Rok 2012

Zaledwie niepełne trzy lata dzielą nas od 22 grudnia 2012 roku. Jednak wciąż tylko nieliczni wiedzą, co dla nas Ziemian zapowiada ta szczególna data, o której wspominało już wiele kultur, a Majowie – to tylko jedna z nich. 

 

Majowie posiadali zadziwiającą wiedzę astronomiczną i numerologiczną. Śledzili planety i gwiazdy z niewiarygodną dokładnością. Dysponowali bardzo złożonym i dokładnym kalendarzem, który pozwala nam dzisiaj zrozumieć, do czego zmierzamy jako populacja. 

 

Moim zamiarem nie jest straszyć cię czy ostrzegać, ale poinformować o nadchodzących wydarzeniach, które raczej są nie do uniknięcia. A skoro tak, więc dobrze byłoby coś wcześniej wiedzieć na ten temat. Tak naprawdę, nie ma znaczenia, skąd nadchodzi informacja, z jakiego źródła ona do nas dociera – liczy się tylko to, aby dotarła na czas.  

 

Otóż, zgodnie z przepowiedniami starożytnych Majów, miałaby zakończyć się piąta i ostatnia epoka słoneczna. Poprzednią epokę Majów rozpoczęły Narodziny Wenus w dniu 12 sierpnia 3114 roku p.n.e. 22 grudnia 2012 roku ponownie mają się zamanifestować kosmiczne powiązania Słońca, Wenus, Plejad i Oriona. Program SKYGLOBE pozwala ustalić, że 22 grudnia 2012 roku, w chwili gdy Wenus zniknie za zachodnim horyzontem, na wschodzie ukażą się Plejady. Równocześnie z zachodem Słońca nastąpi wschód Oriona. Jest to zapowiedź rozpoczęcia Nowej Epoki w naszym świecie. 

 

To nie ma być koniec świata – jak niektórzy prognozują – tu chodzi o coś znacznie więcej! To dlatego aż tyle miliardów „dusz” pojawiło się w tym okresie na planecie – każda z nich doskonale wiedziała, w czym będzie brać udział. To jest ogromna SZANSA dla nas wszystkich, bez jakichkolwiek wyjątków. 

 

A więc, jest to zapowiedź Epoki Wodnika, oczekiwanej przez współczesnych ludzi już od dziesiątek lat. Rozpoczęcie Nowej Epoki zapowiada dla nas ogromne zmiany. 

 

Oczywiście, nie obejdzie się bez zamieszania i chaosu, jak to zwykle dzieje się przy każdej dużej zmianie. Świat,  jaki znamy, rozpada się właśnie na naszych oczach, ponieważ fundament, na którym człowiek oparł swoje życie – niszczeje. Nigdy zresztą nie był właściwym fundamentem, dlatego nie może przetrwać. 

 

Być może, czytając to, jesteś zaskoczony, bowiem wciąż nie dostrzegasz tego rozpadu. Ale tak to już właśnie jest, że wiele najprzeróżniejszych tajemnic ukrywanych przed ludźmi wystawionych jest na światło dzienne, powiększonych do nieprawdopodobnych rozmiarów, umieszczonych w centralnych punktach i całkowicie niezauważanych przez człowieka! I to wcale nie są żarty. Byłbyś wielce zdziwiony, gdybyś tylko przejrzał na oczy i zobaczył to, czego wcześniej nie mogłeś dostrzec. 

 

Do tej pory nie chciałeś poznać prawdy; być może lękałeś się jej lub tłumaczyłeś się brakiem czasu, albo byłeś przekonany, że już ją znasz. Teraz będziesz musiał to sobie wszystko odpuścić i zdać sobie sprawę z tego, co się naprawdę dzieje. Po prostu nie masz innego wyjścia – jeśli chcesz przetrwać. 

 

Stan świadomości, w jakim żyjemy, wydaje się być coraz bardziej destrukcyjny. Nie możesz wciąż powtarzać: „A co ja sam mogę zrobić?” Otóż możesz bardzo wiele, kiedy tylko odzyskasz ŚWIADOMOŚĆ. Ziemia będzie przechodzić transformację, a przed nami – jej mieszkańcami – pojawi się możliwość ogromnego skoku ewolucyjnego. Jest to szansa dla nas ludzi, jakiej nie miały wcześniejsze pokolenia. Właściwie to cały proces już trwa, a w ostatnich latach zaczął przybierać przyspieszenia, i tak będzie się dziać aż do grudnia roku 2012. Będziemy obserwować znacznie więcej, coraz bardziej zadziwiających zdarzeń. 

 

Aby zrozumieć, że to nie są jakieś bajki, będziesz musiał zapoznać się z tym, co się dzieje: w kosmosie, na naszym Słońcu, na Ziemi i oczywiście w Tobie! A dzieje się – uwierz mi – bardzo, bardzo wiele. Nie zamierzam zostawić z samymi tylko pytaniami, chcę także poinformować cię o pewnych zjawiskach, które już mają miejsce i o konsekwencjach, jakie mogą z nich wyniknąć. 

