Farbą po padlinie, czyli tak pracują drogowcy w Pennsylwanii

Sean McAfee ze śmiechu omal nie spadł ze swojego motocykla, kiedy zobaczył żółtą linię biegnąca przez rozjechanego szopa pracza, leżącego na środku drogi w Johnstown w Pensylwanii. Drogowcy malujący oznakowania przyjechali sprzętem po martwym zwierzęciu. Według ich przełożonych wymalowania szopa nie dało się uniknąć.

fot. Sean McAfee - Pomalowany przez drogowców szop pracz

Świeżo pomalowanego, martwego szopa pracza Sean McAfee dostrzegł na środku jezdni 2 sierpnia, wkrótce po zakończeniu prac przez drogowców z departamentu transportu stanu Pensylwania (PennDOT) w miejscowości Johnstown. Mężczyzna mówi, że omal nie spadł z motocykla, nie mogąc opanować śmiechu. McAfee zrobił szopowi zdjęcie i wysłał do lokalnej gazety Tribune-Democrat of Johnstown.

Poproszony o komentarz w tej sprawie rzecznik PennDOT, John Ambrosini wytłumaczył gazecie, że w ekipie malującej oznakowania brakowało feralnego dnia pracownika, odpowiedzialnego za przygotowywanie jezdni do malowania i usuwania martwych zwierząt z drogi. Kiedy ciężki sprzęt dojechał do szopa, drogowcy nie mogli go zawrócić i zmuszeni byli przejechać po zwierzęciu. Nie udało im się także w porę zatrzymać maszyny.

km

 

Categories: Ciekawostki

Comments

  1. klim z chicago
    klim z chicago 9 sierpnia, 2012, 17:22

    no to moze jakies kawaly o amerykanach, tak jak oni o polakach?

    Reply this comment
  2. kamil
    kamil 9 sierpnia, 2012, 17:26

    HAHAHAHA! Mistrzostwo swiata – w glupocie i lenistwie!

    Reply this comment
  3. stan
    stan 9 sierpnia, 2012, 18:18

    a może jakieś kawały o kilimku? Np. jak znalazł lusterko i patrząc na swoje odbicie mówił, że znalazł fotografię gościa, któregoś skądś zna. Albo jak przyszedł do lekarza o mówi, że mu pękł worek. A lekarz pyta – mosznowy? A kilimek – ni mom….
    Co? Mówicie, że nie ma kawałów o kilimku, że to wszystko prawda a nie kawały? Hm….

    Reply this comment
    • klim z chicago
      klim z chicago 9 sierpnia, 2012, 18:50

      a ja znam taki o Stanie Wyksztalciuchu, w auli profesorka pyta Stana stjudenta:Stanie, ile jest kontynentow na Ziemi?Stan stjudent mysli, mysli i mysli, i mowi:5 (slownie piec).A profesorka na to:no to prosze wymien je.Stan wyksztalciuch myli, mysli i mysli i nagle mowi:Ameryka to jeden, drugi to Euroazja, trzeci to Afryka, a Australii nie zaliczamy do kontynentu, bo to wyspa.Profesorka na to:Hm Stanie no to policz ile wymieniles, a Stan zaczyna liczyc i liczyc i w koncu mowi:1+1+1=5

      Reply this comment
      • Mada_Faka
        Mada_Faka 9 sierpnia, 2012, 19:14

        co ty bredzisz? czlowieku przeczytaj sam siebie.

        Reply this comment
        • klim z chicago
          klim z chicago 9 sierpnia, 2012, 19:57

          to Stan bredzi o pieciu kontynentach w trzech (5 in 3),nie czytales jego wpisow poprzednich wpisow, czytales, tylko przykrosci nie chciales mu robic tym jego bredzeniem., a tam na marginesie miales juz sie nie pojawiac, a jednak sie pojawiles, zreszta tak jak napisalem, szybciej niz sie sam spodziewasz.

