Zespół Fayroy z San Francisco okradziony w Chicago

Zespół Fayroy z San Francisco okradziony w Chicago

Zespół muzyczny Fayroy z San Francisco przymusowo przedłużył pobyt w Chicago po kradzieży vana, w którym znajdowały się instrumenty i rzeczy osobiste muzyków. Grupa apeluje o zwrot przynajmniej samochodu.

Zespół Fayroy fot. oficjalna strona zespołu

Zespół Fayroy fot. oficjalna strona zespołu

Po występie w Moe’s Tavern muzycy udali się do domu matki swojego przyjaciela w pobliżu skrzyżowania Chicago Avenue i North Wood Street, gdzie mieli przenocować. Zaparkowali samochód i z grupą przyjaciół udali się do śródmieścia. Po powrocie spostrzegli, że samochód zniknął i natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Sprawa była pilna, ponieważ w środę mieli grać koncert w Dayton, w Ohio.

Najpierw sprawdzili, czy samochodu z jakiegoś powodu nie odholowała policja. Następnie złożyli raport o kradzieży. Są zdruzgotani stratą, bo – jak twierdzą – w vanie znajdowało się absolutnie wszystko, co posiadają.

Skradziony chevrolet z 1997 roku ma kolor kasztanowy, a tablice rejestracyjne z Kalifornii noszą numer 32508 DV. Podczas trwającego od 8 tygodni tournée samochód był dla nich nie tylko środkiem lokomocji, lecz również domem.

− Przez media społecznościowe usiłujemy namówić przyjaciół z Chicago, by przyłączyli się do poszukiwań − mówi członek zespołu Zack Hoje. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o samochodzie zespołu Fayroy proszone są o kontakt pod numerem tel.: 727-742-6757.

(eg)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*