Włamywacze z Niles aresztowani w Glenview

Szybka akcja policji na północnych przedmieściach doprowadziła do aresztowania złodziejskiej szajki, która w piątek obrabowała dom w Niles.

Od lewej: Aco Ivanov, Duro Ivanov fot.Niles police

Złodzieje splądrowali dom w Niles w piątek 14 czerwca wieczorem podczas czterogodzinnej nieobecności domowników. Z rezydencji zniknęła biżuteria o wartości 3 tys. dol., 700 dol. w gotówce oraz laptop. Właściciele zawiadomili policję tuż przed 10 pm.

Już pół godziny później podejrzani zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy z Glenview. Jeden z policjantów w zatrzymanym samochodzie zauważył przedmioty, które odpowiadały opisowi rzeczy skradzionych w Niles.

Aresztowano trzy osoby. 47-letni Aco Ivanov z Gurnee i 50-letni Duro Ivanov z Chicago usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem i posiadanie narzędzi do włamywania. Dodatkowo, 18-letni Ali Moro z Mundelein został oskarżony o posiadanie skradzionych przedmiotów.

Kradzież z włamaniem jest poważnym przestępstwem karanym więzieniem od 4 do 15 lat oraz grzywną do 25 tys. dol. Posiadanie skradzionych przedmiotów jest wykroczeniem, za które grozi kara do roku więzienia oraz grzywna w wysokości 2,5 tys. dol.
(jm)

Categories: Chicago

Comments

  1. Poprawnie
    Poprawnie 18 czerwca, 2019, 21:45

    Nie szajki zlodziejow. A ZLODZIEI

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*