Zatrzymana z pniem drzewa w masce samochodu (WIDEO)

fot.Roselle Police

fot.Roselle Police

Policjant z podmiejskiego Roselle nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy zatrzymał prowadzony przez kobietę samochód osobowy z wbitym w maskę pniem drzewa.

Zdjęcia zatrzymanego lincolna, które w ubiegłym tygodniu umieścił na Facebooku departament policji północno-zachodniego przedmieścia obejrzało tysiące internautów.

Ocenia się, że pień drzewa liczył ok. 15 stóp. – Nie mierzyliśmy tego drzewa, ale było naprawdę wielkie – mówi zastępca szefa policji w Roselle Roman Tarchala.

Zdarzenie miało miejsce 23 stycznia. Jeden z kierowców zauważył samochód jadący po Roselle Road z drzewem wbitym w maskę. Zawiadomił patrol drogowy, który zatrzymał auto w pobliżu skrzyżowania z Irving Park Road.

Siedząca za kierownicą 54-letnia Maryann Christy, zamieszkała w okolicy 500 Spruce Court w Schaumburgu tłumaczyła, że uderzyła drzewo, lecz nie pamiętała, gdzie i kiedy do tego doszło.

Christy nie przeszła drogowego testu trzeźwości. Została ukarana mandatem za jazdę w stanie nietrzeźwym, 15 kwietnia ma stawić się przed sądem powiatu DuPage.(ak)

Categories: Chicago

Comments

  1. Stasiu
    Stasiu 8 marca, 2016, 20:12

    Fajne zdjecia. Zupelnie nie rozumiem dlaczego policjant zatrzymal ten samochod.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*