          Reply this comment
          • Mada_Faka
            Mada_Faka 9 sierpnia, 2012, 21:35

            gdzie mialem sie nie pojawiac? przeczytaj prymitywie jeszcze raz co napisalem a jesli masz problem ze zrozumieniem moze ktos kto mieszka wyzej jest bardziej rozgarniety i ci pomoze.
            zartownis 🙂

          • Mada_Faka
            Mada_Faka 9 sierpnia, 2012, 21:40

            ty akurat jestes ostatnia osoba mogaca kogokolwiek o bredzenie posadzac. mi byloby ciezko odnalezc jakikolwiek twoj wpis ktory nie jest belkotem lub brednia. serio byloby ciezko. ciebie to tylko dwa, max 3 tumany na tym forum rozumieja- brunocustam, jurus i dekiel ciekawy. podam jeszcze raz link z wasz ekipa…. jak rozumiem ten w dresie to oczywiscie ty- to ta swiateczno-niedzielna kolekcja…ten w wiesniackim kapeluszu to musi byc brunocustam 🙂
            http://www.youtube.com/watch?v=jVTva7igHh8&list=FLU7iwBtINJ2psSMsUxxfGjg&index=83&feature=plpp_video
            ten link zapamietajcie dokladnie….

          • stan
            stan 10 sierpnia, 2012, 11:01

            kiedyś twierdzono, ze ludzie bredzą o kulistości ziemi, o tym, ze się kręci itd. Jedni twierdzą, że świadkowiem jehowy to sekta, inni, że religia, jedni mówią, ze człowieka stworzył Bóg, inni, że pochodzi od małpy. Darwin i jemu podobni naukowcy szukali brakujacego ogniwa ewolucji, niestety, nie żyli w czasie kiedy mogli czytać komentarze kilimka i brunonka, bo mieliby to brakujace ogniwo podane na dłoni. Mnie też uczono o 7 kontynentach, ale przychylam sie do teorii, że Ameryka jest jedna (bo kontynent jest sztucznie przecięty przez kanał Panamski) i na tej samej zasadzie nie ma Europy i Azji a jest Euroazja. Polska też jest dzielona, na Polske południową, wschodnią, zachodnią i północną i co? mamy 4 Polski?
            Przychodzi kilim do Wallysa i przy stoisku z wódkami mówi – nazywam się kilim z Chicago, poproszę butelkę Gordon Vodka. Ekspedientka mu podaje i mówi – nie musi sie pan przedstawiać tutaj…. – Muszę – przerywa jej kilim – ja nie chce być anonimowym alkholikiem.

          • Mada_Faka
            Mada_Faka 10 sierpnia, 2012, 20:18

            stan, co do jehowych to w wielu krajach jest ona uznawana za sekte, w usa funkcjonuje jako organizacja a nie kosciol , porownywanie ich do kosciola katolickiego czy muzulmanow jest jak testy samochodu osobowego z hulajnoga- jedno i drugie jezdzi i ma kolka….u mnie w rodzinie jest czlowiek co dal sie im omotac na cale 25 lat, teraz juz jest wolnym czlowiekiem…
            co do zakupow klima w wallysie, to chyba go chcesz troche polaskotac sugerujac tak wyszukana wodeczke. na 100% on sie otumania czyms z plastikowej butelki ( no chyba ze ten gordons to wlasnie z tej selekcji)

          • klim z chicago
            klim z chicago 10 sierpnia, 2012, 22:17

            uczona ciebie ze jest siedem kontynentowm, a twierdzisz ze jest ich piec, z tych co wymieniles, widze tylko dwa (oczywiscie wg ciebie),a gdzie reszta?pewnie wg ciebie Afryka to tez nie osobny kontynent, bo jest sztucznie przeciety przez kanal Sueski i ty sie szczycisz wyzszym wyksztalceniem?do programu „Smiechu Warte” z tym sie nadajesz.

          • Mada_Faka
            Mada_Faka 10 sierpnia, 2012, 22:22

            sztucznie to ty musiales byc poczety….jak slowo daje…

          • klim z chicago
            klim z chicago 10 sierpnia, 2012, 22:42

            Przychodzi parafianin Mada Faka do spowiedzi i mowi:miale sex z maja matka, a ksiadz na to :nie ty jeden!

          • Mada_Faka
            Mada_Faka 10 sierpnia, 2012, 23:05

            to jakis wstep czy czas na rzut na podloge celem wytarzania sie ze smiechu?

