Kayah, Dudziak i Kortez na 60. urodziny Hybryd

Kayah fot.Stach Leszczyński/Strefa Gwiazd/PAP

Najstarszy i najbardziej znany klub studencki Hybrydy obchodzi swoje 60. urodziny. Już dziś w Teatrze Palladium odbędzie się Gala Jubileuszowa poświęcona temu wydarzeniu.

Hybrydy to nie tylko miejsce zapewniające dobrą rozrywkę, ale również centrum kultury studenckiej, które nie raz odkrywało młode talenty. Przykładem jest Katarzyna Magdalena Szczot, czyli Kayah, która zagra dzisiaj na scenie Teatru Palladium. „Kayah w latach 80. przychodziła na koncerty i próby, śpiewała też w wielu chórkach i często wspomagała swoim wokalem różne zespoły” – wspomina w rozmowie z PAP Life dyrektor klubu Hybrydy Sławomir Sokołowski.

„Na scenie zobaczymy również Urszulę Dudziak, która debiutowała u nas w latach 60., czy Korteza, naszego najmłodszego artystę. Jego koncerty w Teatrze Palladium cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem” – dodaje dyrektor.

Do grona artystów dołączy również Halina Mlynkova, Marcin Styczeń, Darek Malejonek, Kasia Malejonek oraz Ernest Bryll. Koncert zakończy toast jubileuszowy w klubie Hybrydy, na którym spróbować będzie można urodzinowego tortu. (PAP Life)

Categories: Ciekawostki, Gwiazdozbior

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*