Noah Ritter, najsłynniejszy dzieciak Ameryki ma polskie korzenie

Noah Ritter, najsłynniejszy dzieciak Ameryki ma polskie korzenie

Od kilku dni najpopularniejszym chyba dzieckiem Ameryki jest 5-letni Noah Ritter z Pensylwanii, nazywany również „Apparently kid”, ze względu na wyjątkowe upodobanie do słowa „apparently” (pl.: najwyraźniej). Jak sie okazuje, zabawny 5-latek ma polskie korzenie: jego dziadek nazywa się Jack Borkowski.

5-latek niewątpliwie ma swoje przysłowiowe 5 minut sławy. W ciągu ostatnich kilku Noah Ritter – z wrodzonym wdziękiem i rozbrajającą szczerością- udzieli wywiadów największym amerykańskim stacjom telewizyjnym.

A wszystko zaczęło się od jednego pytania, zadanego chłopcu przez reporterkę lokalnej stacji telewizyjnej podczas festynu powiatu Wayne w stanie Pensylwania. Noah nie tylko chętnie opowiadał o atrakcjach podczas festynu, ale wcielił się w rolę  także o swoim dziadku, zdecydowanie nadużywając nieczęsto znanego 5-latkom słowa „apparently”, czyli w języku polskim „najwyraźniej”.

Wideo, które trafiło do sieci na początku tygodnia błyskawicznie przysporzyło chłopcu fanów na całym świecie. Mający polskie korzenie dziadek Noah, Jack Borkowski przyznał, że nigdy nie spodziewał się, iż wyprawa na festyn zakończy się wielką popularnością wnuka.

5-letni Noah, mimo wyraźnych predyspozycji do pracy przed kamerą, marzy aby zostać paleontologiem. Trzeba przyznać, że nawet wielu dorosłych nie zna znaczenia słowa paleontolog…

mp

Categories: Ameryka, Ciekawostki

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*