W przypływie szału przejechała partnera

Kathleen Vulpitta fot.DuPage County Sheriff’s Office

Zarzut morderstwa z premedytacją usłyszała mieszkanka podchicagowskiego River Grove, która w przypływie złości przejechała swojego partnera jego własnym samochodem. Do tragedii doszło 6 września w miejscowości St. Charles.

O morderstwo z premedytacją oskarżona została 56-letnia mieszkanka River Grove, Kathleen Vulpitta. Prokuratura powiatu DuPage zarzuca kobiecie, że zamordowała swojego 61-letniego partnera, przejeżdżając go jego własnym samochodem.

6 września wieczorem policja w podmiejskim St. Charles otrzymała zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie leżącym na parkingu kompleksu wypoczynkowego Pheasant Run Resort, znajdującym się przy 4051 E. Main Street w St. Charles. Na miejscu okazało się, że mężczyzna nie żyje, a na jego ciele, oprócz licznych siniaków i ran stwierdzono ślady opon samochodowych.

W trakcie postępowania śledczy ustalili, że ofiarą jest 61-letni Earl Hagen z Plainfield. Okazało się, że mężczyzna przebywał w ośrodku wraz ze swoją partnerką – Kathleen Vulpittą. Między parą miało dojść do kłótni, która przeniosła się na parking. Tam wzburzona kobieta miała potrącić Hagena i przejechać po nim jego własnym samochodem.

Vulpitta została aresztowana, a sędzia wyznaczył kaucję w wysokości dwóch milionów dolarów. Kobieta ponownie stanie przed sądem 1 października.
(gd)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*