Wielka draka w Little Village

Jedenaście osób usłyszało zarzuty po zbiorowej bójce, w której ucierpiało ośmiu chicagowskich policjantów. Najmłodsi z oskarżonych mają po 14 lat.

Do awantury doszło 22 sierpnia wieczorem w chicagowskiej dzielnicy Little Village. Ok. godz 20.50 policja otrzymała zgłoszenie o agresywnie zachowującym się tłumie i bijatyce. Przybyłe na skrzyżowanie ulicy Albany i 26. posiłki wsparły kilku policjantów próbujących odeprzeć ataki rozwścieczonego tłumu.

W pewnej chwili jeden z uczestników awantury wsiadł do samochodu i ruszył w stronę policjantów, którzy w obawie przed potrąceniem otworzyli ogień. Nikt nie został postrzelony, jednak w wyniku bójki ośmiu policjantów odniosło obrażenia. Jeden z funkcjonariuszy ma złamaną rękę, a kolejny rany cięte zadane rozbitą butelką. Życiu rannych policjantów nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jedenaście osób zostało zatrzymanych. Aresztowani usłyszeli zarzuty pobicia, napaści na funkcjonariuszy i zakłócenia porządku publicznego. Wśród oskarżonych jest trzech chłopców w wieku 14 lat i 17-latek.
(gd)

Categories: Chicago

Comments

  1. Anonim
    Anonim 24 sierpnia, 2017, 08:35

    Bracia i siostry zza połdniowej granicy, których barack osama zalegalizował a król Chicago zaprasza do sanktuarium. VIVA LATINO CHICAGO!!!!!!

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*