Zatrzymano podejrzanego o kradzież Oscara Frances McDormand

Zatrzymano podejrzanego o kradzież Oscara Frances McDormand

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o kradzież statuetki Oscara, którą otrzymała podczas niedzielnej gali aktorka Frances McDormand – poinformowała policja w Los Angeles.

Na nagraniach wideo z gali widać mężczyznę w smokingu, zidentyfikowanego później jako 47-letni Terry Bryant, wychodzącego ze statuetką należącą do McDormand z bankietu zorganizowanego dla laureatów w sali Governors Ball.

Mężczyzna wcale się nie krył ale dumnie kroczył środkiem sali trzymając Oscara wysoko w podniesionej ręce. „W porządku chłopaczki i dziewczynki” – powiedział idąc ku aplauzie zgromadzonych, którzy najwidoczniej nie zdawali sobie sprawy z sytuacji.

Mężczyzna próbował szybko wyjść z sali, tak szybko, że przez nieuwagę wpadł na jedną z kobiet. Wtedy jeden z fotoreporterów zorientował się, że nie był to nikt z nagrodzonych i poszedł za nim.

Wkrótce Bryant został zatrzymany przez ochroniarzy, którym oddał statuetkę nie stawiając oporu.

Przybyła policja przewiozła go do aresztu a Oscar powrócił do McDormand. Sprawca został oskarżony o zuchwałą kradzież. (PAP)

 

Na zdjęciu: Frances McDormand (z lewej) i Terry Bryant fot.Paul Buck/EPA-EFE/REX/Shutterstock/Terry Bryant Djmatari/Facebook

Categories: Ciekawostki

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*