Z Chicago na mały i duży ekran. Aktorzy poszukiwani

fot.dcondrey/pixabay.com

fot.dcondrey/pixabay.com

Marzysz o karierze w Hollywood? Może wreszcie nadeszła odpowiednia chwila! Pod koniec miesiąca w Wietrznym Mieście rusza duża produkcja filmowa, ponadto stale poszukiwani są statyści do chicagowskich seriali.

Pod koniec maja ruszy w Chicago produkcja filmu „Widows” z udziałem Violi Davis i Liama Neesona. Poszukiwani są aktorzy do roli sprzedawców broni. Na ekranie można również zaistnieć w charakterze statysty lub dublera w serialu Netflix pt. „Easy”. Również cykl „Electric Dreams” produkcji Amazon poszukuje aktorów w wieku od 38 do 75 lat.

Jak podaje miejskie biuro filmowe, dziewięć produkcji w Chicago szuka obecnie dublerów oraz członków ekipy filmowej. Wśród nich są popularne seriale produkcji Dicka Wolfa „Chicago Fire”, „Chicago Med” i „Chicago PD”.

Chętni do wzięcia udziału w produkcjach telewizyjnych i filmowych w Chicago powinni zgłaszać się do lokalnych firm castingowych. Ich listę można znaleźć na miejskiej stronie internetowej cityofchicago.org wpisując hasło Now Casting/Filming w okno wyszukiwarki.

Chicagowskie Biuro Filmu przypomina również, że wiarygodne firmy castingowe nigdy nie pobierają opłaty za przesłuchania aktorów.

(jm)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*