodni przed zaplanowaną na 29 stycznia debatą w Zgromadzeniu Narodowym, na temat legalizacji zawierania małżeństw przez osoby tej samej płci.

 

***

 

Dla wybranych mediów katastrofa smoleńska to żyła złota. Wieczny temat do obróbki. Nie pozwala się umarłym spać w spokoju. Niektórym wydaje się, że poprzez ciągłe roztrząsanie tragedii, stają się większymi patriotami. Ludzie gdy słyszą o kolejnych ekshumacjach, podnoszą ręce do góry mówiąc, ileż można. Czemu tak szybko pogrzebano ofiary? Czyż nie należało spokojnie zbadać DNA, a potem godnie dokonać pochówku?

 

Eksperci uważają, że zaniechaniem ze strony polskiej prokuratury było nieprzeprowadzenie sekcji po przewiezieniu zwłok do Polski, co przewiduje nasza procedura karna.

 

My Polacy najpierw robimy, a poźniej myślimy. Czas by było odwrotnie. Według znanego aktora

 

Marka Kondrata, mamy naturalny instynkt do konfliktowania się.

 

W temperaturze 36.6 czujemy się lekko znudzeni.

 

Marianna Dziś

mariannadzis@att.net

www.mariannadzis.blogspot.com

(847) 322-4740

Categories: Felietony

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*