Burger King sfinansuje wesele pana Burgera i pani King

Burger King sfinansuje wesele pana Burgera i pani King

Joel Burger i Ashley King zaręczynowe zdjęcie zrobili sobie pod szyldem restauracji Burger King w Springfield. W lipcu para zamierza wziąć ślub. Firma Burger King zapłaci za wesele.

Joel i Ashley z miejscowości New Berlin koło Springfield zostali parą w piątej klasie szkoły podstawowej. Od tego czasu są znani jako Burger – King. Wiosną tego roku pan Burger poprosił panią King o rękę, a ona powiedziała „tak”. Narzeczeni ogłosili swoje zaręczyny w lokalnej gazecie, a ogłoszenie szybko zaczęło rozprzestrzeniać się w internecie. W ogłoszeniu młodzi złamali zasadę kolejności podawania nazwisk – nazwisko panny King zgodnie ze zwyczajem powinno być zapisane jako pierwsze. Tylko wówczas  zapis ich nazwisk nie byłoby już identyczny z nazwą znanej firmy.

Burger King, potentat na rynku barów szybkiej obsługi, zdecydował się skorzystać z marketingowej okazji. Firma sfinansuje wesele i ufunduje prezenty dla nowożeńców. Nie ujawniono, co będzie w weselnym menu, ale z całą pewnością nie zabraknie w nim Whoopera i dużych frytek. Ślub odbędzie się 17 lipca w miejscowości Jacksonville. (gd)

fot.Andreas Gebert/EPA

Categories: Ciekawostki
Tags: burger, king, wesele

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*