52-letni George Clooney poprosił o rękę brytyjską prawniczkę Amal Alamuddin

52-letni George Clooney poprosił o rękę brytyjską prawniczkę Amal Alamuddin

Amerykański aktor George Clooney jeszcze niedawno zarzekał się, że nie pozwoli usidlić się żadnej kobiecie. Jak się okazuje miłość do brytyjskiej prawniczki Amal Alamuddin okazała się silniejsza od postanowień – gwiazdor poprosił swą wybrankę o rękę. 

 

George Clooney fot.Tal Cohen/PAP/EPA

George Clooney fot.Tal Cohen/PAP/EPA

Serce 52-letniego Clooneya zabiło szybciej do młodszej od niego o szesnaście lat Alamuddin w październiku ubiegłego roku. Media natychmiast wzięły piękną prawniczkę pod lupę. Sprawdzono dokładnie jej pochodzenie, wykształcenie a nawet przebieg kariery zawodowej. Choć Amal niewątpliwie spełniała kryteria, by na dłużej zagościć w życiu George’a, jego reputacja niepoprawnego kobieciarza kazała poddać w wątpliwość jego faktyczne zaangażowanie w tę znajomość.

Najnowsze wieści z Hollywood nie pozostawiają jednak miejsca na niedopowiedzenia: na palcu Amal Alamuddin lśni pierścionek zaręczynowy, a z twarzy George’a Clooneya nie schodzi uśmiech. Dwukrotny laureat Oscara i jego wybranka wkrótce staną na ślubnym kobiercu.

Nie będzie to pierwsze małżeństwo na koncie gwiazdora. W latach 1989-1993 Clooney był mężem aktorki Talisy Balsam. Po rozwodzie, wygrywający regularnie rankingi na najprzystojniejszego mężczyznę w show-biznesie, George wdawał się w przelotne romanse z mniej lub bardziej znanymi kobietami. Spotykał się m.in. z Kelly Preston (obecna żona Johna Travolty), znaną z kina i telewizji Karen Duff, kelnerką Celine Balitran, modelką Lisą Snowdon, gwiazdą oper mydlanych Kristą Allen i wrestlerką Stacy Keibler. (PAP Life)

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*