          • stan
            stan 11 sierpnia, 2012, 00:56

            matematyku, jeżeli z dwóch Ameryk zrobisz jedną a z Europy i Azji Euroazję to zamiast 4 będziesz miał 2 kontynenty, dodając Afrykę Australię i Afrykę ile masz ? 2 czy 5?
            A w ogóle kilimku policz lepiej diabły na główce od szpilki, lepiej ci to wyjdzie…

          • klim z chicago
            klim z chicago 11 sierpnia, 2012, 08:38

            widze ze robisz postepy i moje doksztalcanie ciebie czlowieku po studiach przezmnie, ktory skonczyl tylko zawodowke nie poszlo na marne, otoz przedtem pisales, ze Australii nie zaliczasz do kontynentu bo to wyspa,i nie dzieliles Ameryk i Euroazji, a teraz podzieliles,brawo, oby tak dalej.

          • kicia
            kicia 11 sierpnia, 2012, 08:50

            do Stan-ka: tam powinna byc Antarktyda, napisales 2 razy Afryka 🙂

          • stan
            stan 11 sierpnia, 2012, 09:33

            kilim, jeżeli nie odróżniasz słów „przychylam sie do teorii”, „uznaję teorię” od „twierdzisz” to nie zabieraj głosu, bo jako brakujące ogniwo teorii Darwina bredzisz. Ja napisałem, że w roku olimpijskim przychylam sie do teorii jaką widać na fladze olimpijskiej, pięć kółek – pięć zamieszkałych kontynentów.

          • klim z chicago
            klim z chicago 11 sierpnia, 2012, 10:24

            Stan,to wg tej twojej „przycylajacej sie teorii,Afryki tez nie ma jako osobnego kontymentu, bo przeciez kiedys „przecieto ja sztucznie” kanalem Sueskim, w takim przypadku powinno byc „Euroazjoafryka”.Musisz sie dalej doksztalcac stjudencie wyksztalciuchu,bo dalej dostajesz intelektualne „bencki”,od czlowieka po zawodowce.Jak znajde czas, to moge ci udzielic korepetycji.

          • stan
            stan 11 sierpnia, 2012, 11:07

            jak to Afryki nie ma? Przecież tam znaleziono podstawy teorii, że jesteś brakującym ogniewm w teorii Darwina.
            A co do podziału świata na kontynenty – to nie są żadne moje teorie tylko różnych geografów czy też topografów, z których jedną w roku olimpijskim popieram.
            A tak na marginesie – ile masz półkkul mózgowych? Dwie, jedną, czy wcale?

          • stan
            stan 11 sierpnia, 2012, 11:15

            M_F – przecież kilim się sam prosił o kawały o „amerykanach” a jeżeli zamieszkuje USA. nawet bez „uregulowanego statusu” to jest w tej chwili amerykaninemk niby. Żre amerykańskie hamburgery i „french frise” wyprodukowane w amerykańskim McDonaldzie, pije wdke Gordon z plastikowej butelki (Gordon Vodka 1/2point – $2.35 – wiem, bo kiedyś coś takiego jak klim mnie zaczepiło o tyle forsy pod Wallysem), naprawia amerykańskie samochody, zarabia amerylkańskie zielone, to jakby nie było można go w chwili obecnej uznać za amerykanina, o których chciał kawały.
            No to jeszcze jeden – kilim z resztą swoich współwyznawców był na mszy? zebraniu? i ten ich pastor? nauczyciel? przewodnik? mówi, że jadą wszyscy do Michigan City by chodzić po płaży i głosić jedyną słuszną wiarę. Ale, że icj jest tak dużo, to pojadą autobusem z przyczepą pasażerską, a autobus odjeżdża o 7 rano. Czy są pytania – pyta na zakończenie. A na to kilim – tak, o której odjeżdża przyczepa?

  4. prowokator
    prowokator 9 sierpnia, 2012, 21:47

    To napewno byli czlonkowie „union mafia”. Oni sa na wyzszym stopniu rozwoju. Lewackie klowny.

    Reply this comment
  5. stan
    stan 11 sierpnia, 2012, 00:58

    sekta nie sekta, niech se tam wierzą jak chcą, byle innych na siłę do tego nie wciągali. Jak kto głupi i dobrowolnie wstępuje jego sprawa.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*