Tajemniczy fan z Connecticut wygrał na aukcji Kate i Williama

Tajemniczy fan z Connecticut ukrywający się pod pseudonimem Frank841950 zapłacił 8 200 funtów ( 13 360 dol.) za wystawione na aukcję podobizny Kate  Middleton i księcia Williama na…dozownikach do cukierków.

fot. Reuters/ Dozowniki do cukierków firy PEZ z figurkami przedstawiającymi Kate Middleton i księcia Williama sprzedano tajemniczemu kupcowi z Connecticut za ponad 13 tys.

Znana na całym świecie austriacka firma PEZ organizująca doroczne aukcje poinformowała, że pieniądze uzyskane tą drogą przekaże  Starlight Children’s Foundation,  która zajmuje się organizowaniem  przedstawień i atrakcji w szpitalach dziecięcych. Firma zdecydowała się na wybór fundacji Starlight ze względu na to, że od lat wspomaga ją także rodzina narzeczonej księcia Williama.

Rzeczniczka prasowa PEZ nie ujawniła żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących nabywcy dozowników z figurkami przedstawiającymi przyszłych nowożeńców; przyznała jedynie, że kwota 13 360 dolarów była najwyższą wśród 33 zgłoszonych ofert.

Suma zapłacona przez osobę ukrywającą się pod pseudonimem  Frank841950 nie pobiła jednak rekordu z 2006 roku, kiedy to za dozownik z hełmem astronauty (Astronaut B) zapłacono 32 tys. dolarów.

MB

Categories: Ciekawostki

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*