Zabiła motocyklistę i uciekła z miejsca wypadku

Aresztowano kobietę, która zbiegła z miejsca wypadku, do którego doszło na dalekich północno-zachodnich przedmieściach. W wypadku zginął motocyklista, a pasażerka motocykla została poważnie ranna.

Carolyn Tyrrell fot.arch. policji

Do zdarzenia doszło we wtorek 10 września wieczorem w Crystal Lake na dalekich północno-zachodnich przedmieściach. Około 7.35 pm w rejonie skrzyżowania Virginia Road i Berkshire Drive czerwona osobówka uderzyła w jadący ulicą motocykl. Kierowca i pasażerka motocykla zostali wyrzuceni z maszyny, zaś samochód odjechał z miejsca wypadku po Berkshire Drive.

Kierowca motocykla z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie później zmarł. W środę nie była znana jego tożsamość. Kobieta, która z nim jechała, trafiła do szpitala Advocate Condell z poważnymi obrażeniami.

Policja poinformowała, że wkrótce po wypadku zlokalizowano samochód i aresztowano jego kierowcę. Jest nią 53-letnia Carolyn Tyrrell, mieszkanka Crystal Lake, której postawiono zarzuty ucieczki z miejsca śmiertelnego wypadku.

(jm)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*