Za oceanem – wymarzony debiut Ani Dąbrowskiej

Ania Dąbrowska
fot.StrefaGwiazd/Stach Leszczyński/PAP

Nowa piosenka i wymarzony debiut! Utwór „Z Tobą nie umiem wygrać” Ani Dąbrowskiej zadebiutował od razu na pierwszym miejscu amerykańskiej listy przebojów. Inne nowości to „Gdzie jesteś, gdzie jestem” Hey i „Co się z nami stało” grupy Strachy na Lachy.

„Z Tobą nie umiem wygrać” Ani Dąbrowskiej to nowa piosenka zapowiadająca składankowy album „The Best Of”. Dąbrowska wydała już sześć płyt. Ubiegłoroczny album „Dla naiwnych marzycieli” pokrył się dwukrotnie platyną i zdobyła dziewięć Fryderyków. „The Best Of” będzie podsumowaniem dotychczasowych osiągnięć wokalistki.

„Gdzie jesteś, gdzie jestem” Hey to singiel z dwupłytowego albumu, przygotowanego z okazji 25-lecia pracy zespołu. Piosenka zadebiutowała na 5. miejscu zestawienia polonijnego Wietrznego radia w Chicago Top 15. Hey zapowiada też kilka koncertów, podczas których pożegna się z fanami. Grupa zapowiedziała zawieszenie działalności.

„Co się z nami stało” grupy Strachy na Lachy zadebiutował na 12. miejscu Top 15. To singiel z nowej, studyjnej płyty zespołu „Przechodzień o wschodzie”. (PAP Life)

Categories: Ciekawostki, Gwiazdozbior

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*