Areszt za jazdę po pijanemu. Na kosiarce do trawy

Policja z Południowej Dakoty poinformowała o zatrzymaniu kierowcy, który trafił do aresztu za jazdę pod wpływem alkoholu. Nie byłoby w tym nic nadzywczajnego, gdyby nie fakt, że 51-letni Guy Hornedeagle jechał na …kosiarce do trawy.

fot. Mieszkaniec Południowej Dakoty został aresztowany za jazdę po pijanemu… na kosiarce do trawy

Biuro prasowe szeryfa hrabstwa Charles Mix, w południowej części stanu, poinformowało że pracownicy biura podróży w miasteczku Lake Andes, zawiadomili policję kiedy dostrzegli mężczynę, który zatankował na sąsiedniej stacji benzynowej swoją kosiarkę, po czym kupił puszkę piwa i popijając odjechał nietypowym środkiem lokomocji. Według świadków Guy Hornedeagle był już wcześniej mocno wstawiony.

Policyjny patrol zatrzymał pomysłowego 51-latka na trasie numer 46. Oficer Andrew Stirling dostrzegł mężczyznę, który skończył piwo i wyrzucił puszkę na pobocze jezdni.

Guy Hornedeagle został zatrzymany i usłyszał aż trzy zarzuty: jazdy po pijanemu, posiadania w swoim pojeździe otwartego pojemnika z alkoholem oraz śmiecenia w miejscu publicznym.

Kierowca wyszedł na wolnośc za kaucją. W sądzie ma się stawić 21 czerwca.

IN

Categories: Ciekawostki

Comments

  1. Al
    Al 15 czerwca, 2011, 01:27

    Pojazd a maszyna (NIEZAREJESTROWANA) to dwa inne światy. Gdyby prowadził taczki po pijanemu czy również zostałby spacyfikowany?
    Ronald Reagan chyba jednak nie wygrał z komunizmem, bo on ma się z każdym rokiem coraz lepiej.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*