Zespół Perfect zagrał w sobotę w Chicago, w niedzielę w NY

„W głowie gdzieś nie mogę się przestawić , że to jest już całkiem inny kraj,…” zaśpiewał na początek sobotniego koncertu w Chicago zespół Perfect, który rozpoczął spotkanie z publicznością od minuty ciszy dla uczczenia ofiar katastrofy spod Smoleńska.

Później  było już całkiem rokowo; była i „Lokomotywa z ogłoszenia” i „Idź precz” i „Niepokonani”. Na te stare kawałki czekała publiczność, która entuzjastycznie przywitała zespół, który o tydzień przełożył koncerty na wiadomość o tragedii pod Smoleńskiem.

Muzycy w znakomitej formie na czele z Grzegorzem Markowskim, szkoda tylko, że formę kapela pokazał w dość niefortunnym czasie, bo poza wypełnioną po brzegi sekcją VIP-owską, tłumów na koncercie nie było. Z oczywistych względów.

Cincopa WordPress plugin

(Inf.wł)

Copyright ©2010 4NEWSMEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.Categories: Chicago

Comments

  1. amator
    amator 20 kwietnia, 2010, 07:40

    Bardzo jest to przykre ze ten koncert jednak sie odbyl w trakcie panujacej zaloby narodowej.Chc sam mialem byc na tym pierwszym planowanym koncercie.Nic by sie nie stalo jezeli zostal by przesuniety jeszcze o tydzien.Teraz ciesze sie ze nie bralem udzialu w koncercie zespolu, ktory nie potrafi uszanowac tak waznych chwil w zyciu Polakow. Choc bylem zwolennikiem tego zespolu,to nigdy juz na ich koncert nie pojde!

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*