 

W ostatnich latach obserwujemy coraz większe załamanie pola magnetycznego Ziemi. Niektórzy naukowcy, stwierdzając stan rzeczy, pocieszają nas mówiąc, że całkowity zanik pola magnetycznego nie nastąpi tak szybko. Ale nie cieszmy się zbyt wcześnie. Okazuje się bowiem, że wyniki badań ulegają szybkiej zmianie i szokują samych naukowców. Na przykład geolog Ed Mankien ostatnio podał do wiadomości, że pole magnetyczne zmienia się nieregularnie, czasem zmiany są bardzo gwałtowne, niekiedy nawet kilka stopni na dzień! Naukowcy ze Stanów Zjednoczonych odkryli w Oregonie skały, w których magnetyzm zmienia się o wiele szybciej niż sądzono wcześniej. 

 

Nie sposób nie wspomnieć o konsekwencjach słabnącego pola magnetycznego.  Otóż zwierzęta i ptactwo posiadają oparte na polu magnetycznym poczucie kierunku. Jednak linie magnetyczne niegdyś stałe zaczęły poruszać się i zmieniać swoje położenie, co powoduje, że ptactwo i zwierzęta, które migrują według tych linii magnetycznych, trafiają do miejsc, do których nie powinny trafić. 

 

Nasze ciało emocjonalne jest także silnie związane z polem magnetycznym Ziemi, co oznacza, że może nam być coraz trudniej zapanować nad naszymi emocjami, co z kolei może wywoływać poważne konflikty. Jeśli nasza magnetosfera będzie wciąż słabnąć – a będzie – to obawiam się, że będziemy mieć coraz większą trudność z przypomnieniem sobie czegokolwiek, gdyż nasza pamięć także związana jest z tym polem. Zmiany w polu magnetycznym mają również szczególny wpływ na depresję. Nie ma nawet potrzeby wyjaśniać, jak z każdym rokiem wzrasta liczba cierpiących na tę dolegliwość. Także większość naszej technologii oparta jest na polu magnetycznym. Kompasy są podstawowym instrumentem nawigacyjnym, nie trudno więc wyobrazić sobie, jakie to skutki może pociągnąć za sobą wciąż słabnące pole magnetyczne Ziemi, bez którego niemożliwe byłoby jakiekolwiek życie na planecie.

 

Nie tylko nasza planeta traci swoje pole magnetyczne, traci je również nasze Słońce, co bardzo niepokoi naukowców, ponieważ na planetę dobiegają teraz różne rodzaje promieniowania. Także na naszym Słońcu pojawiają się dziwne zjawiska i duża aktywność rozbłysków słonecznych. Krótko mówiąc, pole magnetyczne może poruszyć wszystkim, co zawiera choć trochę elektryczności, a więc – nie wykluczając nas ludzi! Globalne ocieplanie klimatu, które obserwujemy już od drugiej połowy XX wieku, przewidywane jest również na przyszłość. Każdy z nas doskonale wie, co to oznacza.

 

Ruch obrotowy Ziemi zwalnia, biguny magnetyczne zaczynają zataczać coraz większe kręgi wokół biegunów geograficznych a częstotliwość w centrum Galaktyki się zmienia, co wkrótce sami odczujemy na planecie. 

 

Od roku 1899, kiedy naukowcy zaczęli zapisywać ziemski puls elektromagnetyczny, pozostawał on na poziomie 7,8 cykli na sekundę i była to wartość stała. Natomiast od roku 1986/87 puls Ziemi zaczął gwałtownie wzrastać i dziś wynosi około 10 Hz/sek. A przewiduje się, że do roku 2012 osiągnie nawet 13 herców! 

 

Nasz globalny kryzys ekonomiczny nie jest dziełem przypadku. Obserwować będziemy z czasem jego pogorszenie, mimo że chwilami może się nawet wydawać, że wszystko wraca do normy. Chaos i zamieszanie są nie do uniknięcia. Zmiany na planecie mogą wkrótce już występować w zawrotnym tempie. Ludzie nie przystosowani na nie nie będą w stanie poradzić sobie z gwałtownymi zmianami w psychice. Dlatego konieczne jest, byś WIEDZIAŁ, bo WIEDZA może pomóc. 

 

Choćby na podstawie tego krótkiego opisu, można zdać sobie sprawę, że tego kosmicznego procesu nie można powstrzymać. Jednak twój los, wciąż zależy od CIEBIE. Nie należy zapominać, że to co dla jednych może wydawać się przerażające, wcale nie musi być takie dla innych. 

 

Jednak każdy z nas powinien za wszelką cenę dowiedzieć się – jaka to ukryta tajemnica jest w kosmosie? A następnie, o co w tym życiu tak naprawdę chodzi? Bowiem powinieneś wiedzieć, że NIC NIE JEST TAKIE, NA JAKIE WYGLĄDA.

 

Danuta Obrok

1-519-433-2399

www.zglebianieswiadomosci.com

Categories: Felietony

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*