Znaleziono ciało zaginionego mieszkańca Lake Villa

Znaleziono ciało zaginionego mieszkańca Lake Villa

Znaleziono ciało 33-letniego Nicka Stewarda z Lake Villa, który zaginął 20 września w drodze z pracy do domu. Mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

Nicholas Steward fot. websleuths.com

Nicholas Steward fot. websleuths.com

Zwłoki zostały zidentyfikowane na podstawie wyników badania DNA. Jako przyczynę śmierci podano wstępnie samobójstwo przez wykrwawienie, które nastąpiło w wyniku podcięcia żył. Na ciele ofiary, m.in. na nadgarstkach, znaleziono rany cięte. Koroner powiatu Lake Thomas Rudd wstrzymuje się z wydaniem ostatecznej ekspertyzy, ponieważ czeka na wyniki testów toksykologicznych.

Ciało znaleziono na polu kukurydzy niedaleko parkingu w Vernon Hills, na którym stał samochód mężczyzny. Parking należy do kompleksu mieszkaniowego, w pobliżu którego mieszkają rodzice nieżyjącego mężczyzny.

Steward wyszedł z zakładów maszynowych w Wood Dale w piątek 20 września około godz. 17. Przed wyjazdem do domu w Lake Villa wysłał wiadomość tekstową do żony, Megan, że jest w drodze powrotnej. Rozmawiał też przez telefon z szefem firmy. Sygnał przepustki na przejazd autostradą płatną I-Pass został zarejestrowany w Touhy Toll Plaza około godz. 17:28.

Na razie nie wiadomo, o czym Steward rozmawiał ze swoim zwierzchnikiem i czy mogło mieć to wpływ na jego czyny. Rodzina i przyjaciele twierdzą, że nie miał powodu do odebrania sobie życia. Wydawał się być szczęśliwym mężem i ojcem rocznego syna.

(ao)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*