Orbitz: lot z Chicago do Krakowa za 67 dolarów

„Oferta tygodnia. Lot z Chicago do Krakowa za jedyne 67 dolarów” – informację takiej treści umieścił we wtorek na swej stronie popularny portal turystyczny Orbitz.com.  O tej niewiarygodnej promocji poinformował nas jeden z Czytelników, pan Marek. 

fot. Zdjęcie przesłane do naszej redakcji przez pana Marka

„Lot z Chicago do Krakowa, w obydwie strony, za jedyne 67 dolarów” – na taką „ofertę tygodnia”  natknął się we wtorek 13 marca pan Marek. Nasz Czytelnik przesłał nam zdjęcie tej niewiarygodnej promocji obowiązującej na Orbitz.com w dniach 29 kwietnia – 21 maja.

Panu Markowi nie udało się jednak sfinalizować rezerwacji. My również nie mieliśmy szczęścia… Ciekawi jesteśmy czy udało się to zrobić, któremuś z naszych Czytelników.

Jak mówi stare powiedzenie, jeżeli coś jest zbyt piękne by było prawdziwe, to zapewne prawdziwe nie jest. Wszystko wskazuje na to, że ta super-atrakcyjna cena była najzywczajniej błędem. Na primaaprilisowy żart jeszcze bowiem zbyt wcześnie. Dodajmy, że ceny lotów z Chicago do Krakowa, we wspomnianym okresie,  bliższe są  raczej 767 niż 67 dolarów…

in

 

 

 

Categories: Ciekawostki

Comments

 1. Krzys
  Krzys 13 marca, 2012, 19:20

  „najzywczajniej” nie „mięliśmy”…..miENdlijcie dalej

  Reply this comment
  • krolik
   krolik 13 marca, 2012, 21:09

   Pan Marek… zwraca uwage, ze wiele biletow nie mozesz wykorzystac, bo po anulowaniu biletu nie mozesz depozytu odzyskac. W teorii tak, w praktyce nierealne. Mi przepadla kwota biletu do Polski… ale glowa muru tluc nie bede…bo wizyta u psychiatry to tylko trzysta dolarow za godzine… Wszystkiego w zyciu miec nie mozna. Mozliwe, ze ktos to wykorzystuje dla znajomkow … Niech idzie na zdrowie. Zawsze przy zlobie, ktos tam najada sie za cudze…Zeby jeden znalazl, drugi musi cos zgibic ..Nie gram w totolotka, bo gdybym wygrala to bym musiala pomyslec o tych przegranych co czasem ostatet oddaja ogarnieci szalem grania.. Kazdy ma inna WYPORNOSC

   Reply this comment
 2. Marcin
  Marcin 14 marca, 2012, 14:26

  Nie możliwe, aby tylko tyle kosztował bilet

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*